Teadaanne blogiauhindadel osalenutele

Eesti Blogiauhindadel andis Leprofit Coaching OÜ koostöös Epicenter Kinnisvaraga kõigile võitjatele ja kinkekotisaajatele tasuta kutse 3-päevasele kinnisvarakoolitusele SKK. Kõikidele minu blogilugejatele on aga eripakkumine…

Epicenter_Leprofit

Koolituse kuupäevad on muutunud – koolitus toimub 28.-30.09.16 Epicenter Kinnisvara Tallinna kontoris Rävala pst. 8, IV korrus. Koolituse väärtus on 399 €.

Osalemine tasuta koolitusel kehtib vaid nendel kuupäevadel ning kindlasti on oluline end eelnevalt registreerida telefoni +372 607 1071 või emaili epicenter@epicenter.ee teel.

Interaktiivse koolituse keskmes on aastatega loodud juhtimissüsteem, et anda teadmisi kinnisvaramaastikust ja ettevõtte juhtimisest kinnisvaravaldkonda sisenejale. Lisainfo koolituse kohta leiab siit!

Praegu on Epicenteri lehel näha ka megapakkumine – mine nende juurde tööle, läbi koolitus (blogiauhindade võitjad saavad selle mõistagi tasuta!) ja kui sa 160 päeva jooksul ühtki tehingut ei tee, saad 2000€ puhtalt kätte!

Epicenter Kinnisvara pakub ideaalset tööd inimestele, kes on rutiinist väsinud ning tunnevad, et vajavad karjäärimuutust. Veelgi enam - meie juures on alustamine lihtne! Oleme selles lausa nii kindlad, et anname Sulle GARANTII- kui Sa 160 päevaga ühtegi kinnisvaratehingut ei tee, maksame Sulle 2000 €.
Epicenter Kinnisvara pakub ideaalset tööd inimestele, kes on rutiinist väsinud ning tunnevad, et vajavad karjäärimuutust. Veelgi enam – meie juures on alustamine lihtne! Oleme selles lausa nii kindlad, et anname Sulle GARANTII- kui Sa 160 päevaga ühtegi kinnisvaratehingut ei tee, maksame Sulle 2000 €.

Epicenter Kinnisvara pakub ideaalset võimalust teha tööd lapse kõrvalt! Sul on vabadus planeerida ise oma aega ja sissetulekuid. Veelgi enam - koolitame Sind välja ja anname GARANTII. Kui Sa ei tee 160 päeva jooksul ühtegi tehingut, maksame Sulle 2000 €! Tule pane ennast ja meid proovile!
Epicenter Kinnisvara pakub ideaalset võimalust teha tööd lapse kõrvalt! Sul on vabadus planeerida ise oma aega ja sissetulekuid. Veelgi enam – koolitame Sind välja ja anname GARANTII. Kui Sa ei tee 160 päeva jooksul ühtegi tehingut, maksame Sulle 2000 €! Tule pane ennast ja meid proovile!
Ja ei maksa seda koolitust karta, tegemist pole ainult kinnisvaramaakleri koolitusega, kuigi kõik Epicenteri maaklerid peavad selle kohustuslikus korras läbima, siis puudutab see koolitus üleüldist müügitööd – kuidas alustada oma äri, kuidas end arendada, kuidas kliente leida, nendega suhelda, kuidas end presenteerida, leida uusi nippe, kuidas kasumit maksimeerida jne.

Ja no üldsegi, nagu maast leitud see 400eurine koolitus ju! Pange end kirja, kes kutse said ja tehke ilma! :) Ma lähen ka!

Üks teadaanne veel, kes kutset ei saanud, aga tahaksid osaleda, siis registreerides end enne 19.09 kell 10:00 (registreerida saab telefoni +372 607 1071 või emaili epicenter@epicenter.ee teel) ja mainides salasõna “marimell”, saate koolituse 100€ odavamalt!

4 thoughts on “Teadaanne blogiauhindadel osalenutele

  1. Tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida, sest tundub, et lõpus olevas teadaandes on kuupäevaga väike apsakas juhtunud.

Comments are closed.