Fantaseerimisest ja enne magama mineku juttudest: Kas mehed räägivad kodus BSHst?

Nägin just mingit USA klippi “Tõehetkest” vms sellisest saatest, kus oli 25k küsimus, kas oled abielus olles fantaseerinud seksist teise mehega? Vastus oli jaatav ja publik šokeeritud.. teate küll seda häälteheli, mis peaks olema justkui vaikus aga on selline lainetav wauuuuuuuuchhh!

Me oleme see “imelik” paar, kes valehäbita räägib teistest meestest/naistest, kas ja kellega magaks, kes jääb lati peale või alla, kelle puhul oleks petmine ja kelle puhul mitte. Aga hakkasin mõtlema, kas näiteks Tanel Padar arutab kodus Laureniga – BSH on Eesti kõige kiimasem inimene, kui ta mulle peale kargaks, siis.. kas ja mida nad teeks ja kas see oleks petmine või on BSH inimeste jaoks saavutus ja troffee millega kelkida.

Käisime eile just Kristina Pärtelpoja podcastis ja tuli sama teema jutuks. Anu Saagim, Ines ja Koit Toome poleks meie majas mingi probleem. Samas BSH puhul tekiks mul tõsiseid küsimusi Meelisele.

Kusjuures eile veel ära tulles sealt podcastist me rääkisime sel teemal edasi. Meelis ütles, et kujuta ette neid pealkirju, et marimellidel on kokkulepe, et Leenu peab Meelisele selfie saatma kui ta Koiduga voodis on ja ma ütlesin, et aga keegi ei tea ju kas ma olen seda juba teinud või ei.. Ja noh, ma ütlen, et me oleme vist ikka imelikud selles suhtes, et me nii avalikult neist asjadest räägime. Ka omavahel. Ma ei tea, aga mulle millegipärast tundub, et paarid in general ei ole väga avameelsed oma suhetes sellistel teemadel rääkima.

No näiteks ma ei kujuta ette, et Getter Jaani, Liis Lemsalu või Lauren Padar kodus sellistel teemadel vestleks… Ma olen Laurenit aastaid Instas jälginud ja ta tundub nii noor ja malbe ja nunnu, umbes nagu Getter Jaani, et kõik on alati ilus ja nunnu ja ma saangi aru, et ega ma ka kogu oma elu avalikult ei jaga, ja ma inimesena ei tunne kedagi kellest ma hetkel kirjutan (olen elus põgusalt nendega kokku puutunud tööalaselt), aga mu ajju ei mahu variant kurjast Laurenist või Laurenist kes arutaks Taneliga, kas ta paneks BSHd või ei. Samas meie puhul ei teki vist kahtlustki, et meie enne uinumist jutud just sellised olla võiksid.

Kristina podcastis ka tuli jutuks, et varem me sõbrad arvasid, et me kakleme, kui ütleme teineteisele, et sa näed selles kleidis malts välja või nii sa küll ei tule (selle kleidi/pükste/seelikuga) minuga koos välja.. Meie jaoks on see normaalne ja me teeme teineteise ja iseenda üle pidevalt nalja ja saame ka naljast aru. Minu jaoks pole solvav kui Meelis ütleb, et ma olen sitt koristaja või ma ütlen, et tema peenise nägemiseks oleks pintsette ja luupi vaja. Need ongi neie naljad ja nagu Krisitina enda huumori kohta ütles: see on eliit ja paljud ei saa sellest aru. Ma arvan sama, et meie naljasoonest ei saa ka paljud aru.

Ma reaalselt olin kolmveerand aega eile seda podcasti salvestades silmad märjad, sest mul oli nii naljakas ja ma arvan, et võõras inimene vaatab/kuulab ja arvab, et me oleme peast soojad, etendame kedagi kes me pole või oleme ikkagi konkreetselt soojad peast! Aga tere tulemast, need olemegi päris meie.

Aga kui me tuleme algusesse, siis #aastadraama2023 kas te räägite sellest kodus? Kas BSH on teie magamistoas teemaks? Mida mehed temast tegelikult arvavad?

Mina mehena, täna, ei julgeks ta lähedalegi minna, eriti veel kui ma suhtes oleks. Ei tahaks küll sellist vabariigiülest draamat kuskilt Kroonikast lugeda ja kommenteerida, et kas oli või ei olnud.

One thought on “Fantaseerimisest ja enne magama mineku juttudest: Kas mehed räägivad kodus BSHst?

  1. Minu arust on BSH nii pealesuruja oma olemuselt, et normaalsed mehed jooksevadki ta eest minema :D
    Mind hoopis huvitab mis saab siis, kui ta tõsisesse suhtesse läheb (no kui ikka laste saamine arutlusel ja puha), et kui mees peab armukesi, siis BSH’l suva sellest? Ma arvan, et siis ta peaks oma suu üldse kinni hoidma sel teemal, kui keegi ta mehega nende suhte ajal hullama peaks :D

Comments are closed.