Ära usalda Facebooki

Eileõhtuses marimelli laivis juhtus üks äpardus teise otsa. Kui esialgu otsustasime teha „oma saadet“ uue fotoseina taustal ja läpakaga, siis paari minutiga sai selgeks, et see oli väga vale otsus. Pilt oli kohutav!

Okei, alustasime siis uuesti. Me tellisime endale videote tegemiseks seina, et taga poleks mingit kila-kola. Aga see vist omakorda tekitas meile mingi „purgiefekti“ ehk heli hakkas kajama ja veiderdama. Ma ei teagi, oli see seinast või Facebookist, sest nii mõnigi ütles, et tal FB pool õhtut jamanud.

Igaljuhul said mu juuksed värvitud. Tuleb tunnistada, et mingi nõrk hallikas toon on olemas, aga hall nagu vanamutt ma pole.

Ja kuna nii paljud ütlesid, et heli on kehv, siis lõpetasime ära selle laivi ja suurt pikka juttu polnudki. Neljapäevane teema on igaljuhul reisimine. Räägime, või vähemalt loodame jõuda, rääkida kõikidest neist kohtadest, kus oleme käinud. Mul on erinevad küsimused/kohad juba ettevalmistatud.

Näeme neljapäeval marimelli FB lehel

One thought on “Ära usalda Facebooki

  1. Mul on facebook business poolest märtsist jamanud. Tegin ameltikku reporti ka ja nad alguses ütlesid, et minu viga. Tegin uuesti, sest teadsin, et ei ole minu viga ja siis ütlesid, et nad kursis asjadega ja lahendavad seda. Annavad teada, kui korda saab. Pean mainima, et siiamaani pole teada andnud ja mu case is open.

Comments are closed.