Bali vs Tai vs Filipiinid 2024

Oleme selle aasta algul käinud juba Balil ja Tais, meie reisikonsultant Liis oli meiega samal ajal Filipiiinidel ja saime koos palju küsimusi, kuidas need hinnaliselt omavahel erinevad ja et kas teeksime koos live’i vms. Mõtlesin, et kõige kindlam on kõik kirja panna, sest siis tulevikus hea link saata.

Kui ma ise seda tabelit vaatan, siis kohapealsed hinnad on umbes samaväärsed, sest raha kulus igal pool peaaegu sama palju, eks oleneb ka kus sa sööd, tänaval või restoranis, hotellid ja lennud ongi iga inimese enda valik ehk meie puhul kindlasti pigem kallimapoolsed, saab kindlasti poole soodsamalt ja lennud samuti, et kes eelistab hinda, kes mugavust, kui palju ette osta jne.

Aga paneme kõik numbritesse, hästi basicult, aga kohapeal kulunud raha siis see, mis kulus meelelahutusele ja söömisele. Iga reisi kohta saab täpsemalt lugeda siit:

marimell Balil | marimell Phuketil | Liis Filipiinidel

Sihtkoht Lennupiletid Hotellid Kohapeal kulunud raha Hind inimese kohta
Bali (3 täiskasvanut, 3aastane ja 9aastane) 4412€ 1765€ 2266€ 1283€
Phuket (2 täiskasvanut) 3345€ 769€ 2252€ 3183€
Filipiinid (3 täiskasvanut) 3211€ 1580€ 2000€ 2263€

Hea meelega kuulaks ka teie lugusid, kus käisite, mitmekesti, palju raha kulus. Võite ka lisada, kui kaua ette lennud/hotellid bronnisite ja muid häkke, mida tasuks uutel minejatel kõrva taha panna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga