VIDEO: vaata meie live’i järele

Tegime eile õhtul Facebooki jälgijatele live’i, aga ma tean, et on palju neid, kellel Facebooki pole, aga tahaksid ka ehk teada, mis me kokku vatrasime… Video on nüüd saadaval ka blogis ja meie YouTube’i kanalil.

Ilmselt paljudele tundub tekst veidi hüplik, aga vaatajad said meile küsimusi esitada, mis selles videos ei kuva. Ma ei osanud nii võtta seda videot, et kogu Facebooki värk kaasa tuleks. Aga better than nothing, näete ikka, kus me sõime, mis me sõime, näitame oma rante, räägime turulkäigust, rahast, taksosõidust, Senzo Mallist jne.

Meie hotell: Pickalbatros Sea World Resort

Kust reisi ostsime? Tuusik.ee

Hind kolmele: 1251€

Reisikorraldaja: Kidy Tour/Bright Sky

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis, sest sinna toodame reisi(de) ajal rohkem sisu kui blogisse :)

10 thoughts on “VIDEO: vaata meie live’i järele

 1. Te päriselt ütlete lapsele “attention whore”, “bitch, please”??? Võid ju arvata, et ta on väike ja ei saa aru aga ära siis imesta kui ta varsti sitahaisu asemel hakkab bitch please ütlema. Selline sõnavara lapse kuuldes on ikka päris jube.

  1. Nii on jah. Isegi käi pekki jms repliigid lapse suust on nõme kuulda ja no kohe aru saada, et ju vanemate sõnavarast kaasa saadud. Isegi olen just lapse pealt aru saanud, kui nõmedalt ma vahel räägin. Ei pea olema alati kusjuures roppus vms, vaid niisama mingi kõnepruuk, mille nõmedusest ei saagi enne aru, kui oma laps samamoodi rääkima hakkab.

  2. Mind ka hairis see k6nepruuk. Niimoodi need lapsed lasteaiast tulevadki koju roppude sonadega. Alguse saab see koik ikkagi kellegi kodust.
   Meeldis, et Meelis kuidagi hasti hoolis Hedonist.
   Leenu naeb vaga hea valja.

  3. Mulle ka muidu vägaaaa video meeldis aga njahh need paar väljendit ei sobi nii numpiku lapsega kokku. See polnud kuskilt otsast isegi naljakas…
   Ja mis yllatas oli mega väike toiduvalik! Iga ôhtu oli nii vähe asju?

  4. Meelis vist ei näidanud kõike :)
   Puuviljalett, salatite lette oli kaks, soojasöögi lette oli üks, siis olid kokad kes tegid pastat vms, ja õues kaks erinevat grilliala veel. Mingi megasuur polnud, aga nälga ka ei jäänud :)

 2. Kuna olete mõlemas käinud, siis küsin -kumb koht üldiselt rohkem meeldib, Hurghada või Sharm? Või pole vahet?
  Meil Sharmis käidud, nüüd piilun Hurghadat :)

 3. Ilus armas väike perekond :) Nb! Marileenil on äärmiselt kaunis hääl (pole varem laive jälginud)!

  1. Minu arust sul on ka huvitav hääl. Soeng on ka väga ilus.

Comments are closed.