Tõmba või loosi – no ei suuda hotelli valida

Meil pole jätkuvalt Phuketil hotelli broneeritud. Täna hommikul saabus mu emailile mingi “megapakkumine”, mis kehtib 12h ja tehku ma oma valik kohe. No teada on, et küllap leiaks ka homme või päev varem midagi, aga lappasime siis taas hotelle ja tegime järjekordse valiku ja oleme nagu peata kanad. Ei suuda otsustada. Ma ausalt mõtlesin juba, et kirjutan hotellinimed paberile ja tõmban loosi. Igal kohal oma head ja vead.

Mis ma tahan?

Et söögiturg oleks lähedal. Et peolt koju ei peaks jalutama pikemalt kui kilomeeter. Et kõik oleks käe-jala juures. Tegelikult on nagunii, sest üldiselt liikleme rolleriga, aga ikkagi, mingi kiiks, pean elama Patongi südame lähedal. St mitte otse Banglal kus pidu 24/7, aga kuskil kohe seal ääres, et oleks hea jalutada sinna ja tagasi. Tegelt see nats naljakas, me ei käi isegi igapäev seal peol :D Aga valik hetkel selline:

305€ – Patong Buri Resort, 800m keskusest

No hind on imeline. Asukoht suht okei, aga kommentaarid on… väga hea vs täielik saast. No üldiselt ma Tais neid tõsiselt ei võta, sest standardid on nii erinevad ja see piltide järgi tundub kõige klassikalisem Tai hotell. Pealegi, juttude järgi äsja renoveeritud, seega annab lootust, et 11kuu tagune kommentaar, et tegemist on kohutava kohaga, ei pea enam paika.

408€ – NR Nanai Residence, 1,1km keskusest

Ülituus hooviala, muru ja basseinid ja selline villalik. Samas, kuradi kaugel, 1,2km keskusest. Mis pole midagi ületamatut ja nagunii võtame rolleri, aga… Harjunud ju viimased aastad 200m kaugusel elama keskusest.. :D Kohana tundub äge, samas tundub megakulunud olemisega. Samas.. see hooviala on tugev pluss.

453€ – Baan Lukkan Patong Residence, 1,2km keskusest

See mulle meeldib tegelt vist kõige rohkem. Ilusad heledad toonid. Asukohalt kaks millimeetrit parem kui eelmine.

502€ – M.U.Den Patong, 400m keskusest

Selle koha kindel pluss on see, et see on väga uus. Mingi paar kuud avatud, seega kindlasti toad ilusad, puhtad, mõnusad… Asukoht on küll hea, st keset linna, aga samas.. Natuke mu jaoks kehvas kohas, pidu suht ümberringi.

Okei, see just kukkus ära. Sellel pole välibasseini. 

671€ – Sira Grande Hotel & Spa, 290m keskusest

See on “meie tänava” viimane hotell. Seal tänaval oleme korduvalt peatunud. Asukoht super, aga no hind ei meeldi mitte. Samas, asukohana kõige parem.

Ühtpidi ma mõtlen, et.. meil on Pattayal ja Bangkokis, ehk minnes ja tulles, mõlemas kohas 5* fänsibänsi hotellid olemas, mis me skoorisime jumala heade hindadega. Äkki siis võtaks Phuketil kõige odavama, suvama koha. Samas teistpidi, tahaks ikkagi, et ei peaks palavaga kilomeetreid vantsima. Samas… me võtame ju nagunii rolleri ja palju me seal hotellis ikka oleme, pigem kolame kuskil randades ja.. Millise teie valiks? 

14 thoughts on “Tõmba või loosi – no ei suuda hotelli valida

 1. Oot sa ei viitsi 1,1km jala käia? 15minutit ei viitsi jala käia? Siis lihtne ju. Võtke see, mis on 800m kaugusel. Peab jala käima kõigest 11min.

  1. Palavaga ei viitsi jah :D aga samas.. meil nagunii roller.. ma lihtsalt ei suuda valida :D tõmban loosi vist v võtan kõige odavama :D

 2. Ma vist võtaks kõige odavama. Midagi häda ka nagu pole, asukoht normaalne, toad ka. Bassein on v-o tiba väike, aga tegelt ka piisav. Pole ka eriti “vana” hotell, hiljuti renoveeritud nende koduka järgi.

 3. Buri resorti ära kindlasti võtta. Täiesti mõttetu. Olen käinud seal, pole muud teha kui magada ja pesemas käia.
  Sira Grande sobiks teile . Olen jälle käinud seal.
  Täpselt teie turu juures,kivi viske kaugusel. Rahulik kõrval tänav. Saab katusel basseinis käia ja jooke tellida. Väga tore staff oli, tegi meile happy hour hindas isegi siis kui polnud happy hour. Hommikusööki me vist ei võtnud, ei mäleta, ei oska kommenteerida. Äkki annab veel hinda alla saada. :)

 4. Teie reisipostitusi lugedes ma olen tihti mõelnud, et te olete hästi aktiivsed ja andekad kuidagi reiside sisukaks tegemise oskuses. Võiksite kohe naiteks müüa sellist teenust, kus panete võhikule kokku reisikava. Eriti Tai kohta kuhu minna, mida teha ja milega sõita kust kuhu. Ma ise olen näiteks nii kogenematu sel alal, et isegi kui sõidaks kohale, pooled asjad jäävad nägemata, sest ei tea kus mis asub ja uurimistöö jaoks ka liiga laisk.

 5. Hettel pidas vast silmas lausa sellist võhikut nagu mu töökaaslane, et bronni kõik ette-taha ära ja siis ei suuda isegi omal jõul Õismäelt lennujaama saabuda vaid halab seni, kuni keegi järgi läheb, ära toob-viib. Selliseid on kahjuks päris palju.

  1. Haha.. No ka selle saab selle blogi põhjal kokku panna. Kõik on kirjas, lennujaamast, millega minna, kuidas soodsam. Kus piirkonnas elada, olen mitmeid linke hotellide kohta lisanud jne. Aga issand, äkki peaks ühe sellise ABC tegema tõesti :D

 6. Kas te praegust tormi ei pelga või arvate, et làheb üle selleks ajaks?

  1. Küsin ühtlasi ka, kus te enamasti raha olete vahetanud? Loen erinevatest kohtadest et soovitatakse kohapeal vahetada, aga jôuame ôhtul hilja bangkoki ja kardan, et siis enam pole valuutavahetusi lahti, aga hotelli tahaks ikkagi saada. Kas seal eurosid ka vôetakse (nàiteks taksoga lennujaamast hotelli) vôi peaksin ikkagi siin mingi summa vahetama? :)

  2. Me vahetame tavaliselt mingi 100€ siin ja ülejäänud sulas kaasa või kaardiga. Siis saab esmased ostud kohe tehtud – takso/transfeer, telefonikaart jne. Eure nad ei taha.

Comments are closed.