VIDEOBLOGI ehk küsi julgelt

marimell

Arutasime täna Meelisega, et pole sada aastat ühtki videoblogi teinud ja kuna ask on suht surnud, siis.. jätke oma küsimused/teemad siia kommentaariumisse, millest tahaksite, et me räägiksime.

Meelis sai just testida Samsungi telefoni Galaxy S7 edge (link!) ja eile käisime Rock Cafe’s Kerli ja Reketi kontserte vaatamas ja avastasime, et see teeb ülihäid videoid ja mõtlesime, et teeks teile ka ühe video, kus vastame küsimustele. Nii et andke julgelt tuld ja jätke küsimused kommentaaridesse.

Proovime video valmis meisterdada järgmisel nädalal.

15 arvamust postitusest “VIDEOBLOGI ehk küsi julgelt

 1. Sinu toidud tunduvad nii maitsvad. Kas teed neid retsepti järgi või improviseerid midagi? Millised on must-have asjad, mida alati Gemossist koju ostad? Kas plaanid osaleda mõnel tänavafestivalil ka see aasta?

 2. Kas tänaval/poes võõrad ka juurde tulevad midagi uurima/küsima/kommenteerima?

 3. Kas su elus on hetkel midagi, millega sa kohe üldse rahul pole? Kas sina (või teie) oled (olete) mõelnud täieliku elumuutuse peale? Mida see endas hõlmaks? Mis seda tegemast takistab? Millesse sa elus usud?

 4. 1) Kuhu tööle kavatsed minna?
  2) Millistes koolides olete õppinud?
  3) Kas pooldad laste pikka või lühikest vanuste vahet?
  4) Millisesse lasteaeda Hedon läheb?

 5. Kuna tundub, et ideedest toitude valmistamisel sul kunagi puudust ei ole, siis -Palun üht head kogu perele mõeldud retsepti (arvestada mehega, kes ei söö kala, naisega, kes ei söö veiseliha/sibulat ja pea 3 aastaseks saava lapsega (tema sööb õnneks kõikke)).

 6. Pidid tööle minema kui emapalk lõpeb ehk siis kolme kuu pärast umbes? See on juba suht ukse ees ja peaksid tööle mineku plaane tegema. Mis plaanid on siis? Kas on pakkumisi tulnud?
  Mis on su halvim iseloomujoon? Aga Meelisel?
  Kui Hedon kõnnib juba vabalt ringi? Tehke Hedoni toimetustest ka video (pole nii ammu ei videot ega ka pilte temast näinud :( )!
  Kas oled veidi kade, et blogijate maailmas on taas beebibuum? Hedon on ju beebieast tegelikult juba välja kasvanud. Kas igatsed juba uut beebit? :)
  Kuhu kategooriasse blogiauhidade jagamisel sa oma blogi paned?

 7. Küsimused Leenu reisi kohta.
  Millal lähete Bulgaariasse ? Kellega? Mis piirkonda? Palju maksis? jne ehk kõike bulgaariast
  võiks teha ka blogi postituse reisi kohta.

 8. Millises linnas(kui Tai linnad välja jätta) tunned ennast kõige paremini? Unistuste reisisihtkoht? Milline on kõige lihtsam toit, mille tegemisega kõik hakkama saavad? Millega tahaksid tulevikus tegeleda?

 9. Hedonist võiksid küll mõne vahva video teha. Ma küll ei tea kui suur teie 1-toaline kodu on aga kas plaanite mingil ajal suuremasse koju kolida, või on see 1-toaline, kus elate piisav teile. Kirjutasid et Hedon käib laulutunnis, kas ta räägib palju juba?

  1. Eks peame kolima jah. Aga tahaks sügisel veel siin olla kui Uue Maailma festival on, eks siis peab hakkama tõsisemalt tegelema selle asjaga. Ja, Hedon räägib omas keeles päris palju, ainult et ma ei saa aru eriti midagi peale mämäämämmm…

Comments are closed.