Trügime tagasi seltskonda, mis?

Kõik meelelahutusportaalid (noh, kaks meil neid on) on kirjutanud, kuidas me taas pildile ujume, kommentaatorid teavad täpselt, et lapsega üritame me vaid tähelepanu saada ja oleme endiselt sama nõmedad kui varem. Keegi meid ei tea, ometi teatakse kõike.

Läinud nädalal toimus Halensi sügishooaja avapidu, kuhu me tõesti otsustasime üle pika aja minna.

3361915t100h6542
Foto: Ardo Kaljuvee

Üsna tagasihoidlik üritus sellessuhtes, et ei mingit kõrgklassi, ikka need samad näod, kes viimased kuus aastat sellistel üritustel käinud on. Samad toimetajad, samad stilistid, samad modellid, isegi Karli oli vanades heades „suusariietes“. Tõdesin, et mitte miski pole muutunud. Ja tahan ma või ei, proovin ma või ei, jõuan ma ikka tagasi seltskonnaüritustele, kus on minu koht.

Ja laupäeval käisime Butterfly sünnipäeval, kus ma olen neli aastat käinud, miks ma seekord oleks pidanud vahele jätma?

Foto: Tiit Mõtus

Seal on parim tiim taga, alati mõnus atmosfäär, mõnusad kokteilid, head söögid, toredad inimesed ja kõige sõbralikumad ja abivalmimad teenindajad :)

Peaaegu üheksa kuud olime me Eestis, aga üritustest eemal, mõtlesime, et proovime sellist elu ka vahelduseks, aga ikka jõudsid klatš ja kõmu meieni, ikka saadeti mulle infokillukesi – kuule, see tüüp hoiab sõjaväest eemale; kuule, see lasi huuli suurendada; kuule, kas tal on uued tissid jnejne

Seega, arvaku kommentaatorid, mis nad tahavad, ma käin ja olen seal kuhu ma kuulun :)

Aga tulles tagasi Halensi juurde, siis on mul hea meel, et seltskonda on lisandunud uus nägu, kelleks on Ženja vend, foto- ja videograaf Henry, kellest kuuleb kindlasti tulevikus palju.

Aga tegelikult pani see üritus mind mõtlema, et huvitav kui palju inimesed veel kataloogidest tellivad. Ma saan aru, et internetišoppamine on üsna populaarne, aga vanasti sai ikka õhtuti katalooge lapatud ja koode üles kirjutatud ja kastide viisi pakke koju taritud…

Kas täna ka veel kataloogid postkasti tulevad ja niimoodi tellida saab? Läksin siis internetišoppajana nende kodulehele uudistama. Tuleb tunnistada, et kraami igale maitsele. Mütse-kindaid, kleite, kingi…

Mäletan, et vanasti lappasin seda kataloogi nagu mingit moeajakirja, seal oli eraldi nii palju sektsioone – pesud, ööriided, kleidid, rasedatele, lastele…

Praegu ma kodulehelt eraldi rasedateosakonda ei leidnud, aga kaks kleiti jäid silma küll, mis rasedatele selga sobiks. Sügis-talviseks kandmiseks mõnusate varrukatega ka veel. See ja see.

fotod: halens.ee

Ja viskasin pilgu peale ka mantliosakonnale, sest see on asi, mida mul on reaalselt vaja endale kohe-kohe soetama hakata – eile oli juba nii külm, et mõtlesin, et külmun kringliks. Ja mul ei mahu midagi selga ju vanadest asjadest. Silma jäi üks eriti glamuurne sinine mantel, mis tundub, et annaks kanda küll, ka suurema kõhuga. See on umbes sama nunnu ja must have mu garderoobis kui eelmisel aastal üks kollane Valentino mantel, mis siiamaani kuskil poes ilmselt on, sest mu rahakotirauad ei avanenud selle 600 eurose mantli peale… See sinine on õnneks kordades soodsam ja järelmaksuga alla kuue euro kuus :)

Ja no üle ega ümber ei saanud ma ka lasteosakonnast, kus jäi silma see Ämblikmehe dress. Meelis ostaks me lapsele vist kõik Ämblikmehe, Batmani, Supermani jne tegelaskujudega riided, lutipudelid, mänguasjad… Mänguasju vaatab ta juba praegu poes ja ta on alati pojast unistanud, kellega koos saaks mängida :) Mehed jäävad ikka alati lasteks, mis?

Soodusosakond oli nii suur, et ma ei jõudnud kõike läbigi lapata – silma jäi üks kleit, mis mulle lihtsalt meeldis – suvel oleks päris mõnus kanda ma arvan! Aga mulle on see kindlasti megapikk nagu tavaliselt maxikleitidega.

Veel jäi silma, et voodipesud olid ilusad :)

fotod: halens.ee

Ma juba ladusin ostukorvi täis igast ilusaid asju :) Ma loodan, et Meelis seda postitust ei loe, sest ma ju ostan kogu aeg liiga palju asju, šopahoolik nagu ma olen :D

Aga šoppama!

Samal teemal

5 Comments

  1. Kui Halensis hooaja vahetus on, siis on paar päeva kaup seal enamjaolt -75% odavam, siis tellin ikka ohtralt.
    Raseda riideid võib päris hea hinnaga saada Asos.com-ist.

  2. Ma mõtlesin sama asja umbes 2 nädalat tagasi, kui posimajas järjekorras ootasin. Meenutasin kuidas varem emaga valisime kataloogist asju. Ja kui Viljandisse tuli Anttila pood.. püha müristus, mis õnnepäev see oli. Käisin see suvi seal samas poes, lihtsalt huvi pärast (mul elavad vanavanemad Viljandis, mistõttu ma sinna ka satun). Pood oli täiesti tühi, täis jubedaid asju, ma ei usu et selliseid asju enam kataloogiski näeks.
    Aga kui ma paar nädalat tagasi sattusin Halensit lappama olin hämmingus. Mul oli mälestus ilusatest modellidest, odavatest hindadest ja ilusatest riietest. Ja mida ma siis nägin- meeletud hinnad. Ausalt. Miks ma kataloogist tellima peaks, kui ma saan igast teisest poest sama asja kordades odavamalt ning ma saan eelnevalt proovida. Uskumatu, et see kataloogiäri veel käib.

  3. Vanasti sai kataloogidest ikka palju tellitud :D Halens oli eriline lemmik oma stiili ja heade hindade poolest. Aga kui nüüd viimasel ajal olen nt Halensisse vaadanud, siis tõesti hinnad nii soodsad enam pole. Ise tellisin viimati Halensist talvel kui neil mingi 50% soodukas oli lapsele asju. Mis mulle aga Halensi juures ei meeldi on see, et paki saabumist pidi ootama 2 nädalat – isegi Inglismaalt tellitud asjad on üldiselt 1 nädalaga kohal :S

Comments are closed.