“Tule mulle naiseks” – sama halb kui “Suletud uste taga”

Ausalt, ma loodan, et mu blogilugejate hulgas pole inimesi, kes usuksid, et “Suletud uste taga” on mingi pärismaailm ja päris reality. See oleks sama kui inimesed usuksid Jõuluvana.

Sellessuhtes, et jah, Lapimaal on Jõuluvana olemas ja põhjapõdrad ja saanid ja töökad päkapikud; samamoodi on kuskil keegi, kelle lugu jutustavad mittenäitlejad “Suletud uste taga”. See võib megakehva näitlejatöö tõttu tunduda päris, aga see pole. Ma tean või tunnen vähemalt 30% neist inimestest, kes seal mingi rolli on teinud. Ja see näitlejatöö, või noh see amatöörlik näitlemine on nii halb ja paha, et ma seda tegelikult ei vaata. Aga kuskilt Facebookist jääb jälle silma kui keegi soovitab end vaadata vms.

Täna õhtul oli eetris vist teine osa sarjast “Tule mulle naiseks”, mis on umbestäpselt sama halb.

Kuidas on võimalik, et juba teine naine on täielik imbetsill, kaamerad ja jutud, ja tema ei saa aru, et filmitakse. What? Puuga said pähe vä?

Kuidas on võimalik, et üks naine läheb mehega deidile ja mees kaob vetsu ja on seal ka viis minutit hiljem, 10 minutit hiljem ja ka 20 minutit hiljem ja naine ei saa ikka aru, et midagi on valesti?

Kuidas on võimalik, et üks naine istub lauas ja ei telli mitte midagi? Mul oleks ausaltöeldes ebamugav kuskil kontserdil või etendusel olla tühja laua taga!

Kuidas on võimalik, et naine veetakse lavale ja ta ei saa midagi aru?

Kuidas on võimalik, et naine viiakse mingi sõbra poolt kaasa ja ta käekott on ei tea kus?

Kuidas on võimalik, et teda jätkuvalt filmivad kaamerad ja ta ei saa midagi aru?

Kuidas on võimalik, et ta juhatatakse autosse, kus ootab teda kaamera ja ta ei saa midagi aru?

Kuidas om võimalik, et üks naine istub autos ja teda filmitakse ja temaga räägitakse ja ta ei saa ikka mitte midagi aru?

Ma lihtsalt ei saa aru, miks esiteks inimesest selline imbetsill tehakse, teiseks kas päriselt selliseid “ma ei saa midagi aru mis toimub” naisi eksisteerib ja kolmandaks, kellele seda jura toodetakse, mis mitte mingit kriitikat ei kannata ja kas päriselt on inimesi, kes seda usuvad? Vaatavad ja poetavad pisara “issand kui armas”!?!?

“Abbbbiii” hüüaks isegi Hedon kui ta sel kellaajal veel üleval oleks ja seda saadet juhtuks nägema!

#jumalkuihalbüksasivõibolla

Kas nägite seda või eelmist “Tule mulle naiseks” osa? Mis saateid üldse telekast vaatate ja kas tahate veel mu kriitikanooli mõne saate kohta? Vaatasin täna ka “Padjaklubi” ja eile “Mammasid ja papasid” ja on veel midagi uut tulnud? Kindlasti on, aga ma vaatan suht vähe telekat ja praegu ei meenu.

36 Comments

 1. Nägin esimest osa ja no kohutav mu meelest. Poleks elusees nõus sellise ettepanekuga.. ega selle eetrisse laskmisega. Kõige naljakam oli see, kuidas neiu lava ette toolile istuma pandi ja tsikid ta ümber väänlesid, appi :D

 2. “Suletud uste taga” vaatan, esimesed 2 osa päris huvitav teema seal olnud. A näitlejatöö on t6esti kohutav seal. :) A kui nt v6rdled saadet “saladused” sellega?
  “Tule mulle naiseks” pole viitsinud üldse veel vaadata. Meeldib see Tuuli reisisaade, nii äge minu arust- aind häirib, et väiksel poisil pikad juuksed, tal niigi peenike hääl ju. Kui ei teaks, et poiss, arvaks, et tüdruk.

 3. Äkki on naisele öeldud, et saade on millestki muust, a’la nende päevast või nende armastusest või mida iganes!? Pole saadet vaadanud, aga mingis teises välismaa realitys on kõrvu küll jäänud, et luisatakse lihtsalt selle kohta, millest saade tegelikult räägib.

  “Suletud uste taga” on ikka väga hale “Saladuste” vari :P

 4. Tegelikult oli eile selle osa kordus, homme on uus osa alles. Minu arust väga vinge saade. Ilmselt shokiseisundis sa ei saagi aru, mis toimub. Sa oledki segaduses. Väga armsad ettepanekud on olnud.
  Ja uutest saadetest on veel tõelised eesti mehed :). Väga viis saade.

 5. Jumal tänatud, et ma pole ainukene, kes saadet vaadates niimoodi tundis. Ma olen väga skeptiline selliste saadete puhul ja terve saate ütlesin mehele, et see saade on täiesti kokkulepitud värk ju. Mind panigi just see imestama, et kuidas saavad kaamerad niimoodi sind filmida, et sind üldsegi ei häiri? Kuidas sa istud terve konserti aja ja ei märka, et su meest pole? :D Jah, osad võibolla oskavadki väga hästi oma emotsioone varjata ja mängida nii, et vaatajatel pisar silmis, aga enne ei usu, kui just oma väga lähedane inimene peaks saatesse sattuma ja käsi südamel vanduma, et kõik tõene :D

 6. Ja mis puutub suletud uste taha, siis tean küll inimesi, kes usuvad, et saade reaalne :D mina muidugi mitte, mu oma poolvend seal mitmes episoodis kaasa löönud :D

 7. Ma eile peale seda “tule mulle naiseks” mõtlesin, et mis siis saaks kui mingi naine vastaks eitavalt, siis mehel küll mark maas

 8. Sellepärast ma ei suudagi seda suletud uste värki vaadata, et see on lihtsalt niiiiii halvasti tehtud, et kohe paha hakkab. Ma saan aru jah, et amatöörid jne, aga no hallloooo.
  Samas Mammad Papad mulle meeldisid

 9. “Suletud uste taga” on minu meelest ka niii halb, õudne vaadata, kui inimesed ei oska üldse näidelda. Riivab ikka megalt silma. Ma olen mitu korda mõelnud, et kui need näitlejad hiljem telekast ennast vaatavad, kas neil siis mark ei hakka Eesti “seebikatest” vaatan ainsana “Padjaklubi”, esimesed hooajad olid küll paremad, aga harjumusest vaatan siiamaani

  1. See “mitte näitlemine” ongi selleks vist, et tunduks päris – kaamera ees kokutamine ja lolli jutu ajamine. Aga nad ei oska isegi närvis normaalselt olla :D

 10. Kunagi, kui suletud uste taga algas, siis ühes esimestes saadetes oli lugu, kus eks mees jälitas ja terroriseeris naist ja siis räägiti, et kahjuks pole naisel politseile asitõendeid et kui on reality ja kaamerad filmivad ähvardavat meest, et see pole siis asitõend.
  Ja endiselt tean inimesi, kes arvavad, et ongi päris.
  Esimeses osas selles tule mulle naiseks, oli olnud see naine näidelnud ka suletud uste taga saates. Foorumis siis arvati, et mees teadis siis, et naisele meeldib tähelepanu. Mina pigem arvan, et sel naisel oli järjekordne roll.
  Isiklikult vaatan krimkasi. Midsomeri mõrvad, Monk, väga meeldis kutsuge ämmaemad ja Hercule Poiro.
  Mulle ei meeldi imalad romantika filmid ja sarjad ja suhtedraamad ajavad suht öökima.
  Eesti sarjadest vaatame heeringas veenuse õlal- selline must, ajuvaba huumor.
  Aa Tuuli Roosma reisisaateid oleme alati vaadanud ja ka Kaks kanget, kus iganes nad siis parasjagu on.
  Ja kalamehe jutud on ka repertuaaris
  Ning veel My Kitchen Rules ka.
  Alguses mõtlesin, et ma ei vaata eriti sarju aga nüüd kirja pannes tuleb ikka paras nimekiri

  1. Kuna seal “suletud ustes” on varsti iga teine mänginud, siis usun, et eilne pruut oli päris, aga no ma ei kujuta ette, et Meelis ütleks mulle, et kuule, saame Kohalikus kokku ja siis seal oleks plejaad kaameraid ja mikrofone ja mul ei tekiks küsimustki :D

 11. Samas saaks tõstatada küsimuse, kuidas naised aru ei saa, et nad rasedad (nii need, kes sünnitama lähevad kõhuvalu pärast, kui ka need, kes on a la 6 kuud rasedad). Nii lihtsalt on ja kõik ei peagi kõigest aru saama. Minul tekkisid ka mõned küsimused ja kahtlused, et kuidas ta aru ei saa, aga saade on armas ja vaatame, mis edasi saab :)

  1. Järgmises saates on samasugune “issand ma ei saanud midagi aru” naine. Sorry! Meelis küll ei saaks mitu kuud mu kõrval elades sellist jama mulle ajada. Võtted ei kesta ju kaks tundi enne ja pärast. Ikka pikemalt :)

 12. Suletud uste taga ongi ju lugude põhjal lavastatud, mitte pole otse reality. Igatahes usun seda rohkem, kui saladusi, kus on lavastatud ka austraalia snepperluku reklaami :D :D

  Ja see Tule mulle naiseks on mu arvates küll armas. Need vahepealsed klipid naisest rääkimas on ju hiljem (peale ettepanekut) filmitud ning vb mees tõesti on naisele luisanud, millega tegelikult tegemist on. Ja ma oleksin ka nii shokis sellisest asjast, et ei oskaks A-d ega O-d öelda. Muidugi nüüd teine osa ei olnud nii eriline ja see ümber naise tantsimine tundus tõesti tobe (Aga see nende kohtumise lavastamise lugu on väga lahe idee). Esimene saade meeldis rohkem.

 13. Ma ei vaata mitte ühtegi Eesti saadet.. Lihtsalt ei suuda. Neid on nats piinlik vaadata, see näitleja- ja kaameratöö lihtsalt tundub nii algeline, eriti kui oled vaadanud välismaiseid auhinna väärilisi sarju. Samas teatris on meie näitlejad väga head ja seal käin meeleldi :)

  Ühes “Tule mulle naiseks” saates on aga mu tuttavad, seda plaanin ikka vaadata, sest nii palju, kui ma neid tean, on mõlemad toredad ja armsad ning arukad inimesed.

  1. Ma nii hästi kursis ei ole aga ma nägin vist juba.. suve alguses? nende mõlema FBi seinal pilti nende kihlumisest ja mõni nädal hiljem tuli ka mingi kommentaar neilt endilt, et nad seal saates on. Täpsemat stoorit ei tea aga saates ilmselt on näha. :D

  2. Kuid miski ei ületa seda kunagist ”võlast vabaks” saadet, mis oli lihtsalt.. no ma ei teagi, mul pole sõnu selle jaoks, see oli lihtsalt niiiii kohutav.

  3. Võttes arvesse sinu kogemusi meedias siis mina ei saa jällegi aru kuidas sa saad arvata, et naisterahvas seal saates midagi aru ei saanud. Ehk on tegemist ikka reitingu suhtes väikese kaasamängimisega? Ei tasu imestama kukkuda, et kuidas saab umbes nii rumal olla. :)

 14. Kui mu mees peaks mulle kaamerate ees sellist tsirkust korraldama, siis ma ausalt öeldes ei teakski kas ma olen õige inimesega
  Minu arvates on üldse need eesti “reality”d väga magedad.
  Eriti kohutav ongi see “Suletud uste taga” ja enam mitte eetris olev (thabk god for that) “Abielus esimesest silmapilgust”.
  Hirm on juba selle ees, et varsti tuleb uus kohtingusaade, kus see Helen kaasa teeb.

 15. Vaatasime seda kusjuures kutiga komöödiasaatena. Muidu Eesti kanalite toodang meid ei huvita, aga igal hooajal leiame ühe reality show, mille üle koos naerda ja mis on lihtsalt NII jabura sisu ja geniaalsete ütlustega, et hea on seda koos kommenteerida (“Anna otsib meest”, “Abielus esimesest silmapilgust”, “Tule mulle naiseks” jne). Vähemalt selle saate tulemusena mu kutt nüüd teab, et kui ta peaks kunagi soovima mulle abieluettepanekut teha, siis ilma selliste imalusteta nagu seal saates välja on mõeldud (no MIKS peavad kahe inimese vahelise romantilise hetke juurde kuuluma kamp teismelisi tantsutüdrukuid :D ).

 16. Ma vaatasin ka silmanurgast natuke..Ja see tundus mulle tõesti kohutav ja võlts. Ja mõtisklesin samade asjade üle..ei saa ükski neiu ju nii loll olla, et aru ei saa, mis toimub..

 17. Eilse saate parim pärl oli mu meelest veel see, kui mees teatas, et talle meeldiks selline vaikne ettepanek :D sry ja siis tuled telesse.

 18. “Suletud uste taga“ ühes saates mängis peaosa seesama tüdruk, keda mees kosis esimeses “tule mulle naiseks“ osas.

 19. Ma olen ise ühes Suletud uste taga osas kaasa mänginud, olin rikka pere tütar. Enda arvates tuli mul vist kõige paremini “näitlemine” välja sest olen sellega tegelenud ka 9 aastat. Ja need lood, on välja mõeldud täiesti suva inimese poolt Saksamaalt ja tõlgitud siis eesti keelde. Raha sai küll ilusti ühe võttepäeva eest :P aga see tule mulle naiseks, kaamerate poole pealt ei saa ka aru et kuidas naine pihta ei saa aga need 2 osa olen ikka lõpus pisara poetanud et nii armas. Ma üldse viimasel ajal pisardan seebikate jne peale #foreveralone

 20. mind häiris selle kihlasaate puhul see, et kui sõrmus sõrmes juba oli, kakerdasid nad edasi ja poisil oli koguaeg shampapudel käes, nagu mingid teismelised jaaniõhtul. Seriaalidest vaatan ainult Pilvede all, ja seda juba algusest peale- minu film :D

 21. Uus asi telekast vaadata ka “Tõelised Eesti mehed” või oli “Tõelised mehed” – no see on küll hea, ma iga kord saan ikka mõnusalt naerda :) :)

 22. ma olin selles esimeses saates esineja, laulsime Rotermannis Bruno Marsi lugu. ja kokkumäng see pole, naine ei teadnud midagi. aga haige saade küll, tegijad pole kaugeltki professionaalsed ja üleüldse veider maik oli asjal juures. väga ebakompetetne seltskond oli salvestusel kohal, keegi midagi ei teadnud ja ei osanud ette näha ilmselgeid probleeme, a la kui võtta keset tuulist platsi mikriga otse heli, siis jääb tuul salvestusele jms. milline üllatus, eks :D

 23. Mina vaatan küll huviga Suletud uste taga, naljakas on vaadata, kui lollid need inimesed seal vahel on ja tõesti – kui nad professionaalsed näitlejad oleksid, siis ei tunduks see nagu reality. Veel meeldib mulle Pilvede all, Padjaklubi, Tõelised Eesti mehed, Tuuli Roosma reisisaade, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna kõik saated (sh Kuldvillak). Papad mammad väga ei meeldinud, kuidagi imelikult kõlas see ühe vanaema läbi nina inisev hääl. Samuti tundus Tule mulle naiseks imelik, rohkem ei vaataks.

 24. Mind selle saate puhul häirivad ka need tantsuplikad seal, no täiesti seosetu Miks neid sinna vaja on? :D

Comments are closed.