Veelkord Evelinist ehk Seks müüb

Jumal, ma kohati tunnen, et ma ei tohi midagi öelda, mida mõtlen, kohe olen klikihoor.

Võimalik, et ma pekimügarikke nägin oma HD teleka pärast, sest teised neid ei näinud ja oma meelest pole minu kätel midagi viga, teistele jäävad alatasa silma.

Ühtlasi pole mul Evelini vastu midagi, nagu arvatakse, et ma juba mitmes kord teda mustan. Lihtsalt kirjutan, mis silma hakkab. Ei midagi isiklikku!

Nägin eile uue saate reklaami – väga ilus kleit oli!

Ühtlasi hakkasin mõtlema, kuidas tema saateteemad on sündinud? Homse (või on see neljapäeval eetris?) saate teema on seks.

Ütleme nii, et teemad on head – peresuhted (Salumäe tõi telerite ette kõik fännid ja vihkajad), lahutus (kõik vaatasid, lootes, et kuulevad Ilveste lahutusest (mul tegelikult nägemata see saade, ehk kuuliski)), haiged lapsed (pisarakiskuja), seks (natuke piinlik nagu Kroonikat lugeda, aga samas nii põnev). Mis järgmiseks? Armukesed? Tahaks lõpuks ta versiooni kuulda küll, miks ikkagi ta seal Komeedi katusel kirele voli andis? Oli see taotluslik meediatrikk? Kättemaks? Kogemata vahelejäämine?

Mõtlesin ennist, et ma arvan, et teemad on Evelini öeldud, tal on igas saates üks enda leitud rääkija (Salumäe, eksabikaasa, juusteta lapse ema..) ja kaks leitakse toimetajate poolt ja seepärast puudub ka personaalsus ja soojus ja mõnus ja ladus jutt.

Ma näiteks mäletan kui ma tegin söögisaadet, siis tegin ise ka castingut, aga tihti sattus mulle ikkagi inimesi, keda ma elus esimest korda nägin ja nii oligi keerulisem nendega samastuda või ladusalt küsimusi küsida. Ma olin küll kaadri taga ja nii mõnigi kord oli ebamugav, aga minu puised küsimused ei jõudnud eetrisse. Sõbrannale saadki öelda, et ah, kuule, ära jama, vasta nüüd, aga võõrale nii peale ei lenda ja kui ta kokutab või vastab ebamääraselt, siis ongi raskem intekat teha.

Samas näiteks nägin ma ka Kati Murutari suht esimesi kordi, aga on inimesi, kellega käib klikk ja sa ei karda isegi kaamerate ees küsida “millal sa viimati said?”

Ehk et mida enam ma selle Evelini ja tema saate peale mõtlen, seda rohkem ma saan aru. Aga samas võinuks ta siis ise rohkem oma külalisi välja pakkuda, et tal enda lihtsam oleks ja ta ekraanil nii puine ei tunduks.

Mis arvate, kas ta on alles algaja ja areneb ekraanil või aitaksid tal paremini särada inimesed, keda ta tunneb?

12 Comments

 1. Mulle meeldib nii tema kui ka tema saade. Meeldib ta julgus , et ta ei varjunud peale lahkuminekut Härra Ilvesest peitu, vaid julgeb olla ja vastu astuda kõigele!
  Ta on lihtsalt veel noor ja toores saatejuhi ametis, tasapisi …
  Küll kõik tuleb. Ja kui ei tule, siis paneb lihtsalt ameti maha. Proovima peab!

  Olen kõiki saateid huviga jälginud. Seekorde saade tõotab ka põnev tulla :)

  1. Vastu astuda kõigele…. Nagu millele??? Kes ta on tegelt selline. Noo eks esileedi. Hendrik Ilvese eks-abikaasa. Ta on ka eks-arst…. Kõik kes ta oli on minevikus. Kes ta tegelikult on?? Ta on keskpärane saatejuht ja muud midagi. Ta ei ole isegi eriline rahvalemmik.
   Jahhh ta mingi aeg tegeles spordiga, mis on positiivne, aga samas tegi maha ja manitses neid halvustavalt kes ei tegele, mis on jällegi negatiivne.
   Kui oli kõige suurem masu aeg Eestis siis Evelin andis välja mingi keskpärase kokaraamatu ja manitses rahvast tervislikumslt toituma, mis siis et paljud elavad alla vaesuse piiri. Tema artiklid teemaga ” ennast kiitmast ma ei väsi” olid igal pool. See ärritas rahvast- tema rumalus ärritas. Järelikult on ta rumal inimene.
   Vulgaarselt ameleda võõra mehega rahva ees ise abielus olles oli ka nõme. Nõme esileedi oli. Nii ei käitu normaalne esileedi. Tegelt ükskõik mis endast lugupidav naine nii ei käitu. Suht mõttetu inimene oma tegemistes.

 2. Heh! Ma ka nägin seda reklaami! Kohe mõtlesin:” ooo pr Ilves su nõu kuulda võtnud ja pikad varrukad leidnud”.

 3. Ma arvan, et Evelini saada paraneb. Jääb mulje, et kaadritaguse tiimi töö on natuke nõrgakene. Lisaks saab montaazis asja veidi särtsakamalt kokku lõigata. Mulle jääb pigem mulje, et toimetajad vms pigem tirivad taset alla.

 4. Pidage mind vandenõuteoreetikuks, aga mina arvan, et THI korraldas selle, et need pildid avalikuks saaks. Et tal oleks avalik põhjus lahutada ja Ievaga leivad ühte kappi panna. Kuidas sai olla, et Evelini turva järsku ära kadus? Väidetavalt käskis pildistajal pildid kustutada ja blabla. Ei usu seda juttu. Evelinist oli vaja lahti saada ja see oli THI’le kõige kiirem variant ja noh.. tema nimi jäi puhtaks (pealtnäha).

  1. Eks Evelin teadis juba ammu sellest Ievast, lihtsalt tegid avalikkuse ees head nägu. Kuigi meedia juba ammu spekuleeris suhete jahenemist jms. Nii neil olidki oma eraldi käimised, millest nad mõlemad teadlikud olid. THI-l oli lihtne sepitseda selline skandaal. Ma arvan, kui ta EI oleks tahtnud selle skandaali avalikustamist, oleks ta suutnud need pildid ära osta. Enne kui see Kroonika avaldati, oli kantselei teadlik, et see lugu pannakse trükki. Kuidagi annaks sellesse protsessi sekkuda ju, kuid ju ei olnud vaja. Kõik selle Ieva loo ümber on enam kui kahtlane. Ma arvan ainus põhjus, miks Evelin ei räägi, on see, et tema tütre igakülgne heaolu. See oleks üks põhjus, miks mina nt ei räägiks. Aga on olnud näha, et Evelin tegelikult tahaks rääkida. Milleks muidu see postitus, mille ta siis tegi, kui THI & Ieva suhe avalikuks tuli. Oli selline vihjeid täis sõnavõtt.

 5. Tsau! Täitsa teemaväline küsimus. Ostsin sushit. Kaasas soja-, ginger- ja wasabikaste. Kas pean kokku segama need? Tegu lunden oü tootega. Seal 4 erinevat sushit.
  :)

  1. Tegelikkuses süüakse ingverit kahe sushitüki vahele, et suud puhastada. Ühtladi tapab ingver bakterid, mida võib sisaldada toores kala. Eestis vaevalt värskest kalast sushit saab, ikka külmutatud/jahutatud variandiga.

   Wasabit pannakse sushitüki peale ja kastetakse sojasse. Ja amps. Mõned segavad ka wasabi soja sisse.

   Mulle isiklikult meeldib ingver kohe sushitüki peal. Ja meeldib pulkadega süüa. Originaalis ja algupäraselt süüakse näppudega.

 6. Viimane saada hakkas juba looma. Tundus, et teema huvitas teda ja läks hästi kaasa sellega:)

  Isegi koolitusel oli käinud:)

Comments are closed.