Uus voodipesu – tunne end nagu kuningakass

Aasta lõpus tundsin ma, et meie voodipesu vajab vahetust. Ma olin reaalselt tüdinenud me vanast voodipesust. Küsisin blogilugejatelt Facebookis, millist voodipesu nad soovitavad, üks keda soovitati oli Votex ja hinna poolest tundus mulle ka okei. Tekikott ei maksa 80€! Ja nii ma siis meile uued komplektid tellisin.

Kuigi mulle meeldis üldse üks roosidega ja Meelisele mingi ruuduline ja Hedonile.. No ühesõnaga, see oleks mingi ulme kombo sealt kokku tulnud, kui me oleks kõik oma lemmikuid võtnud. Tuli valida miski, mis kõik omavahel kokku sobiks ja meie pesalik oleks.

Jep, me magame kõik ühes suures pesas. Tegelikult on nii, et meie magame justkui voodis ja Hedon nagu kuningakass lambanahal, aga millegipärast juhtub ikka nii, et öö jooksul vahetame me kohti. Kui Hedon ronib voodisse, siis mina või Meelis kobime põrandale, sest me ei viitsi selle diagonaalismagajaga võistelda.

Tahtsin Hedonile sünnipäevaks voodi kinkida, ta hakkas nutma. “Ei, ei, ma magan vaiba peal, ei taha teise tuppa magama!” karjus ta nagu mingi kodutu, kes peab kuskil vaiba peal külitama.

Tegelikult on tal meie voodi ees mõnus pesa – suur lambanahk, padjad, pool loomaaeda jne Ja no kui laps ei taha teisele poole tuba magama minna, siis ma ei saa ju teda sundida. Äkki tal ongi kriipi seal? Ja niimoodi üksinda peab siis olema…

Ah, ma mõtlen ikka, et kõik tuleb omal ajal, küll ta tahab ühel hetkel eraldi magada ja siis seda talle ka võimaldame. Ikka parajalt nunnu on ka kui ta hommikuks kaissu ronib. Või siis näiteks magab ta rahumeeli enda pesas, siis tuleb korraks kaissu, justkui tšekkimaks, kas me oleme olemas ja siis läheb tagasi enda pessa ja magab hommikuni silmagi pilgutamata.

Üldiselt on meil voodi alati nö tehtud, või siis lükkame rulli ühte diivani otsa, kui sõbrad tulevad. Aga kui on vaja, et tuba korras oleks, siis on riidekapis-voodisahtlis piisavalt ruumi, et kõik kraam ära mahutada. Nägite seda “Telli Jõuluvana” saadet, kus Meelis oli? Seal oli tuba korras nagu meil polekski voodit :D

Aga kui voodipesust rääkida, siis ma kartsin algul seda puuvillasatiini natuke, arvasin, et mul külmavaresel on kindlasti külm ja paha, aga ei, väga mõnus on. Selline natuke libe, aga mitte liiga libe. Ja täpselt parasjagu soe. Ja no, uus voodipesu on ikka uus voodipesu, selline kuningakassi tunne tuleb peale.. Ja niiii mõnus!

Milline voodipesu teil on? Kas teil on oluline, et kõik mätšiks või on savi, kes kuidas kus magab?

Votex House | sooduskood marimell | 20% ostukorvilt

#KOOSTÖÖ

9 thoughts on “Uus voodipesu – tunne end nagu kuningakass

 1. Aga kas teil tekk on siis veidi karedamast materjalist? Mul nende libedamate tekikottidega koguaeg see mure, et tekk libiseb kortsu sisse ära :(

 2. Minule tõi jõuluvana Votexist voodipesu. Kiidan taevani! Sobib imeliselt mu valgesse magamistuppa ka.
  Olen ostnud ka Jyskist puuvillast voodipesu, puuvilla satiinist, väga mõnusad.
  Aga õues kuivatatud voodipesu on parim!

 3. Mul ka Votexi voodipesu, aga puuvillane. Hinna ja kvaliteedi suhe on mega paigas! Ja nende kummiga voodilinad on jumalikud! :D

 4. Varem polnud kuulnudki sellest firmast. Järgmine kord kui pesu vaja, siis torman sealt tellima:)

 5. Voodipesu on väga oluline! Samuti tekid – padjad. Just ostsin uued Finlaysonist.
  Voodipesu peab kokku sobima, ka toaga. Ja puuvillasatiini ostan.
  Votex on jäänud silma :) Vast ostan sealt ka milalgi.

Comments are closed.