AKUPANGALOOS: kes tellib, see võidab :)

marimell

Mingi kuu aega tagasi ma kirjutasin, et reset.ee poest saab minu koodiga MARIMELL50 kõiki asju -50%ga osta (neid asju siit!). Nad tegid mulle, ja eelkõige teile, headmeelt ja pikendasid seda koodi mai lõpuni.

Ja kuna ma sain tagasisidet, et ostjaid oli palju ja hea kraam leidis uued omanikud üsna kiirelt, siis ma teen kõikide teie vahel, kes te sealt ostnud olete, ühe väikese loosi. Jagan ära kaks akupanka. Siin on kogu akupankade valik näha, mina kingin kahele ära ühe oravakesega ja ühe kanaarilinnuga akupanga.

Ma ise kiidan neid täiega, meil on neid samuti majapidamiseks kaks ja iga kord kui kuskile pikemalt minek on, haarame kaasa. Hea, kui peol aku tühjaks ei saa ja saab ikka takso tellida. Või kui lähed kuskile külla, siis ei pea paaniliselt pistikut otsima, vaid lükkad vaikselt kotis akupanga taha ja olemas.

Eelmise aasta parim ost pärineb just reset’ist, siis sai ka meie koostöö alguse – nimelt see imeline jäämasin, mis on mind terve aasta juba teeninud, minuga isegi sõbranna juures peol kaasas käinud. Ei mingit “kas jääd on?” “kas sügavas ruumi on?” probleeme enam. Jääd on alati ja sügavas saab jäätiseid ladustada.

2S8A1018

Selleks, et endale akupank võita, saada mulle marimelli Facebooki postkasti või meilile info(at)marimell.eu screenshot oma tellimusest. Loosimise teen 1.06 :) ära siis unusta, et MARIMELL50 kood annab hinnaalandust. Osta siit!

10 arvamust postitusest “AKUPANGALOOS: kes tellib, see võidab :)

  1. Mul lakkas töötamast just…Hea asi, asendamatu tänapäeval lausa! Suvel ma chillin igal pool ringi, pilte ka vaha sheerida, check in jne :D

  2. ai kurja, mina tellisin kohe samal päeval kui postitasid, et allahindlus -50%.. Olen usin prügikasti tühjendaja ka ning tellimuse kinnitust ka alles ei ole :) Kas smartposti teade, et reset on mulle saatnud paki 7.aprillil, sobiks ka? :D

  3. Kas ma saan õigesti aru, et ainult neilt kolmelt leheküljelt saab -50% koodiga tellida?

  4. Ei tellinud küll nüüd, aga mingi kuu või kaks tagasi neilt suure akupanga ja olen üli rahul, aga kahjuks on see igapäevaseks tassimiseks liiga suur ja raske, aga kindlasti minu hea sõber. Ja kuna mulle meeldib pikki jalutuskäike teha ja geps sööb aku tühjaks oleks ma väiksema mõõtmelise üle väga õnnelik :). Tookord oli mul vaja suhelda ka klienditeenindusega ja jäin äärmiselt rahule kuna sain väga informatiivset infot ja ka väike probleem, mis tellimisega tekkis lahendati kohe ja helistati tagasi, et seda öelda ja küsida kas nüüd ok. Ja mis peamine nad on kättesaadavad 24h ja ka tookord oli kell juba suht palju ja vastu ei võtnud mingi torssis ja tige hääl vaid väga rõõmus ja tore inimene. Ja loomulikult ei puudunud ka küsimus, kus ma neist kuulnud olen ja sain rõõmsalt vastata, et Sinu blogist lugesin, sest muidu ei teakski ma neist midagi ;).

  5. Seal pole ju mitte midagi tellida :( Nigel valik ja ikkagi kallid hinnad, pähh!

    1. Ma näiteks tellisin just endale uue fritüüri sealt! :)

  6. Tellisin ka tookord resetist asju sinu alega ja nüüd tahtsin osaleda su loosimises, aga kahjuks jääb ära, sest ma ei oska seda screenshot-i teha ):

  7. Kood pidi ju kuu lõpuni kehtima, aga täna tellimust tehes enam ei kehti :(

Comments are closed.