Blogiauhinnad #4 kokkuvõte

Eesti blogiauhindade esimene voor, ehk blogija, pane end kirja, on täies hoos! Veel täpselt tosin (12) päeva on aega end kirja panna. Seega, armas, blogilugeja, anna oma lemmikblogijale teada, et ta end ikka kirja paneks. Ja blogija, ära maga maha võimalust osaleda nii khuulil üritusel nagu seda on blogiauhindade jagamine ja pane end kirja. Seda saab teha siin! Ühtlasi, broneeri 11. juuni, sest siis saame kõik kokku!

Blogide registreerimine läheb lukku 1.05.2016 kell 23:59 – siis kuni kuuendani, ma koostan nimekirjad, sorteerin välja need, kes on topelt kirjas, uurin maad ja lisan üles lõplikud nimekirjad, et rahvas saaks oma hääle anda. Igas kategoorias tekib seega pingerida ja esikolmik saab autasustatud!

Hetkeseisuga on “kirja pandud” 335 blogi (hetkel on sinna sisse arvestatud ka fännide/pahatahtlike lisamised ja osad blogid korduvad erinevates kategooriates, aga õnneks pole see arv suur); kõige populaarsem kategooria on endiselt elulised blogid.

Eelmisel aastal nomineeriti kokku 257 erinevat blogi, ma loodan, et suudame selle numbri sel aastal ikka üheskoos ületada ja blogijad on varmad ka kohale tulema ja auhindade jagamisest osa saama.

25 sponsorit 28st on leitud! Tänan kõiki sponsoreid, kes on õla alla pannud ja blogiauhindade tegemisi toetavad.

Puudu on sponsorid kaalulangetajate-, poliitblogide- ja elu välismaal kategooriatel. Mul on oma kindlad ideed, mida ma sinna auhindadeks soovin ja… Firmade esindajad, kui soovite õla alla panna ja blogijaid auhindadega toetada, andke endast märku info(@)bestblog.ee

Sel aastal ulatavad meile abikäed nii kinnisvarabüroo REMAX kui EPICENTER, lisaks toetab meie tegemisi LEPROFIT koolituskeskus, SAKU Õlletehas, Premia, Valio, Fazer ja kohvik Wabadus. Üllatusi jagub nii GurmeesoolaltSokisahtliltOriolalt; BlanxiltAvonilt kui ka Manuela Maitsete Maagialt.

Epicenter_Leprofit remax

saku_wabadus

valio-fazer-premia

Kategooriaid toetavad: HairFreePesutark.eeDermosilGemoss.eeExit RoomSportlandFabulaVivacolorSeesamCrocsNordelectronics; minuprint.com;Nikon; Ülemiste kaubanduskeskus; FiskarsAnnie Ene Design StudioAll Green BagsTeletornPuulipsraseerija.eeValioHotelliveeb.eeApollo; Fazer

Diplomeid aitab printida PhotoPoint.

Õhtujuht on olemas, kaunid abilised samuti. Olemas on kaks meelelahutuslikku võimalust kohapeal. Olemas on üks põnev esineja. Puudu on bänd. Ühega läbirääkimised käivad, aga kinnitatud pole veel midagi. Kas seda üldse on vaja? Keda tahaksite esinemas näha? Võtke arvesse, et eelarve on üritusel suht niru ja ma pigem panen rõhku söögile-joogile kui esinejale. Aga kui keegi teab kedagi, kes oleks nõus tulema esinema tasuta või pisikese tasu eest, võib märku anda.

Ja kohustuslikud lingid:

Pane like Eesti Blogiauhindade Facebooki lehele (siin!) ja ole esimesena kõigega kursis!

Blogiauhindade ametlik lehekülg – siin! Anna teada, kas oled üritusele tulemas – siin!

 

3 Comments

  1. Kas kaalulangetajatele Boost Yourself Superfood blend’id(www.boost.ee) ei sobi? Need on päris asjalikud asjad kui soovid kaalu langetada(eriti see detox pulber), võiksid äkki uurida, kas nad on nõus sponsoriks olema.

Comments are closed.