Otsin… kohta ja inimest!

Ma olen täna täiega EBA lainel. Eile saime paari inimesega kokku ja arutasime natuke asja. Paika said kategooriad (sel aastal 15!) ja mõned mõtted veel, aga kohta ei ole.

Eeldan, et järgmisel korral tuleb inimesi rohkem kui sel aastal. Seega oleks vaja kohta…

 • mis mahutaks vähemalt 300 inimest
 • mis ei oleks nurgeline (nagu Clazz, muidu väga meeldiks asukoha ja sisu poolest)
 • millel oleks oma baar ja töötajad
 • millel võiks olla toitlustus (aga see ei ole must have!)
 • kus oleks lava või vähemalt mingi kõrgendik
 • kus oleks helipult ja kõlarid (kuigi ka see ei ole must have!)

Any ideas? Meil käisid kohtadena läbi Kultuurikatel (ilmselt jääb meile liiga kalliks kuna sinna tuleb alates valgusest ja baarist, kõik ise sisse sebida ja vaevalt nad pinna meile megaodavalt või koostöös annaksid – liiga pop koht ilmselt), Lauluväljaku sammassaal (liiga kauge?), club Venus (liiga pime?), club Privé avab jälle uksed (kuna uus remont, siis kannatab ka natuke valgemat ilmet kui klubis tavaliselt), PADA (liiga külm?), Chicago (liiga väike?), Butterfly klubi ruumid (ei ole saadaval), club Factory (liiga pime?), Al Bastione (liiga väike?), Mustpeade maja (liiga kallis, liiga väike?)…

Kus oleks ideaalne koht, kus oleks piisavalt ruumi, et kõik saaks istuda, et keegi poleks kellelgi ees. Et fotoseinale oleks ruumi, et oleks ruumi ühesõnaga. PADA mulle endale väga meeldiks, oleks selline chill ja mõnus, aga kui 10.06 on liiga külm või vihma sajab, siis oleme kõik seal kringlid.

Õhtujuhi ja esineja saame me ilmselt ise valitud, aga kui on soovitusi, palun väga, jätke märk maha.

Aga mida ma veel otsin, on inimene, kes oskaks kirjutada äriplaani. Sellist, mis kohe paugust läbi läheks. Keegi teab kedagi? Sheerige kama.

Jään kommentaare ootama, et saaks edasi toimetada :)

55 thoughts on “Otsin… kohta ja inimest!

 1. Amigos on ruumi palju ju, ja kõik muu ka olemas. Nädala sees kui EBA toimuks siis oleks aega ja ruumi seal, või mis? Lihtsalt pakun välja.

  1. Sellesmõttes et see ilusti keset linna, pääseb hästi ligi. Ja samas taga pool, kus on ka baar ja vip ala ja palju istumiskohti..sealt saab uksed kinni panna mu arust ja ürituse jaoks eraldada. Aga head otsustamist ja edu.ee :)

  1. ilmselt jääb meile liiga kalliks kuna sinna tuleb alates valgusest ja baarist, kõik ise sisse sebida ja vaevalt nad pinna meile megaodavalt või koostöös annaksid – liiga pop koht ilmselt

  1. Sellega on sama, neli seina – kõik muu tuleb ise sebida. Ja eelarve meil suht null :)

  1. ilmselt jääb meile liiga kalliks kuna sinna tuleb alates valgusest ja baarist, kõik ise sisse sebida ja vaevalt nad pinna meile megaodavalt või koostöös annaksid – liiga pop koht ilmselt

  1. Klubid on sellised so/so kõik. Ma ei suuda otsustada, kas teha selline pime üritus, et see klubi reaalsus ei paistaks või.. No pane klubis täisvalgus peale – ei taha, mis :)

 2. Klubi ei oleks hea variant mu meelest, pigem afteka jaoks. Lauluväljaku sammassaal oleks ju päris fancy.

 3. Soovitan Venust, tundub, et vastab kriteeriumitele ja seal väga meeldiv personal, usun, et valgusega saab ka kuidagi mängida nii, et sobiks kõigile :)

 4. Restoran Nero, Tallink Spa & Conference Hotelis- olemas lava, minu teada ka helipult ja kõlarid, baar, toitlustus, töötajad, avar jne. vb mitte just kõige hubasem aga ruumist ei tohiks puudu tulla.

 5. Lennusadama angaar nt, seal üleval baar/kohvik ja äkki saate hinna osas ka kokkuleppele :)
  Õhtujuhi osas selline kommentaar, et vaatasin eelmisel aastal ülekannet, puudus nagu asja pidulikkus, kõik kategooriad vuristati kuidagi ette ja asi vajus lõpupoole nagu ära. Äkki kutsuda iga kategooria esikolmik lavale ja siis nimetada võitja-näeks rohkem lahedaid blogijaid.

 6. Glehni loss? Liiga palju ise sebimist?
  Kuigi neil on kõlarid, mikrofonid ja vajalik olemas..

 7. Lendav Taldrik? On suur ristkülik, olemas baar+toit, isegi mingi lava vist, sest tean bändid on seal esinenud. Asukoht cool.

  Solarise katus… seest vist liiga pisike, ilusa ilma puhul oleks muidugi super venüü.

  Hiltoni hotellis pole ma käinud, aga seal ka ehk miski terrass-baar ja ehk see on ka seest piisavalt suur.

  Von Krahli baar?

 8. Kultuurikatla peaks väga odavalt saama, sest see nädalavahetusel seal tasuta raamatulaat ja minu teada nemad ei maksa midagi selle eest, seega küsida tasub.

  Igasugused ööklubid tasub üle küsida.
  Lillepaviljon?
  TTÜ tudengimaja
  glehni loss
  messikeskuse mõni saal?

  1. Ma räägin, et Kultuurikatel on ainult seinad – kogu sisustus on siis minu sebida, ja ma ei taha uskuda, et keegi annab tasuta careringi, lauad, toolid, laudlinad, ehitab lava, toob tehnika, valguse, garderoobid jnejne

 9. Glehni loss? Veidi old school küll, aga mitmel korrusel mahutab ära. Kui kõik korraga samas saalis peavad olema, siis muidugi ei sobi üldse.

  1. Hea kui rahvas oleks ühes saalis jah, ja seal sama – kõik tehnika ja jutud peab sisse viima.

 10. Estonia teater? Uuenenud Nukuteater? Mingi kool? (TV3 on korraldanud seda Eestimaa Uhkus saadet kuskil kooli aulas) Nordea Kontserdimaja? Pakun huupi, et järgmine aasta tuleb veel rohkem rahvast ja möllu nii, et suurt kohta siis vaja :)

 11. Äriplaani aitavad igasugused toredad inimesed kirjutada, mina sealhulgas… Aga küsimus on, kust see peaks läbi minema? Töötukassast? EAS-ist? Pangast?

 12. Vana Villemi Pubi.
  Võibolla EBA jaoks ei ole sobiv aga seal on ju kõik asjad olemas. Koharent ei tohiks ka väga hull olla. Väga ilus koht minumeelest, kus kõik sinu nimetatud asjad olemas.
  Saab vast sealgi seda sisustust veidike EBA jaoks pidulikumaks muuta

 13. Kuna sa korraldad ju siiski inimestele täiesti viisakat üritust, kus jagatakse ka tervitusjooki-ampsu ning on esineja(d), kas siis ei oleks mõistlik ikka mingi piletihind seada? Olles ka ise üritusi korraldanud, tundub isegi veider mõelda, et sellisele pidulikule kogunemisele peaks tasuta sisse saama.

  Kultuurikatlas on muidugi mitmeid saale, mida saaksite kasutada, kuid vaja oleks tehnikapartnerit. NO99? Lauluväljak? Enamus kohvikuid/baare ilmselt jäävadki sellise ürituse jaoks väikseks, samas on paljud suuremad pinnad ikka kesklinnast eemal ja rahvas lihtsalt sinna ei satu.

  1. Ma veel tahaks hoida selle ürituse tasuta jah, võibolla kui on EBA 5ndat korda vms, teha pilet. Praegu on see veel nö tutvustamise-üleskustsumise vormis :)

 14. Kino kosmost peaks ka saama ürituste ajaks välja rentida, nt fuajee ja väiksem kinosaal? :) toitlustus ja baar on neil seal olemas. Võiksite uurida.

 15. Labor Baril on uued avarad ruumid Hollywoodiga samas majas. Äkki pakub huvi, asukoht ka hea.

 16. Kohta ei oska kahjuks soovitada, aga miks ainult 15 kategooriat? See aasta oli vist rohkem?
  Kas kategooriate hulka kuulub ka lemmikloom, ehk need kes kirjutavad blogi oma või üldse loomadest? :)

  1. See läheb sel aastal ilmselt VARIA alla. Kategooriaid sai koomale tõmmatud, sest ei näe vähemalt esialgu pointi hoida kategooriat, kus ongi kolm-neli osalist. Kui blogiauhinnad kasvavad, kasvab ka kategooriate arv, kui elu näitab, et midagi peab jälle lahku lükkama…

Comments are closed.