13 kingiideed mehele – sekslelust alksivaba glögini

Minu meelest on meestele kõige raskem kinke teha, kui ma mõtlen Meelise või oma sõprade peale, siis on asju, mida neil on vaja, aga need on tavaliselt mingid hirmkallid ja siis vägista ajusid, mida neile kinkida. Näiteks ei suuda ma kunagi välja mõelda, mida kinkida Meelise isale.

Kui ma seda nimekirja koostama hakkasin, siis ma mõtlesin, et ma ei leiagi siia midagi, aga näib, et meestele on isegi rohkem kinkida kui mulle (noh, arvestades, et eelmine postitus “kingiideed kokkajale” käis minu kohta).

Cherry on avanud terve kingipoe jõuluperioodiks, kust leiab päris toredaid asju. „Meestele“ valikus on üle 60 toote. Mis pole üldse paha. Valik on seega suur :)

meestespaValikus on mitmeid lõhnakomplekte, mehe saab saata sööma (ise saab end kaasa nihverdada!) või siis hoopis SPAsse (jälle saab ise kaasa minna!)

Sõpradele või sugulastele saab kinkida näiteks uisuplatsi külastuse, pardli või trelli (no mõnele vanemale mehele võib ju!) või mänguhimulisele mehele näiteks puldiga helikopteri. See viimane meeldiks raudselt Meelisele :)

KOKKAMISHUVILISELE: kui teie mees, isa, äi või kallim armastab kokata, siis ei jookse tal kindlasti mööda külgi maha ükski hea (kala)kokaraamat – eriti soovitaksin siinkohal Haugi, Ahvenat, Lõhet ja forellitakso

LUGEMISHUVILISELE: saab alati tellida mõne seiklusliku raamatu, näiteks „Taksojuhi päeviku“ või miks mitte hoopis mõne ajakirja.

HUUMORISÕBRALE: kui teie mees hindab head nalja, siis leiab talle kergelt kingituse nodi.ee poest. Näiteks saad kinkida endale ja mehele vahvad kruusid. Lisaks hirmnaljakatele kinkidele nagu kubemekratsija, automunad, 500eurone WC paber ja särgivoltija, leiab sealt põneva seinakella ja kui sul tekib huvi mehele näiteks ennast kinkida, siis saad soetada megasuure sleifi, millega end kaunistada või magamistuppa särtsu anda magusate püksikutega.

Kogu meestele mõeldud valik on näha siin!

amblikmeesKOHVI- või HOMMIKUSÖÖGINAUTLEJALE: kui sa pole ise suurem asi käsitöömeister, lase seda teha enda eest. Mina lasin Meelisele isadepäevaks Ämblikmehe kruusi teha, aga lisaks saab tellida pudrukausse, taldrikuid, maale… Lase vaid fantaasial lennata. Aga kirjuta kiiresti, sest Mairi asub Soomes ja pakisaatmine pole päris 1-2-3.

glogiMAITSENAUDINGUID OTSIVALE MEHELE: soovitan soojalt Loodusväe glögisid (valikus on astelpaju, pohla, metsmustika-mustsõstra maitsed). Tegemist on alkoholivabade variantidega, kuid keegi ei keela sul kodus sinna sisse panna sörtsu rummi. (PS. kui tahad teada, kas mehele maitseb, vii ta Raekoja platsi Jõuluturule mekkima!) Saad pudeleid osta eraldi või kaunis kinkekarbis. Sobib ilmselgelt trenditeadlikule mehele, miks mitte ökomehele või taimetoitlasele :) Minu meelest igati mõnus kingitus. Ma ei ole mees, aga isegi mina oleks nende glögide üle õnnelik. Meelis ka :)

suitsetamineSUITSETAVALE MEHELE: tehke teene ja saatke ta Allen Carri seminarile! Uus aasta on kohe käes, las täidab oma lubaduse (raudselt on ta mitu aastat lubanud, et uuest aastast enam suitsu ei tee!) Ma ausalt, ei väsi kordamast, pole paremat otsust mu elus, kui see, et ma sinna seminarile ronisin ja vihma trotsides rõdul need viimased suitsud kimusin. Üle saja päeva juba suitsuvaba! PS. kui ostad (maksad ette) kingituse detsembris (detsembri/jaanuari seminarile) ja kasutad registreerimisel salasõna “marimell”, saad kõvasti hinnas alla! Saad suitsust vabaks vaid 169€ eest! Tavahind 220€. Ja kui peaks juhtuma, et su mees ei suuda ikkagi suitsetamisest loobuda… Siis saad kulutatud raha tagasi ja võid tema kallal edasi näägutada :)

TRENNIHUNTIDELE: oskan praegu neid tooteid soovitada vaid oma sõprade näitel, sest eelmisel aastal just sellised kingid me oma sõpradele tegime. Kaks kuuma kutti, iga päev leiavad nad end trennisaalist pumpamas ja kodus jälgivad ranget toitumiskava, kust ei puudu ka proteiinipulbrid. Mäletan veel, et Meelis tahtis sõpru kihevile ajada ja tegi Maardus asuvas sekspoes HotLips check-ini, et valib sõpradele kinke. Kõik hoidsid hinge kinni – tegelikult valis ta tookord välja need pulbrid (maitsetelt on neid ka vanilje ja maasika-sidruni omasid ka) ja mingid naljavidinad.

peenisLoomulikult leiab sealt kingitusi ka suuremale SEKSISÕBRALE: näiteks üksikule mehele (a äkki see on geidele mõeldud, ma ei tea!), paaridele (appi, kui palju lahedaid vidinaid!) ja näidake mulle meest, kes ei tahaks, et tal pikem oleks – no kui sellise leiate, siis palju õnne – kõikidele teistele kinkige see

Ja alati tasub piiluda ka leiunurka ja soodushindadega asju – ma tahaks näha inimest, kes tuleb sealt poest ära nii, et ta midagi ei osta. Meie ise tavaliselt külastame seda poodi aastas paar korda. Pooleldi naljaviluks, aga ikka ja alati ostame midagi kaasa ka.

Olgu, kisub seksiks ära, panen soovitustele punkti. Aga miks mitte, kui raha üldse pole, kinkida mehele jõuluks üks kirglik öö :)

Kas minu kingilistist oli kasu? Mida kavatsed sina oma isale, äiale, vennale, mehele kinkida?

2 thoughts on “13 kingiideed mehele – sekslelust alksivaba glögini

  1. Minu armas teine pool saab kingiks teatripiletid (kuna siis saan ka ennast kaasa pressida ja me pole siiani veel oma koosoldud aja jooksul teatrisse jõudnud). Meessoost sugulased saavad see aasta minu enda nikerdustega õllekanne või kohvikruuse.

  2. Võileivagrilli. Mu vanemate juures on see ning ta on alati neist võikudest vaimustuses….seega oli sel korral valik lihtne :)

Comments are closed.