#elulineblogi

SUVELOOSID – noortele, naistele, meestele

Täna hommikul tuli mulle jälle mitu pakiteadet, arvasin, et blogiauhindade kraam. Kui Meelis ja Hedon pakid koju vedisid ja ma neid tšekkasin, siis.. hoopis meile oli saadetud.

Siinkohal tervitan Linea Mamma Babyt ja Hedon on nüüd terve suve putukavaba :) Lisaks tänan Dermosili, et.. me terve perega ikka puhtaks saaks. Kuna mul oli ka kappi kogunenud juba omajagu tooteid, siis.. tegime paar loosi.

Osa saavad nii meigisõbrad, mehed kui ka naised, eriti need, kellele meeldivad õunad. Sest Dermosili uus sari ongi värske õuna lõhnaga.

Mulle meeldis, kuidas sündis ka loosimise pilt. Läksime õue, ma istusin nende Dermosili asjadega maha, ja mõtlesin, et teeme sellise pildi, et ma söön õuna ja siis need tooted ja.. Hedon haaras ühe toote, hammustas õuna ja näitas neid kaamerale.. Kohe näha, kelle laps. Teab, mida teha. Mis me siis ikka neid tooteid enam eraldi tegema hakkasime, pilt oli käes :)

https://www.instagram.com/p/BjzpAyMlklN/?taken-by=marimell.eu

Meestega oli sama plaan, et tooted esiplaanil, Meelis niisama taga passimas.. Aga no väike härra oli kohe platsis, mina ka pildile!

https://www.instagram.com/p/BjzovaNFBZp/?taken-by=marimell.eu

Õnneks NYXi pildi sai teha ilma Hedonita. No õnneks ta pole ka suurem asi meikar veel :)

https://www.instagram.com/p/Bjzmc-nFtvK/?taken-by=marimell.eu

Kõikide piltide all on info olemas, mida tegema peab, et loosis osaleda. Pärast blogiauhindu, 17. juunil teeme kõik loosimised ära. Ütlen ausalt, tahame 10 000 followeri kokku saada, ei taha neid osta vms, tahame, et saaks Storys swipe up’i kasutada :) Siis on teil endal ka mugavam Instast kohe blogipost lahti võtta :)

Mõnusat suve algust! Mu jaoks on ikka juuni suve algus, vahet pole, millal ta ametlikult ja kuupäevaliselt ja lippude lehvides algab.