#elulineblogi

Šopingukuninga(nnade) paradiis

Ma saan pidevalt kirju oma storyde või piltide kohta, et kust see või teine riideese pärit on. 90% meie riietest (ka Hedoni omadest) on ostetud reisidelt. Just selleks, et ma ei kõnniks peol kokku kolme naisega, kes kõik on enne pidu Montonist viimase kleidi haaranud..

Seega jah, ma pean teile pea alati pettumuse valmistama kui ma vastan Berliinist, Tenerifelt, Londonist, Taist.. Nüüd mõni aeg tagasi oli meil see koostöö About Youga, mis alguses tundus mulle ka nii “välismaa” ja äge, samas.. pool Eestit tellis sealt nüüd influkate kampaania peale ja jääbki tellima.. Seega, ei midagi eriliselt uut enam.

Paar päeva enne seda kui mulle agentuur seda About You’d pakkus, oli mu sõbranna soovitanud mind mingisse programmi, kus otsiti Instagrami kasutajaid, kellel oleks vähemalt 2500 followeri ja ma olin nagu jaaa.. jumala eest.. Aga siis selgus, et.. nad ei maksa!

Üldiselt ma ei tee kunagi neid affiliate programme, mulle tundub, et nendega ei teeni. Samas vaadates Eestis e-poodides marimelli koodikasutust, oleks ma püsti rikas kui ma isegi euro saaks iga koodikasutuse pealt. Seega, täna räägin ma teile e-poest, kes mulle selle eest ei maksa, küll aga ma saan koodikasutuse pealt mõned eurod. Reaalselt mõned eurod, pole üldse mingid suured summad – 5,60€ on lagi, mis ma teenida saan ühe teie koodikasutuse pealt.

Siin mõned stiilinäited hindadest (mu meelest küll jumala head diilid):

Best Secret lehe näol on tegemist konkreetselt poega, mis on limiteeritud kasutajatega ehk sa saad sinna ainult siis, kui keegi sulle spetsiaalse kutse annab. Mul on limiteeritud kogus koode, mille kasutamise pealt ma saangi nö boonust. Seega, vältimaks seda, et kõik te jooksete sinna kontot tegema, mis lihtsalt seisma jäävad, siis ma hea meelega jagaks neid koode neile, kes päriselt ka šoppama seal hakkaks ja kes päriselt hindavad kvaliteeti ja sealjuures head hinda. Noh, siis mul ka võimalus mõni eur teenida (mis ma nagunii sinna poodi jätan, sest see tuleb krediidina ju..).

Minu jaoks on see konkreetselt nagu astuks mõnda välismaa poodi, mida meil siin Eestis pole. Brändikraam, mis on megasoodne ja ma saan osta endale glitter Katy Perry tennised, mida teistel pole..

Kutse saamiseks jäta palun kommentaaridesse märge maha (kasuta oma päris emaili, saadan sinna; PS teised su emaili ei näe). Mida sa esimesena telliks? Mina igal juhul lähen tellima.. uuele beebile midagi :)

 

 

4 thoughts on “Šopingukuninga(nnade) paradiis

  1. Mis sa valetad, hale promo.
    Sa kiidaks koerajunnidest valmistatud teed ka, kui keegi sulle maksaks selle eest.

    1. Hale promo? Millele? Lehele, kust sa ilma koodita tellida ei saa? Jep, true that. Promo sessuhtes jah, et kui sina liitud ja tellid, siis ma saan krediiti, mille eest šopata.

      Ja muidugi – ma kiidaks kõike, ka sind kui sa veits normim oleks :D

  2. Koodile ei pretendeeri üldse, see pood ei ole päris minu sihtgrupp :D aga tahtsin lihtsalt avaldada pettumust, et Eesti E-poed ei maksa Sulle koodikasutuste eest :( Ma arvasin, et miski kopikas ikka tiksub, sest ma ise eelistan just seetõttu Sinu koode kasutada, lootuses et on kahepoolne kasu :) Meie pere lemmik on Sinu dermosili kood nt, nende post on muidu ikka veidralt kallis, aga teisigi koode kasutanud ;)

Comments are closed.