Blogiauhindade KKK

Kuna askis ja mu Facebookis möllab torm ja kõigil on sada küsimust, kuigi ma olen enda meelest üsna selgelt asjad lahti kirjutanud, siis kordame üle :)

Kas kõik said kutse?

Kutse saatsin ma 222le emailile, nominentidele, kelle emailid ma suutsin blogidest/facebookist kätte saada.

See aga ei tähenda, et need kes blogivad, blogisid loevad ja kutset ei saanud, tulla ei või.

Kas Blogiauhindade jagamisele võivad kõik tulla?

Jah, tegemist on avaliku üritusega, kuhu on oodatud kõik. Blogijad, nende lugejad, sõbrad ja sõbrannad, vanemad ja sugulased, lapsed ja nende sõbrad. Lemmikloomad võiks tõesti koju jääda.

Üritusele saab kutsuda sõpru või oma osalemisest teada anda Facebooki ürituse lehel – siin!

Ma ei tunne kedagi, kas ma võin sõbranna kaasa võtta?

Jah, loomulikult, võta sõbranna kaasa ja tule. Aga ära siis üksi nurgas noruta, tule ütle ikka teistele ka tere.

Mida selga panna?

Kuna lounge Butterfly üldine dresscode on smart casual, siis ei hakka meie seda muutma. Kuna Blogiauhindade jagamine ei toimu kuskil Estonia talveaias või Nordea kontserdimajas, siis ei eelda me inimestelt, et nad tuleksid maani kleidiga, kaetud õlgade ja karusnahaga.

Tegemist on lihtsalt piduliku üritusega ja nagu nö dresscode’i etikett ütleb (leidsin siit!):

Smart casual – Moodne riietus ehk Pidulik vaba aja riietus

Pidulik vaba aja riietus, ka Smart Casual, kujutab endast populaarset riietumisstiili, mis kerkis 1990ndatel aastatel esile läänemaailma valgekraede töökohtades. Osaliselt on tegemist ametliku riietusega (ülikonnad ja lipsud, vahel nimetatakse antud stiili ka rahvusvaheliseks standardseks ärirõivastuseks), mis kujutas endast kunagi juhtide ja ametnike standardrõivastust. Komplekti kuuluvad kindlasti ülikonnapüksid; teksapükse reeglina piduliku vaba aja riietusena ei aktsepteerita. Akadeemilises ja teaduslikus õhkkonnas on teksapükste kandmine triiksärgiga siiski lubatud. Lisaks ülemisele kraenööbile võib särgil avatuks jääda ka ülevalt teine nööp.

Smart Casual koosneb reeglina bleiserist või sportlikust jakist, mida võib kanda lipsuga. Ülikonnad kuuluvad reeglina rohkem ametliku riietuse alla. Teatud juhtudel on lubatud ka teksapükste kandmine sportliku pintsakuga.

Mina näen seda üritust selliselt, et mehed tulevad teksades/viigipükstes ja triiksärkides (mitte liiga fäänsilt) ja naised suvistes kokteilikleitides, sest tegemist on ilmselt (loodetavasti) sooja ilmaga.

Kampsuni, dressife ja tossudega ei lähe ju enivei ükski endast lugupidav inimene peole. Poodi piima järgi palun väga.

KOKTELIKLEIDID: kiire guugeldamine andis sellised kokteilikleidid :)
KOKTELIKLEIDID: kiire guugeldamine andis sellised kokteilikleidid :) okei, see kollane ei ole kokteilikas, aga sobib smart casual üritusele küll :)

Mis puudutab konkreetselt Lipsukese kleiti, mis on askis kõigil hambus, siis jumala eest, kui inimene tahab tulla sellise kleidiga ja tunneb ennast mugavalt, siis minu jaoks pole see küll midagi liiga fäänsit, et sellisega suvel lounge veinitama tulla ei võiks. Kui Lipsuke paneks selle peale karusnaha ja pikad kindad, siis see sobiks Nordea kontserimajja või Estonia talveaeda, ilma liigsete aksessuaarideta, on see ideaalne suvine outfit. Ja natuke pidulikkust käib ju Blogiauhindade juurde.

Mina ise ilmselt olen riides üle võlli veits, aga see olen mina. Ma olengi edev ja tähelepanunäljas ja tahan veits too much alati välja näha. Ja miks ma ei või. Ma olen enda näituste avamisel ka veits over dressed olnud, mis siis?!

Kas ma pean ise endale joogi ostma?

Lauas on ootamas tervitusjoogid ja snäkid. Kraanivesi on karahviniga laual. Kes soovib erijooke-sööke – veini, mojitot, kohvi, smuutit, böffi, suppi, praadi jne siis saab neid tellida baarist ja nende eest ka maksta.

Mis kell auhindade jagamine toimub?

Esialgne plaan, kutsel olev kell 18 tähistab seda, et rahvas hakkab kogunema, tavaliselt ei tule kõik inimesed punkt kell kuus. Seega tund-poolteist kulubki kogunemisele, omavahel tutvumisele, dringitamisele…

19.30 jagame ära ühe osa auhindu
21.00 esineb Elisa Kolk
21.30 jagame ära teise osa auhindu
22.15 esineb uuesti Elisa

Ja siis on meie poolt üritus läbi, mis aga ei tähenda, et peaks kohe koju minema. Butterfly on avatud. Baar on avatud. Inimesed auhindade üle õnnelikud ja aeg on tähistada. Kes tahab, jääb Butterflysse, kes tahab liigub edasi.

Lisaks:

Ja lõpetuseks. Tõesti, me teeme seda esimest korda, ja kõik ei ole 101% superhüper nagu Grammyde jagamisel, aga siiski, ei tasu ainult vinguda, et kõik on valesti. Jah, saab paremini, aga tehke siis :)

Ma arvan, et me oleme mõlemad Malluga suure töö ära teinud ja me oleme kõike põhimõtteliselt kahekesti teinud, selliseid üritusi korraldavad tavaliselt kümned lülid, ei tasu meile ainult kaikaid kodaratesse loopida. Igast pisiasjast õpime ja oleme järgmisel aastal targemad.

13 thoughts on “Blogiauhindade KKK

 1. Need kokteilikleidid, mille pildid sul blogis on, ei ole tegelikult smart casual. Smart casual on see, millega läheksid tööle ja pärast tööd kohe üritusele, rõhk sõnal casual. Smart casual kleit on näiteks selline – http://ext.pimg.tw/nina3/1353387698-3571525785.jpg?v=1353387700. Kontorikleidist uhkemas kleidis naise kõrval peaks olema ülikonnas mees, vastasel juhul tunneb üks pool ennast kas ala-või üleriietatuna.

  Smart casual lubab naistel ka igapäevasemaid pükse või seelikuid kanda, seetõttu on üpris vaba ja mugav dresscode.

  Sinu piltidel on black tie ürituse jaoks sobivad pildid – pidulikumad nii lühikesed kui pikad kleidid, sära ja kallimad kangad. Sellistes kleitides naiste kõrval oleksid teksades mehed alariietatud.

 2. Näited smart casual outfittidest:

  http://www.burningredstudio.co.uk/wp-content/uploads/2013/02/sara-smart-casual1.jpg

  http://profimpressions.com/blog/wp-content/uploads/2013/11/Picture115.png

  http://crisp44.com/wp-content/uploads/2013/01/smart-casual-dresses-code.jpg

  Kui naine on roosa kokteilikleidiga ning mees ilma lipsuta ja teksades, siis on kontrast liiga suur. Kui panite juba dresscode’i, siis tuleks sellest ikka kinni hoida ja mitte inimestele sellist väärat infot anda.

  Teine asi on see, kui ütlete, et las igaüks tuleb nii kuidas tahab – kasvõi dressides või ballikleidiga.

  Lisaks kui palju kordi peab teile ütlema, et õige sõna on NOMINENT ja NOMINDENDID. Sellist sõna nagu nominant ei ole olemas :)

  Peace!

  1. Kui sa juba tähenärijaks lähed, siis võiksid oma postituse ka rohkem kui üks kord läbi lugeda, eriti sõnad, mida rõhutad. :)

 3. Minuarust igaüks võiks enda stiilile kindlaks jääda ja oma riidekapist selle pidulikuma variandi selga panna.
  :)
  jube naljakas kui palju riietumisdraamat see auhindade jagamine tekitab, aga samas arusaadav… Enamik blogijatest on ju naised :D

 4. Tere,

  Kas neid, kes kohale ei tule ja auhinna pälvivad, teavitatakse eraldi? :)

  1. võitajte nimekiri läheb üles bestblog.ee lehele hiljemalt 12.06

  2. aga kui võitja pole kohal, siis mis tema auhinnast saab? Eraldi toimetatakse kohale?

  3. Soovitatav oleks enda esindaja sel juhul kohale saata. Ma üldiselt loodan, et auhinnasaajad on kohal või saadavad kellegi auhinnale järgi.

 5. Butterfly Lounge ei ole just suurim baar. Ma ei kujuta ette, kui palju sinna inimesi mahub, aga kiire pilt FB üritusele – 118 inimest. Loomulikult ei ole kõik neist kindlasti tulijad, aga kui on tegemist avaliku üritusega, kuhu oodatud ka sõbrad-tuttavad.. Ehk peaks ikka Estonia talveaeda kolima? :D

  1. Tavaliselt jõuab attendiatest kohale 30%, olen ennegi üritusi korraldanud :) ja Butterflysse mahub päris palju inimesi. Pole kohustust kuskil nurgas istuda :)

Comments are closed.