Avastasin enda jaoks Endlessi käevõru – nii pehme!

Ma olen naine. See tähendab, et mulle meeldivad ehted. Eriti ilusad ehted. Mul on terve sahtlitäis ehteid. Peaks millalgi kohe eraldi postituse tegema, ma praegu mõtlen.. Aga täna ma kirjutan hoopis Endlessi käevõrudest, mis on uus bränd Eesti turul.

Endless Jewelry loodi aastal 2013 Taanis ning selle asutajaks on nägus Jesper Nielsen. Tegemist on üsna Pandoralike käevõrudega – idee on sama, võrud ja amuletid, aga näiteks mulle meeldivad Endlessi võrud rohkem. Kui ma sünnipäevaks Pandora sain, siis see võru oli hästi kange, vahetasin selle nahkpaela vastu, mis oli mugavam, aga Endlessi nahkpael on eriti mõnusalt pehme ja mugav. Ausalt. Ei ole kinnimakstud tekst! Mulle meeldib täiega!

2S8A3357

Taustainfona olgu öeldud, et Endless on lühikese ajaga megaedu saavutanud, võibolla on selle taga Jennifer Lopez, kes oma kollektsiooniga just nende alt välja tuli… Aga paari aastaga on Endless 21 riigis enam kui 3000 müügipunktiga esindatud. Esimene esinduspood Eestis platseerus ka Ülemiste keskusesse. Kohe peasissepääsu juures, selle smuutikohviku Blender kõrval.

JLo kollektsioon on veidi edevam kui Endless ise. Selline mõnusalt glamuurne ja sädelev. Väidetavalt olla ta kõik viis nahkrihma ja üle 80 amuleti ise disaininud. Ma ei kujuta ette, kuidas see tegelikkuses toimib. Võibolla ta tõesti joonistab paberile oma nägemuse ja siis keegi teeb just sellised amuletid, aga no tegelikult pole vahet. Valmivad nad kuidas nad valmivad, kindel on see, et kõik valmivad käsitööna, on JLo Endlessi edule kindlasti mõnusalt hoogu andnud.

endless

Tootevalikus on 15 erineva värvusega nahkrihma, mis on valmistatud lambanahast ning lisaks on valminud juba vähemalt 1000 amuletti. Nahkrihmasid on ühe-, kahe- ja kolmekordseid ning kinnitus on roostevabast terasest või ülekullatud. Kõik amuletid on valmistatud rodeeritud hõbedast (prooviga 925) ning osa neist on kaetud 18k kullaga. Amulette kaunistavad erinevad poolvääriskivid ning materjalid nagu näiteks email, pärlid, ametüst, peridoot, tsitriin jne.

Ja kui tuua veel üks paralleel Pandoraga, ma ei saa üle ega ümber, et nad on sarnased, siis kui Pandora moto on nö emotsioonide ja sündmuste kogumine, siis Endless on vabameelsem – saad lihtsalt oma stiili veidike elavdada ning panna käevõrud alati riietusega sobima.

Ma pean siinkohal ära mainima, et kui ma Endlessi poes külas käisin, siis poe juhatajal oli käel oranž ja valge – need sobisid ta riietusega ideaalselt. Kui ma kunagi rikkaks saan või lotoga võidan, siis ostan ka neid igat värvi endale, et alati riietuse juurde sobitada.

Praegu on mul klassikaline must.

2S8A4602

2S8A4639

PS. Septembri alguses on hea võimalus kõigil minna endale näiteks kooli alguse puhul ehteid soetama, sest kui osta endale käevõru, saab kingituseks kaasa ühe hõbedast amuleti! Pakkumine kehtib Ülemiste Keskuse Endless Jewelry esinduspoes 01.09-15.09 valitud toodetele (kuni 49€). Soovitan ka nende Facebooki lehel silma peal hoida, sest erinevaid kampaaniaid toimub kogu aeg – eriti siis kui põhjust on – jõulud, naistepäev jne

Kõik, kes panevad selle postituse peale Endlessi FB lehele like, nende vahel loositakse välja üks käekett ja amulett :) kiirelt laikima!

2S8A4646

PS! Endless kutsus mind külla ja kinkis mulle selle käevõru, et ma ka teiega seda toodet jagaks. Ja kuigi ma sain selle võru tasuta, ei ole mu jutt kallutatud. Minge proovige ise neid käele panna. Need on nii pehmed ja mõnusad. 

12 thoughts on “Avastasin enda jaoks Endlessi käevõru – nii pehme!

 1. Lisaks Pandorale on olemas ka sellised lülidest koosnevad (nagu pisikesed venivad käekellalülid) ketid, kus alguses on tühjad lülid, aga iga saab välja vahetada siis sobiva kujundatud lüliga. Tuleb tunnistada, et see sama Endless on neist ikka kõige ilusam :) Mitte ainult, et tegu on nahkpaelaga, vaid ka need helmed/ripatsid on minu meelest kõige parema välimusega. Nii et laigi ma panin :D

  1. Selle nimi on Nomination
   Hmm.. mul peaks kuskil sahtlipõhjas vedelema

   Pigem tahaks endlessi..

 2. Ilusad on nad küll, kuid HOIATUS kõigile! Mina sain kanda enda Endlessi vaid ühe päeva, sest koeraga jalutades läks klõps lahti ja nii ta ära kadus… Sama kurtis ka mu õde, et liialt kergelt läheb lahti- võiks olla turvakett (nagu pandoral).
  Teine asi mis mind häiris, et võru metall osal olo kirjutatud “Christina”.. Mis pagana Christina. Selline tunne nagu kannaksin Christina (mingi X naise) käeketti.. Egas midagi. Ilus, aga uuesti ri ostaks. Olen truu Pandorale.

  1. Vastasin sulle juba ka Facebookis, et minu omal on ka Christina kirjas ja see viitab disainerile :)

 3. Panin selle postituse peale kohe kiirelt ühe like’i :) Ja no see käekett oleks lausa suurepärane kingitus eesootava abielu puhul :)

 4. Pael oma pehmuse poolest võibolla mulle isegi Pandorast meeldivam aga kuna ta on nii paks ja lai siis “sööb” ta minu jaoks need helmekesed just kui ära! :( helmekesed meeldivad mulle Pandora omad kordades enam (koosluses kettiga – just see et nad paistavad peenema ketti peal rohkem silma :) ). Samuti meeldibki just see mälestuste kogumine :) aga kui keegi Endlessi mulle tasuta pakuks siis võtaks ikka vastu! :D

  1. Ma hakkasin ka Pandorat koguma, ja kui ma olin mingi 5-6 kulinat kokku korjanud, siis enam ei assotseerunud juskui miski minuga enam.. Sa võid ju mälestusi koguda millega iganes :) kasvõi veinipudelitega (kui palju ruumi on)

 5. Oeh, need on nii ilusad. Mulle nii meeldiks must või valge pael. Tartus neil vist esindust pole ja mõnd edasimüüjat? Imeilusad ja klassikalised näevad välja.

  1. Praegu jah ainult Ülemistes pood, aga saladuskatte all… Varsti tuleb e-pood :)

 6. Mina voitsin ka làbi màngu endlessi kaepaela. Voisin ise valida millise. Valisin uhe keeruga ja hobedase. Amuletti ostsin ise juurde. Vàga ilus aga toesti ka mina pettusin selles, et paelal Christina (valismaa insta piltidel on koigil endless) ja googeldades leidsin ka vastuse miks Christina aga siiski… Kinnituskoht tuleb kergelt lahti ning nahast pael on veninud ning mulle suur :( ometigi votsin koige vaiksema suuruse kuna muuja hoiatas venimisest aga ei arvanud, et nii palju siis, et suureks jaada voiks.

  1. Ma olen aru saanud, et see pole igapäevaseks kandmiseks mõeldud. Kui korra nädalas vms riiete juurde sobitada ei usu küll et megalt välja venib. Aga eks ole näha.

Comments are closed.