#elulineblogi

Aaastavahetuseks Saaremaale. Mis te teete?

Pärast neid ebaõnnestunud jõulupidustusi kui tunne oli enam kui kasin, ütles Meelis, et läheks õige aastavahaetuseks minema. Pärnusse või Haapsallu või kasvõi Narva. Hakkasin erinevaid pakkumisi vaatama, ja kõige parem pakkumine oli Saaremaal.

Samas on Saaremaa koht, mille Meelis alati välistab, sest sinna on nii pikk sõit ja teatavasti mina ei sõida. Aga kolm ööd 299€, aastavahetuse programmid, esineb Margus Vaher, õhtusöök, spaad ja värgid. See tundus täitsa hea idee. Pealegi pole ma üheski Saaremaa spas käinud. Teeme siis Rüütliga algust.

Kirjutasin neile otse, et kas see on kuidagi päevadega reguleeritud, et peame tulema 30ndal, et me hea meelega tuleks hoopis 31sel ja läheks minema 2.01. Lisaks soovisin ma esimesel jaanuarl full on toitlustust, kuna nad pakuvad nii lõuna- kui õhtusöögibuffeed, siis see on ideaalne lapsega reisides, eriti esimesel jaanuaril, kui suurem osa kohti on kinni ja ei pea hakkama genereerima, kas midagi lahti on või kuhu sööma minna. Võimegi vabalt päev läbi hommikumantlis tuterdada ja spas mõnuleda ja niisama olla.

Hind tuli 245€ kogu paketi eest. Minu meelest jumala normaalne hind. Ma ei ütle, et odav, seda kindlasti mitte, aga kolme päeva, söökide ja spa eest jumala okei. Ja ma ei pea kokkama, ühtki nõud pesema, koristama ega tõmblema. Saame rahus aastavahetuseprogrammi vahtida, Hedon saab vannis hullata, saame spaas mõnuleda ja.. Ühesõnaga, mis sa hind ikka ihkad.

No loomulikult olid lennukipiletid välja müüdud, tagasilennu oleks veel saanud, aga minekuks polnud midagi. Ei hakanud seda ka tegema, et üks ots lennukiga ja teine bussiga. Lähme siis autoga. Endal mugavam. Bronnisin kohe praamipiletid ära (auto, kaks suurt, laps edasi-tagasi 25.80€), kuigi neid oli seal kõvasti, siis igaks sajaks juhuks. Mitte, et ma kardaks Saaremaale jääda või midagi, aga noh, kindel tunne kui on olemas.

Mis te aastavahetusel teete? Huvitav, kas 31sel on mõni Kuressaare kirbukas ka lahti? Või 2. jaanuari hommikul? Ma vana kaltsukahunt, peaks minema. Kusjuures, ma võitsin neli nädalat tasuta boxirenti Pirita kirbubutiigis – peaks enne Egiptuse reisi kappe tuulama, kindlasti leiaks midagi müüki viia, pärast reisi saaks veel ehk midagi viia ja saaks nats taskuraha Tai reisi jaoks.

20 thoughts on “Aaastavahetuseks Saaremaale. Mis te teete?

 1. Saaremaa, ei usu et 31. Midagi lahti on, aga 2. Jaanuaril vöib küll olla. Aga rüütli, hotelli poole pealt ei oska ma midagi öelda aga spa pole suurem asi kiita, suur bassein on külm, lastebassein on enamvähem ja mullikas ka minu jaoks külm võrreldes siis grand rosega. :) aga ilusat aastavahetust ja puhkust meie pisikesel saarel. ;)

 2. Spa osa on küll seal peaaegu olematu ehk siis veekeskus on väga aegunud. Soovitan lugeda Hotelliveebist tagasidet. Asukoht on aga väga hea.

 3. Kuressaare on kaltuskate pealinn!:)
  Rüütli ei ole väga hea spa….vâga väsinud

 4. Naljakas vaadata, kuidas kõigi mandri inimeste jaoks on Saaremaa üks kauge maa kuhu peab niiiii kaua sõitma :D
  Me oleme ka täitsa selle pisikese Eesti osa ja 3,5h Kuressaarde, millest pool h on praam ei ole ju pikk sõit. 3 tundi autoroolis. Pausiga.
  Aga mul on hea meel, et lähete! Ise veetsin just maailma parima jõuluaja kodus Kuressaares. Nautige!

 5. Rüütli nüüd ilmselt erilist spaaelamust küll ei paku, rohkem Soome pensionäride sanatoorium… Kuressaares oleks saanud tunduvalt paremini (Johan, GO, Grand Rose, Arensburg). Saarema Spaahotellide keti omad on kõige nirumad.

  1. Hinnavahe on ka norm :) 250€ 2 ööd või 750€ öö :D Meil on siin hetkel täitsa okei, Hedonil on lõbus ja see ongi peamine.

 6. Meie oleme kodus. Juba mitu-mitu aastat oleme kodus olnud, aga kunagi pole me siin lõpuks ainult omaette olnud – alati on lõpuks maja rahvast täis ja kärtsu-mürtsu hommikuni. Meile nii sobib väga hästi, sest jõulude ajal ei ole me üldse kodus vaid rallime mööda sugulasi ringi.

 7. Loodame, et te väga pettuma ei pea. Rüütli spa on üsna algeline, erilist elamust ei saa. Grand Rose ja Go Spa omaga täiesti võrreldamatu.
  Hedoniga külastage kindlasti Chameleoni lounge kesklinnas, ilus suur mängutuba ja neil menüüs ka Tom Yum ja Pad Thai , Sinu lemmikud ning lisaks ka palju muud maitsvat.
  Kesklinnas humana, teisipäeval vist ongi uus kaubavalik, mareti kaubamaja, see pm Rüütli taga siis kihelkonna mnt minirimi juures on hea kaltsar, kesklinnas ave kirppis ja Saaremaa kaubamaja kõrval on ehitise vastas on ka 2 kaltsukat kõrvuti.
  Loodan, et teie perel tuleb tore reis!

 8. Ma olen kuulnud, et Rüütlis pole väga spaad. Pigem sanatoorium. Meris igatahes oli ainult bassein ja väike mullikas. Kiidetakse Gospad ja Grand Rosed, aga no sinna võib siis lihtsalt spaasse minna. Av ööbimine vist suht kallis:) Seal uus kodusisutus vanakraami pood Höme. Sinna tahaks küll minna.

 9. Kuna keegi sulle ei taha kirjutada, siis mul on 1 kúsimus; et sa ju tegid mingi aeg suure tuhinaga autokooli. Tahtsid lube saada.
  Kuhu see jäänud on_ need su autojuhiload. Ei saanud hakkama või jätsid sa selle pooleli? Tol korral kui alustasid, sellest on juba palju aega möödas, load peaks ammu käes olema. Mis juhtus?
  Mainisid et sina ei sõida, sellest ka huvi, et mis sellest siis sai.

  1. Kooli teooria osa on tehtud, sõidutunnid jäid venima, muu elu tuli peale ja nii ta läks. Eks kunagi saan jätkata kui tuhin peale tuleb.

  1. Autokooli asjad ka aeguvad aastaga. Siis tuleb otsast peale alustada. Seega ära väga venita. 2 kuuga saab kõik asjad tehtud pealehakkamisega.

 10. Lihtne on see mu eluke, kui aastavahetusel tööl olen .. ehk kultuurikorraldaja rõõmud :D

 11. Tervita mu empsi kui näed (Külli Reiberg) ta seal tööl. Head puhkust :)

Comments are closed.