#reisiblogid puhkaeestis

VIDEO! Vaata, kus ja kuidas me oma jaanid veetsime

Kuigi viimased neli (või isegi viis?) aastat oleme me jaanid veetnud välismaal, siis olude sunnil pidime seda sellele aastal siiski Eestis tegema. Me kaalusime pikalt, et kuhu ja kelle juurde minna, aga lõpuks otsustasime Saaremaa kasuks, kus meie sõbrad pooled suved (ja talved) pesitsevad. Kes peab wake parki ning kes pakub kodumajutust.

Kokkuvõttes võib öelda, et me oleme terve perega ülirahul ning kui võimalus oleks, siis paneksime kohe sinna tagasi kasvõi terveks suveks. Meelis näiteks oli nõus wake pargis asuvas kohvikus teenindaja olema (talle see suhtlemine inimestega meeldib), Hedon lubas pultijaks hakata ning mina… ma võiks selle köögi koos selle hetkelise kaosega üle võtta küll. Paneks asjad toimima ja hoiaks silma peal..

Kuigi see sobiks hästi ka meie kodumajutuse perenaisele, seda enam, et ta seal elab. Aga hetkel on seal küll veits paanikaosakond. 17aastase jaoks ilmselt ongi “appi” kui korraga kolm pitsat tellitakse ja ainult üks kiviahju mahub :)

Pikalt siin midagi kirjutada polegi, sest nagu ma juba mainisin, siis jaanid olid toredad ning me oleme oma valikuga rahul. Aitäh kõikidele, kes meie puhkusesse panustasid ning meid avasüli vastu võtsid:

Pidula wakepark alles avati, aga soovitame ajad ette broneerida, sest tõesti, kümnest kümneni käib korralik andmine :)

Rannamöisa viinaköök (läbi meie lingi Airbnbga registreerudes saate oma ükskõik milliselt esimeselt majutuselt 22€ soodukat)

Video meie jaanidest on vaatamiseks valmis:

 

https://youtu.be/Q0nwQuPaQZA