VIDEO: hotellitutvustus ja reisi arvustus

Meie hotell: Pickalbatros Sea World Resort

Kust reisi ostsime? Tuusik.ee

Hind kolmele: 1251€

Reisikorraldaja: Kidy Tour/Bright Sky

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis, sest sinna toodame reisi(de) ajal rohkem sisu kui blogisse :)

Lennukis tasuta süüa ei saa

Ma ei tea, miks ma eeldasin, et see lend on piisavalt pikk, et meid seal toiduga kostitatakse. Olin tõesti unustanud, et ka Türgi lennul ei saanud süüa. Aga see selleks. Kui puhkus, siis puhkus ja lisa 20€ söögile kulutada oleks okei. Ma pole ka mingi hull asjade kaasa vedaja, no, et oleks võileivad või banaanid kaasa võtnud.

Minnes olime söönud ja nii hull ei olnud, enne kohale jõudmist läks Hedonil aga kõht tühjaks. Tellisin talle riisi kanaga, et kui tal alles jääb saame ka Meelisega paar ampsu ja suurem nälg kustutatud.

Esiteks unustas see stjuuard meid ära. Meil oli ammu makstud ja ootame ja ootame, ei midagi. Lõpuks siis teatab, et ahi on katki ja no natuke saime soojaks selle toidu. No hästi. Hedonile polekski megakuum sobinud. Riis oli kõva, toit leige, aga sitta kah, midagi sai hamba alla. Puhkus oli ju ees. Sellised asjad ei häirinud.

Tagasi tulles oli meil hommikusöök kell 9, lennujaamas haarasime kiirelt pitsa ja friikad, lennukis mõtlesime tellida… Kuulsin kuidas teenindaja meie ees kellelegi riisi kanaga viis ja vabandas, et ahi ei tööta! For real? Nädal aega sõidate ja iga päev vabandate, et ahi ei tööta? Äkki parandaks ära? Ma läksin juba kergelt närvi, et päriselt ka, jälle saame külma toidu?

Kui me tund pärast õhkutõusu avaldasime soovi süüa, oli kõik otsas! Saate aru jah, mitte midagi peale natšode, popkorni või krõpsude polnud alles. No tase! Ausalt! Järgmine kord tellin ette!

Arvake, kas ma läksin närvi! Ojaaa! Haarasin kohe telefoni, et emotsiooni pealt ikka kirja panna. Ilmselt homme üle lugedes on savi. Ehk siis, täna kui ma seda posti üle loen, on mul suht savi, et me kokat ja natšosid nosima pidime.

Tra nagu! Varuge oma paagid täis või pange nii minnes kui tulles mingid limiidid, et mõlemale lennule jaguks süüa. Tellige rohkem. Ma ei tea. Mul pohhui. Mul on nälg! Ma ei telli endale ju popkorni ja pakisuppi? Faaaaaaak! Ja kodus ei ole meil ilmselt ka mitte sittagi süüa ja Wolti ma ette ei tellinud ja.. ma lihtsalt nii närvis hetkel, et tahaks öelda, täis pask reis oli. Ausalt, selline väike asi võib tuju nii ära rikkuda!

Tund hiljem oli nälg nii suur, et tellisime oma krõpsud ära. Aga suppi ei saanud, vett pole! WCs on Aura veepudelid kätepesuks! Mis järgmiseks?

Hotell – väljast 4*, toas 3*, vannitoas 2*

Tegelikult suures plaanis pole meil hotellile midagi ette heita. Kes siis puhkuse ajal hotellitoas ikka passib. Eks see rohkem magamiseks ja pesemiseks on mõeldud, seega mis seal ikka, et see päevinäinud oli. Ma olen varem kuus korda Egiptuses käinud, teadsin mida oodata. Ega alla nelja tärni seal võtta ei kannatagi, kui sa just 20aastane pole ja lihtsalt jooma ei lähe.

Allolevas videos on ülevaade hotelli alast, basseinidest ja hotellide üleminekust. Sama “hoovi” peal on kolm hotelli – Pickalbatros Aqua World, Pickalbatros Sea World Resort ja Pickalbatros Aqua Vista. Viimane on nö täiskasvanute oma, kus lasteala puudub ja on selline rahulikum.

Teises videos alustame õhtusöögil, seega mingi söögiülevaate sealt saab, aga täit tõde kindlasti mitte. Ühtlasi vastame seal niisama vaatajate küsimustele, ilma, söögi, ranna, turu jne kohta.

Söö lolliks? Kui tahad alla võtta, mine Egiptusesse

See toit oli meile kolmele :)

Vähemalt mulle mõjuvad alati Egiptuse reisid nagu paast. Nädal aega hommikuks omletti, fetajuustu ja värsket kurki. Lõunaks värsket kurki, mõni amps rämpsu (pitsa, kebab, friikad, jäätis), õhtusöögiks kurki, maasikaid ja kui pakutakse natuke liha. Kala ma tavaliselt ei taha.

Kohalik alks nagu ikka, ei midagi mainimisväärset. Mojito tehti mingite siirupitega ja maitses üllatavalt normaalselt. Laim ja mint olid värsked :)

Egiptuse köök pole mulle kunagi mokkamööda olnud ja nagu ma ütlesin, on see alati pigem sellise lahja nädalana mõjunud, erinevalt näiteks Taist, kus meil suu kogu aeg matsub ja iga suutäis on nauding! #25daystogo

Mida te plaksutate?

Nagu päriselt, mind ajab mega närvi kui inimesed lennukis plaksutavad kui rattad maad puudutavad. Endiselt on võimalus, et lennuk sõidab lennujaama sisse! Loe siit, miks ei tohiks plaksutada?

Lisaks plaksutatakse alati lennukites liiga vara. See, et rattad on maad puutunud, ei anna veel alust rõõmu tunda, lennuk on vaja ka pidama saada ning kui on valesti maandutud, võib seegi olla üsna keeruline protsess.

5 thoughts on “VIDEO: hotellitutvustus ja reisi arvustus

 1. Haha, nii tuttav see lennukiseik. Tulime kuu aega tagasi Sharmist ja tagasilennul ka olime mega näljased (viimati sõime lõunat, lend aga oli kell 21 õhtul) mõtlesime ok, lennukis sööme…aga fking mitte midagi ei olnud! Väike Pringlesi tops ja natchod. Viimane riis kanaga pakuti, aga no thanks, nädal aega olime põhimõtteliselt riisi/kana söönud hotellis. Cocad, fantad, sprited samuti olid otsas, vett veel mõned pudelid. Vabandati, et sinnalennul oli nii näljane rahvas, et kõik tarbiti ära. Aga mingid limiidid võiks ju olla, et tagasilennule ka midagi jääks? Või mingid varud, või mida iganes…ei ole normaalne, et mitte midagi ei ole.
  Kraamisime siis kotipõhjast lapse küpsised välja ja nosisime neid, abiks ikka, Tallinnasse jõudes läksime esimese asjana Statti :D
  Aga see on õige jah, et kui tahad dieeti pidada, siis mine Egiptusesse. Meil oli veel nadim see hotelli toiduvärk kui teil :) koju tulles 2 kg nädalaga läinud nagu naksti.

  1. eks see on see odavlennufirma. Mina töötasin kunagi stjuardessina ja kui ühel otsal ostetakse kõik ära, siis piloot teeb sihtkohas toidule uue tellimuse ning laseb ka kõik paagid täita/tühjendada. See muidugi kõik väike kulu lennufirmale aga mingeid müügilimiite ei tohi küll panna. Müügiga teenid endale väikse raha kui oskad ja ka lennufirma saab sellest kasu tagasi.

 2. Grrr … see plaksutamine … ma tahaks iga kord maa alla vajuda mehega kui seda kuuleme. Ja miskipärast oleme seda täheldanud kõige enam eestlaste seas. Isegi kui Eestist Helsinki lennukiga läheme, siis ikka on vaja kätele hoogu anda …. MIKS????

 3. Tellin alati lennukisse toidud ja tellin E-Maximast ka koju toidu ette àra saabumise ajaks- pole iial probleemi et keegi peab väsinuna poodi koperdama :)

 4. No meie tulime sama lennuga hurghadasse millega teie koju läksite.
  No jalad olid mul märjad tallinnas õhku tõustes. Esimesed neli rida said jalagade alla ikka korralikult vett. Ees olevat wc-d kuivatati terve tee. Algul pakkus asi nalja , et kõik hinnas ja jalad vees alates tallinnast. Hirm tuli naha vahele hetkel kui stjuardess avas kapteni ukse ja sealt laest tilkus vesi alla Piloodid ise olid naerusuised ja tundus , et neil suht tavaline asi
  Kolmest wc-st 1 töötas ( üks proua ei jõudnud wc-sse ja lasi oma häda kleidi alt põrandale) ja wc haises nii jubedalt , et ma öökisin seal selle haisu peale.

  Tagasi lennul ootas meid üllatus nagu teid. Kõik asjad läbi müüdud. Lisaks veel paar kurja vene prouat kellele ei meeldinud väiksed lapsed

  Aga muidu puhkus oli täitsa ok

Comments are closed.