Teateid tegelikkusest

Täna hommikul magasime me sisse. Või noh, hullu polnud midagi, aga kui mu kell 6:30 helises, vajutas Meelis selle sujuvalt kinni – ma ei kuulnud üldse kella. Ärkasin ilma kellata 7:17, mis pole muidugi teab mis patt, sest päris kella peale minek meil kuskile pole, aga ma kohe tunnen, kuidas see kolmveerand tundi kadunud on.

Ja enne kui ma muudesse asjadesse sukeldun, teen ära selle, mis tegemata jäänud. Mõned loosid, jagamata sooduskoodid ja muud teadaanded.

Loosimised

EggyPlay mune saavad endale: Greete ja Maaire (saatsin teile meili ka!)

BonBon Lingerie pesuvõitja on Triin Luhats (jätsin Facebookis märke ka maha!)

Kuni 1. detsembrini on Facebookis käimas mänguasjakasti loos, kuhu tuleb lihtsalt märge maha jätta, mis värvi kasti te soovite. Kes loosile ei looda ja kohe osta tahab, siis kaste saab Nagu Uuest (link)

Sooduskoodid

Linea Shop andis mulle juba mõnda aega tagasi sooduskoodi marimell10, mis annab kümme prossu soodukat kogu kaubale.

Tšilli sari on ka mõnus – turgutab juukseid väga hästi!

Kui te ei tea, mida valida, siis nad on Facebookis väga aktiivsed vastajad ja kindlasti aitavad teile sobiliku toote välja valida. Mulle meeldib, et nad ei müü sulle lihtsalt mingit toodet, et müüa, vaid nad reaalset tahavad sulle parimat. Ma sain BLOGITi koolitusel linaseemneõli sarja juuksekreemi ja ma kiidan täiega! Teeb juuksed suisa siidiseks.

Kui keegi otsib häid kodupuhastusvahendeid, siis Meelis blogis uuest Enzypin sarjast, kus e-poes on samuti 10% soodukat ootamas koodiga „marimell“.

Kummikud saab ka nende toodetega särama!

Ja jätkuvalt saab kasutada söögitellimisel Wolt äppis marimelli koodi, mis annab uutele liitujatele ka 7€ krediiti.

Kõiki sooduskoode vaata marimelli sooduskoodide lehelt – siit!

Muud teated

Kes mäletab, siis Meelise telefon läks mõnda aega tagasi katki ja kindlustus kattis selle kenasti, aga me vahepeal ostsime endale Xid, seega kes tahab osta iPhone 6S (64GB, Space Gray) – telefon tutikas, aga kõrvaklapid ja laadimisjuhe kasutatud. Kuna neid kuusi müüvad praegu kõik, siis ma ei teagi, mis oleks enamvähem hind. Poes maksab 600€ umbes, kui 350 saaks oleks hästi, tegemist siiski tutika telefoniga :)

Kes jõuluvana tahab veel tellida, siis detsembris on kaks täiesti vaba päeva, kus pole ühtki broneeringut. Mõne firmapeo pigistab ehk veel mõnele päevale lisaks, seega andke märku, kui jõuluvana soovi on jouluvana@marimell.eu

Jõuluõhtul on ka paar aega pakkuda. Kuna õhtu saab alguse kella 15 paiku Viimsist, siis sinna oleks mõistlik neid ka vahemikus 15-20 juurde panna. Mujale saab ka pärast seda aega. Aga edasi-tagasi sõita pole pointi.

19. novembril on meil viimane stuudiopühapäev. Kõik pered ja muud loomad on oodatud. Oleme samas stuudios kus varem, aga vahepeal on toimunud omanikevahetus, stuudioremont ja hinnatõus. Seega alates nüüdsest on stuudiopühapäevade hinnad 79€. Olemas on ka jõulunurk, kus saab terve perega pilte teha.

Kui keegi tahab ainult lapsest jõulupilte saada, siis saab meile külla tulla ja meil ka teha. Aga siia mahub ainult laps või kaks väiksemat. Ajalist limiiti pole, teeme seni kuni pildid purgis, võib kuluda 20 minutit, võib kuluda tund, oleneb lapsest :) Kätte saate kõik õnnestunud kaadrid. Tulla oleks parem hommikul-päeval kui Hedon lasteaias on, sest vastasel juhul ronib ta kohe pildile.

Mõnusat uut nädalat kõigile :)

14 thoughts on “Teateid tegelikkusest

 1. Kaua Linea sooduskood kehtib? Oleks huvi kasutada, tahaks enne ikka teada, et kaua võimalust on :)

  Lisaks huvitab, et kui kauaks sul nende tooteid jätkub? Umbkaudu, kui ainult nende tooteid kasutada ja kui tihti pesed?

  1. Tooteid jagub päris pikaks ajaks. Seda liitrist shampooni kasutan ma peaaegu aasta :D Ja juuksekreemi sama kaua. Ma lihtsalt vahepeal vahetan välja :)

   Aga kood kehtib aasta lõpuni!

  2. Muidugi panin, otse siit kopeerisin. Tundub, et nüüd on korda tehtud. Kahju, et ei teinud screen shoti tõestuseks;) Kui ütles, et sellist koodi pole, võtsin su lehe lahti ja vaatasin kahe koodiga tõtt.

 2. Proovisin Lineast tellides Su koodi kasutada, aga ütleb et marimell10 koodi pole olemas..

 3. PS tulge perega Loodusmuuseumi, võtke Hedon ka kaasa. Soovitavalt ennem detsembrit kui möll lahti läheb. Las Meelis vaatab üle oma “objekti” kus tööle hakkab ja teie tulge nautige LIHTSALT kogu muuseumi. Leenu, sa mu kontakti tead, oled mulle kirjutanud ;) Hoiata ette tulekust, ma iga hetk ei pruugi kohal olla, sehmin ringi
  Kadi

 4. Tere, kui mina oleksin telefonist huvitatud. Kui peaks vabanema, siis palun andke teada :)

Comments are closed.