Kuidas see siis nüüd juhtus.. Miks see vahetus?

Jah, alles pool aastat tagasi ostsime me oma esimese kodu ja täpselt seitse kuud hiljem oli uus notariaeg ja meist said uue kodu omanikud. Ma ütlesin kohe, et see korter on ajutine lahendus, parem kui kaks tuba, aga mitte see, mis on meie ideaal. Kui siiani oli meie ideaaliks neli tuba, siis täna ma tean, et ideaalini on veel minna – parem oleks kodukontorite ajastul, distantsõppel olles jne kui meil oleks viis tuba. Kõigil oma nurgake ja üks kontor/ladu, mida kõik saaks vajadusel kasutada ja toad oleksid magamiseks ja mängimiseks.

12 thoughts on “Kuidas see siis nüüd juhtus.. Miks see vahetus?

    1. Päriselt maksab jah, ei koori kedagi. Ise ka koort ei roogi, sest saan sente nende tellimuste pealt, aga vähemalt on mul mugavam kirjutada asjadest, mida ma tahaksin jagada, aga samas avalikult ei taha ka. Välismaailmas on see väga tavaline, et blogijate osa sisu on nö kinnine ja piiratud ringile.

  1. Lugesin tingimused läbi,kuid tekkis üks küsimus . Tihti te sisu lisate ehk siia kas on mõtet kuud osta? Võin mõistlikum osta loo kaupa. Vabandust aga olen kooner

    1. Pean selle välja mõtlema jah, mis kommi ma teile lisaks annan kui ostate kuupõhise. Ma tegelikult tahaks pakkuda üldse lahendust, et lood on üksikult tasutatavad, aga seda hetkel keegi ei paku.

  2. Nii äge ikka, kuidas kõik läheb nii nagu minema peab. Kas “vana” korter üürile või müüki?

  3. Ootasin väga teie uue kodu postitusi. Saan täiesti aru, et tasulised postitused on teie hingerahu jaoks ja püsilugejad saavad teid sellega lihtsalt toetada. Kuna aga pangakaardi andmeid jagada ei soovi, siis loodetavasti tuleb kunagi ka mobiilimakse võimalus.

  4. Ma tasulisi postitusi ostma ei hakka, aga üht tulin ütlema, mis varasemalt ütlemata. Õnne uue kodu ostu puhul! Hea näha, et suurelt unistamine mõnikord täitsa toimib

Comments are closed.