Kaks aastat hiljem

Ma kirjutasin kaks aastat tagasi blogipostituse, kuidas ma ei ole suurem asi autospets, aga tahaks, et hommikuti autosse minnes ei näpistaks mind pakane, vaid ootaks ees mõnus soe auto. Ma unistasin sellest umbes sama kaua kui meil see vana auto selleks ajaks olnud oli, see tähendab viis talve. Iga jumala talv, esimeste öökülmadega kirjutasin ma meie ühele sõbrale, et kuule, ma tahaks hullult Meelisele kinkida, aga millist sa soovitad.

Rääkisin ma siis auto eelsoojendist, mis ajab auto sel ajal mõnusalt soojaks kui ma toas hommikukohvi veel naudin.

Kaks aastat tagasi jõudsime me koostöös lõpuks CarSecini, kes on pikaajalise kogemusega autoturvaseadmete, lisaseadmete ja helitehnika paigaldusega tegelev ettevõte, kes tegutseb selles vallas juba üle paarikümne aasta. Peamiselt tegelevadki nad sõidukite turva- ja lisaseadmete müügi, paigalduse ja remondiga ning autode ja hoonete klaaside kiletamisega.
Lisaks pakuvad nad professionaalset helitehnika paigaldust nii autosse, koju kui ka äripindadele.

Meie autole paigaldasid nad kaks aastat tagasi mootori kaugkäivituse mobiiliga. Kuigi odavam pidi olema auto enda puldiga mootorit kaugelt käivitada, aga kui auto jääb puldi tööraadiusest välja, siis mobiiliäpist auto käivitamine tundub päris khuulina, mis? Ka see on tegelikult lisapluss, kohe jõuan selleni ka.

Nüüd kui me uut autot ostma hakkasime, siis mõtlesime kohe sellele, et see on asi, mida me autole tahame, aga kuna see oleks venitanud aega auto kättesaamise osas ja hind oleks olnud kallim kui ise kohale minnes, siis lasime pakkumisest selle rea välja võtta.

Õnneks tuli see sügis üsna leebelt ja nii käredat külma pole kui paar aastat tagasi. Aga aja uuesti eelsoojendi paigaldamiseks panin ma meile sellegi poolest. Kulub selleks olenevalt autost ja lahendusest 4-9h. Üldiselt nii et hommikul viid ja õhtul saad juba sooja autoga minema vurada. Ütlen kohe ära, et ise maksime, ei saanud tasuta!

Uuele ja vanale täpselt sama

Nii meie vanal autol kui uuel Kial on peal Pandora Smart Pro, mida pakub Kia ka esindusest ise kaasa. Aga räägime nüüd nendest lisaplussidest, mida ma alguses mainisin.

Kui ma eelmisel korral pidin vaid oletama neid situatsioone, et auto on kodus, aga meie mitte ja keegi tuleb pakki tooma, siis mõtle kui hea on kullerile uksed avada.. Siis nüüd ma saan seda ainult kinnitada. Megamugav! Isegi autot kuskile hooldusesse viia on mugav, teed äpist tehnikule uksed lahti kui vaja jne. Kulleritega oli see parim moodus eriolukorra ajal “suhelda” – helistasid, suunasid nad oma auto juurde, tegid uksed lahti, nemad panid paki autosse ja läksid minema. Täiesti kontaktivaba!

 

Lisaks sellele, et ta talvel auto üles soojendab, siis suvel.. saab selle samamoodi jahutama panna ja neli tundi rannas peesitades ei pea sa 60kraadisesse autosse keema istuma, vaid saad tulla kenasti maha jahtunud autosse leitsaku eest peitu.

Kuidas see paigaldamine käib?

Selle paigalduse kohapealt ei olegi tegelikult siin midagi väga erilist rääkida. Helistasin, leppisime kokku aja, millal ma auto viin ning selle, millal kätte saan.  CarSec teenindus asub Ülemiste keskuse taga, seega saab sealt minema minna ühistranspordiga või taksoga.

Korrates kaheaastatagust juttu ja täna vaid heakskiitvalt noogutades:

  • Mugav, et sa saad kõike telefoni teel juhtida.
  • Mugav, et kui sa kõnnid auto poole, siis auto teeb ise uksed lahti ja sa ei pea kuskilt eraldi neid võtmeid otsima, et nuppu vajutada.
  • Mugav, et saad kenasti poekotid käes hoida, uksed lähevad lukust lahti, asjad pagassi panna ja alles siis füüsilist võtit otsida.
  • Mugav, et pole muret, et kui auto võtmed on taskus ja sa eemale lähed, et auto käima jääb. Ei jää, sest teatud kauguselt lülitab seade mootori välja ning paneb uksed lukku.
  • Mugav, sest ma ei pea lillegi liigutama, et näha palju õues külma on, seda näeb äpist. Rääkimata sellest, et ma näen sealt ka salongi temperatuuri ja kütusetaset.
  • Mugav, kui näiteks olen koolitusel, auto kodus, aga tuleb kuller – ma saan telefonist uksed lahti teha, kuller paneb asjad autosse ja ma panen uksed kinni. Kasvõi Tais reisil olles.
  • Mugav, et kui Leenu kunagi load saab, siis ma saan jälgida kus ta parasjagu on. #stalker – Mõnele mehele ilmselt kasulik, kes autoga peole läheb ja hiljem ei mäleta kus maal see auto maha jäi ja kuhu. Samas kuskil suuremas parklas ehk endalegi abiks.

2 thoughts on “Kaks aastat hiljem

  1. Jee rait sa kirjutad lihtsalt niisama sellist reklaampostitust. Kui kirjutad, siis…. nagu miks :D

    1. Ee, selleks, et oleks midagi postitada? Sest mulle päriselt meeldib see toode? Et blogis ei haigutaks tühjus? Et reaalselt soovitada teistele head asja? Nagu kõik maailmas ei ole reklaam. Ma saan aru jah, et kama mida ma postitan, on see mu enda ostetud/makstud/kingiks saadud või on mulle selle eest makstud – siin kvalifitseerub teie jaoks kõik pähe määrimiseks ja reklaamiks. Noh, kurb, alati pole see nii :)

Comments are closed.