Barbie sünna: omfg kuhu ma sattusin?!

Juba mõnda aega tagasi sain ma tuttavaks inim-Barbieks tituleeritud Annega ja käisime mõned korrad väljas ja loomulik jätk sellele oli see, et saime tema sünnipäevakutse. Ja kuigi algusest peale tundus, et midagi raju sealt tuleb, siis see mis eile toimus…

No Barbie teavitas kogu aeg inimesi, mis tal ostetud, mis olemas, mis tulemas… Eile päeval postitas ta sünnipäeva ürituse seinale, et pildistamine on rangelt keelatud ja tulemas on midagi eriti ägedat… Lisades muidugi juurde, et selfied on kohustuslikud.

anne4

Dresscode oli kinky, sexy, pesus või kuidas end mugavalt tunned. Mõtlesime siis ka natuke oma välimusele vunki anda. Meelis ei kanna kunagi maikat, välja arvatud reisidel olles ja mina tavaliselt nii väljas ei käi.

annega

Kusjuures, see minu kostüüm on tehtud neli aastat tagasi minu näituse avamiseks ja ma arvasin, et ma ei kanna seda enam kuskil. Aga siiski on paar üritust olnud, kuhu see on selga sobinud. Näiteks mu tüdrukuteõhtule ja eile Barbie sünnale. Kuskil olen vist veel korra kandnud, aga mul ei tule praegu meelde.

No sünnipäev nagu sünnipäev ikka, niksid-näksid, kilodega salatit, pudelitega veini, ökolimpsi jne. Ahjaa, tal oli neli torti – tavaline, laktoosivaba, gluteiinivaba ja ma ei mäleta, suhkurvaba vms, aga minu meelest lõpuks sõid kõik kõike :)

Ilmselt peo naelaks kujunesid kingitused, mida küll sel õhtul lahti ei tehtud, aga kaks kingitust tulid elavalt kohale. Esiteks saabus sinna üks tema sõbranna, kes kinkis Barbiele orja. Õnneks Barbie teadis, mis teda ees ootas ja ta teavitas sellest ka külalisi. Aga see vaatepilt oli ikkagi omaette šokk – saate aru, mask peas, metallist cock cage ümber. Kusjuures see nägi megakhuul välja ja ma vahtisin seda nagu väike laps pulgakommi.

Soovijad said lasta teha endale jalamassaaži, end sööta, Barbi arvas, et ori võiks nurgas hoopis talle sünnipäevaks mulle puhuda…

anne2

anne6
Selfied olid kohustuslikud, mäletate, jah? :)

Ja sealkohal läks seltskond kaheks. Kuna sünnipäevale oli tulnud ka Mallukas, siis me tundsime end isegi veidi ebamugavalt seal omaette sosistades, et meil on orjast nii kahju. Keegi seltskonnast ütles, et orjale ei tohi kunagi kaasa tunda, et see on tema jaoks solvang. Sel hetkel Mallukas lahkus… Meie jäime ootama veel kesköist show’d.

anne3
Selfied olid kohustuslikud, mäletate jah?

Iseenesest ma arvasin, et kõik sinna tulnud on hullult vaeva näinud ja mingis mega dresscode’is, aga lisaks meile ja Barbiele oli vaid paar naist viitsinud vaeva näha, mõnel oli päris khuul outfit. Pilte ei teinud, see oli keelatud nagu ma ütlesin.

Arvestades, milline etteaste meid kell 21 orja näol ootas, olime väga põnevil kesköise show osas. Aga tegelikkuses oli see nõks lahja, võrreldes just orja majja toomisega.

Mingi ilus naine, uhkes kostüümis tegi väikse piitsashow. Oleks oodanud midagi nats rajumat. Tais näeb igas stipikas sellist asja… Aga noh, maitsed on erinevad :)

Üleüldiselt oli pidu tore, külalised toredad – ma kartsin nagu nats hullemat, et kõik on mingid mega fetiš vennad koos ja kindlalt keegi hakkab juba uksel piitsaga taga ajama ja lõpuks kõik lõpetavad koos.. Võib-olla lõpetasid ka, meie tulime poole ühe paiku ära.

anne1

Õhtu põhinali oli muidugi see, et tegin kodus endale meigi ja isegi lainerijoone… Ja Barbie juures avastasin, et olen unustanud ripsmed värvida. Ma olen pikendustega nii harjunud, aga mõtlesin lasta neil natukene puhata vahepeal. Aga nagu pildilt näha, siis nad on mul päris kobedad.

Kuidas teie suhtuksite kui keegi kingiks teile orja? Mu meelest on see nagu fun, võib-olla ma olin liiga kaine ja ma ei tahtnud kuidagi teda käskida ja mul oli temast kahju. Aga iseenesest kingina – lahe idee. Mitte, et kinkige mulle nüüd ori või kaks!

32 thoughts on “Barbie sünna: omfg kuhu ma sattusin?!

 1. Saku peol oli sul ka see kleit seljas mumeelest :D et see on üks nendest, mis meelde ei tulnud :D

 2. Väga seff kostüüm sul! Sobib sulle ideaalselt! Kas oled selle spets teha lasknud?

  1. Jep, kirjutasin ju, et lasin selle teha oma näituse avamiseks neli aastat tagasi :D

 3. See orja teema on ju lihtsalt ÕUDNE. Kuidas on vòimalik mòelda, et see mingiski mòttes lahe idee on? Ainult siis oleks see ehk mòeldav, kui see oleks kahe inimese vaheline kokkulepitud rollimàng, aga sedasi on see alandav sellele orja kehastavale inimesele ja ka kòigile “pealtvaatajatele”. KOHUTAV.

  1. Vaevalt teda SUNNITI sinna tulema ja orja mängima… Ju siis meeldib :D

  2. Prostituute ka ei sunnita, aga raha pärast teevad. Keegi ei arva, et neile meeldib. Mul pole aimugi, kas selle orja teemaga on samamoodi või mitte. See, et meeldib, tundub olema äkki mingi filmidest nähtud idealiseering. Tegelikkus võib olla ju midagi muud.

  3. Ma sain eile teada, et orjad maksavad “naistele” või siis nendele dominatele, et saaks alluda, mitte vastupidi.

 4. Orja jaoks on see nauding seal niimoodi ringi tuustida ja alandatud olla :)

 5. Kuna sünnipäevale oli tulnud ka Mallukas, siis me tundsime end isegi veidi ebamugavalt seal omaette sosistades, et meil on orjast nii kahju. <<<<mis seos siin on? mallukas mingi tuntud orjapidaja või?

  1. Sinu lausest loebki välja, et kuna mallukas oli ka sünnipäeval, siis oli teil ebamugav sosistada. Ehk teil oli ebamugav väljendada oma haletsust, SEST mallukas oli seal.

  2. kusjuures ma ei nori tähti ja ma tõesti ei saa aru, mida sa mõtlesid selle lausega.

  3. Olime Malluga shokis alguses ja rääkisimegi, et kahju mehest.. Mis siin aru saadav pole?

  1. Barbiel oli terve list, mida ta soovis. Meie kinkisime kaks värsket kurki ja Taist toodud 100% kookosõli kokkamiseks, lisaks selle hiiglasliku õhupalli :)

 6. Ahh, et sellises stiilis synna palju kannatanud neiul….mnjhh

  1. Minamõtlen ka sama kusjuures. Ei sellesmõttes, et ta ei peagi ega tohigi end halvasti tunda sellepärast mis kunagi oli aga , et talle see MEELDIB. Lihtsalt kuulata seda hala ja teinehetk jälle kuidas talle sellised asjad ja riided meeldivad on ..wtf??

 7. Kui sul natukenegi lugupidamist endas on, siis sa võtaksid selle blogi KOHE maha.

  1. Miks? See on Barbie poolt enne ülesminekut üle loetud ja heakskiidu saanud postitus.

  2. ma arvan, et nipitiri mõtles selle all seda, et sa enda margi täis ei teeks

  3. Hm. Et kui peol kingitakse kellelgi midagi mis mulle ei meeldi, või kui ma satun linnas nägema midagi, mis mulle ei meeldi ja ma sellest kirjutan, siis… teen margi täis? Või peaks mul nii häbi olema, et ma üldse sellisele peole sattusin?

   Erinevalt nipitirist, sel juhul, ei võta ja vaata ma inimesi pealiskaudselt nende ripmsete ja juuste järgi, vaid kui inimene tundub “veider”, siis saan temaga kokku ja vaatan, kas see on karakter või tõelisus.. Kui inimesega klapib, siis mul suht suva, milline ta välja näeb või kus elab või mis talle kingitakse.

  4. Ja barbie eksis rängalt selle üles panemise lubamisega, sest tal oli lihtsalt pohhui.
   Kas sa ei näe selle kõige juures mitte midagi sellist, mida ei ole “õige” tervele Eestile jagada? Proovi palun seda kõike teise nurga alt hinnata, sest tegelikkuses on see üks-ühele mõistetav, kuivõrd “vale” on kõik… see siin.

  5. Mis asi on vale? Et kellelegi meeldib olla ori? Et kellelegi meeldib olla domina? Et kellelegi selline kink tehti? Et ma seal sünnal käisin? Et ma sellest kirjutasin? Mis asi on vale? See on elu!

  6. Vahet pole, the damage has been done. Sa ei saa lihtsalt aru et näiteks tolle orja silmade läbi oli see kõik backstabbing.

 8. Kas see “barbie” peab tõesti nüüd IGAL POOL olema. Üldse ei seedi sellist inimest, äärmiselt ebameeldiv ja nõme eit. No sorry aga on.

Comments are closed.