#beebiblogi

Little But Cute saatis megaarmsa kingituse

Hedonil on selliseid mänguloomi üsna vähe, mängiasju on ka vähe tegelikult, ometi on toapõrand nendega pidevalt kaetud, aga nüüd sai ta terve kastijagu täiendust.

Varasemalt on meil siis riiulis rääkiv koer, üks karu, mis ka räägib, mille peale sa saad oma teksti lindistada ja siis ta näiteks ütleb “tere hommikust”, aga see on läbi äpi ja wifi ja kui ükskord salvestad, siis teinekord pead uuesti salvestama, ehk et kui äpi kinni paned, kaob kõik.

14423844_1478077658876083_1277382356_o

Siis on üks hobune, mis on mu õelapse oma ja ükskord külas käies ta selle lihtsalt omastas ja kaasa võttis. Üks rändom minion, mille ma Bulgaariast ostsin ja hiirepere.

Alguses oli tal üks pisike sinine hiir, kui me lasteaeda sättima hakkasime, mõtlesin, et hea kui meil oleks üks veel. Siis lemmik jääb koju ja lasteaeda teine. Kuna see esimene hiir meile kingiti, siis uurisin kinkijalt, et kust uue saaks. Ta lubas uurida ja saabus koos kahe uue hiirega. Üks on pigem nagu rott. Seega, terve hiirepere. Isahiirel on kadunud üks silm ja püksid, aga kui varem läks Hedon magama ja vedas kaasa ühe hiire, siis nüüd kui öelda talle, võta hiir ja magama, siis ta haarab kõik kolm kaissu, ronib voodisse, tõmbab teki üle pea nii endal kui hiirtel ja jääb magama.

Ptüi-ptüi-ptüi – meil mingit erilist tralli magamaminekuga pole. Aga ega ma väga ei sunni ka iga päev kell kaheksa magama. Läheb siis kui ise tunneb, et unine on. Ja üldiselt jääb see 20-21 vahele.

Aga kui mulle mõni aeg tagasi vana kooliõde kirjutas, et teeb ka vahvaid loomi ja tahaks Hedonile saata, siis mis mul sai selle vastu olla. Ja karbitäis uusi elukaid meeldisid Hedonile sedavõrd, et kohe kui ta karbi avas, musitas kõik üle.

littlebutcute

Nüüd on meil siis kodus terve loomaaed – kass Kalle, siga Sirje, jänes Joonas, pärdik Priit ja lammas Lembit.

14455850_1478077642209418_745595556_o

Aga, Kaire pole kade ja teeb ühele mu lugejale täpselt sellise looma nagu ta ise tahab. Värvid saab ise valida, looma saab ise valida. Selleks, et võita, tšekka Little But Cute lehele, pane laik, vali oma lemmik välja, jäta kommentaaridesse, millist looma ja mis värvides sooviksid. Loosimise teen nädala pärast teisipäeval!

32 arvamust: “Little But Cute saatis megaarmsa kingituse

 1. Nii ilusad mänguloomad. Käisin ta facebooki lehel ja meeldis kõige rohkem hiirepoiss ja sinist värvi :)

 2. Sooviksin oma pojale Jänes Hopsi. Halli värvi ja tumesinise pluusiga. Laps läheb novembrist lasteaeda ja tore oleks talle väike sõber kaasa pakkida :)

 3. Nii armsad , minu pisipõnnil pole veel ühtegi handmade loomakest ja üks väike valge jäneseke roheliste pükstega teeks poja väga õnnelikuks :).

 4. Imearmas asjad kõik.
  Oma tütrele sooviksin valget roosa kleidikesega jänest. Ta oleks kindlasti õnnelik selle üllatuse üle :)

 5. Ma ei suudagi otsustada kas jänes või hiir, mõlemad on jubearmsad ja ilusad. Ja võiks olla mitmevärviline, st mitte ainult roosa :) Nt kollase ja sinisega.

 6. Minu peagi 4 aastaseks saav tütar on pehmete loomade andunud fänn :D
  Tema sooviks omale valget jänest,roosa kleidiga.

 7. Nii vahvad loomakesed. Meie sooviks muidugi ideaalis mõlemale lapsele. Mul nimelt kaksikud, poiss ja tüdruk. Kuid kui ühe saaks juba läbi loosi oleks põhjus ka teine tellida. :)

 8. Väga oskuslik ja armas käsitöö. Minule on südamelähedased hoopis öökullid. Lasekski teha öökulli, kellel ka midagi roosat lisatud ;)

 9. Apppi, kui ilusad need on. Kui peaksin ühe valima, valiksin jänese, sinist värvi (süda särgi peal). :)

 10. Meie neiu sooviks jänese piigat, värvide valiku jätaks tegija valida. Jänku neiule on isegi nimi juba olemas- Jänni ;) suur tänu

 11. Üritasin poisile sipsikut pähe määrida, aga minu 2 aastane härra jäi endale kindlaks – tema tahab lammast ja jutt läbi. Et siis loosiõnne korral võtaksime meie sinise-valgega lambapoisi :)

Comments are closed.