#beebiblogi #elulineblogi

HEA SOOVITUS: ämblikkiik Facebookist poole odavamalt

Nägin vist kunagi suve alguses Mallul seda ämblikkiike, või võrkkiike või kuidas seda nimetatakse, ja mõtlesin, et täiega lahe oleks see hoovis. Tšekkasin siis netist, 70€ mingi kuradi kiik. No way!

Ja siis mingi paar nädalat tagasi jäi feissis mulle silma samasugune kiik 40€! Peaaegu poole odavam kui poes ja seal oli roosat ja neoonsinist, mitte mingit igavat musta. Kohe kirjutasin, et tahan sinist ja ülejärgmisel päeval oli inimene koos kiigega juba ukse taga. Mega kiire teenindus, tasuta kojuvedu ja no mis ma oskan öelda – kui mul ikka mingi idee tuleb ja ma tahan, siis kohe.

Okei, oma ideaalis riputasin ma selle puu külge, aga selgus, et sellist puud meil ikkagi hoovis pole. Siis hakkasin taga ajama seda kiige alust või raami, ma tõesti ei tea, mis õige sõna on. Kõik asjad mingites Bauhofides jne 180+ euri. No anna abi! Mingi kuradi raam!

Kui ma feissis oma lugejatelt küsisin, siis sain igasugu soovitusi, aga mulle näis suht mõttetu selle raami eest koos kojuveoga mingi 200 maksta, pluss kuskilt kohast x tellides, oli tarneaeg 14 päeva. Ma tahtsin kohe kiikuda.

Leidsin siis Soovist mingi venna, kes neid Nõmmel ise teeb (vist) ja kellel maksis samasugune raam koos kahe kiigega 69€! Kirjutasin, et mul kiiged olemas, tahaks ainult raami. 55€ ja see oli meie!

Järgmisel päeval tuli naabripoiss, pani raami kokku, riputas kiiged üles ja voilaa!

13844244_1417954734888376_530658600_o

Nüüd on Hedon õues olles vabalt pool aega kiiges ja on megaõnnelik :) Ja mitte ainult tema…

IMG_7893

Kes tahab samasugust ämblikkiike, ja seda pea poole soodsamalt kui poes, siis Facebookist leiate nad siit! Roosasid on ka! Ja kui tahate sama soodsat raami, siis Soovi kuulutus asub siin!

PS! Täiesti nö reklaamivaba postitus, et keegi pole maksnud jne, täitsa ise soovitan neid kohti! Sest mu meelest on ajuvaba osta poest 200euri eest sama asi, mis ise kompunnides maksab poole vähem. Näiteks sellel Soovi-vennal on samad asjad mis Bauhofis ja palju soodsamalt :) Samamoodi on reisidega. Ma ei ostaks never kahenädalast Tai reisi paketina kuskilt, lihtsalt mõttetu ülemaksmine. Aga see selleks. Ostke endale kiik parem :)

8 arvamust: “HEA SOOVITUS: ämblikkiik Facebookist poole odavamalt

 1. Nii ägedad kiiged!

  Kas te saate niimoodi aias vabalt toimetada? Naabrimutid selle vastu pole?

  Igatahes juba äge, et teil korteril siuke aed on, saate kiikuda ja grillida! Täitsa kade oma Mustamäe paneelikas elades:D

  1. Kõigil teistel vist on suvilad. Aias toimetame meie ja siis naabri-Tiia. Temal on lillepeenrad ja kompostihunnik ja kõrvitsad ja salatid ja tillid jne, meil grill, katusealune, rababrber ja piparmünt. Nüüd kiiged ka :)

 2. kas sellele raamile oli vaja ikka kaevata mingeid auke ka? Selle töö tegi ära kes?

  1. Ei ole mingeid auke, maa peal lihtsalt. Ei tee seal mingit võistu-kiikumist vms

  1. Ma ei tee seal peal nii suurt hoogu esiteks, teiseks saab sedasi kiige kohta vahetada ja kolmandaks, kui me kunagi kolime, saan kaasa võtta :)

Comments are closed.