Challenge.ee võitjad!

#DEALFROMPROMOTY

Ma tegin paar päeva tagasi Challenge.ee lehel väljakutse, et postitage sinna pilt oma jõulusoovist ja ma täidan kellegi soovi.

Challenge.ee lehe näol on siis tegemist sellise keskkonnaga, kus sa saad väga lebolt 50€ võita. Sa pead lihtsalt osalema erinevates väljakutsetes ja saad enim laike, siis 50€ ongi sinu.

Ma alguses mõtlesin, et paneks ise 50€ juurde, et võitja saaks 100€, aga siis tekkis see maksmiskeerukus ja.. mõtlesin, et suva, teen parem kellelegi kingiks selle, mida ta soovib.

Ma olin valmis, et hakatakse soovima maju, autosid, lennukeid jne, aga hea meel oli tõdeda, et inimestel olid üsna reaalsed soovid. Niisiis, kirjutasin ma mõnele koostööpartnerile, kellega me sel aastal oleme koostööd teinud, et kas võiksime ehk üheskoos mõned jõulusoovid täita.

Võitjaid on ühe asemel SEITSE!

Challenge.ee ametliku võidu (50€) sai endale Diana H – see kantakse võitjale üle süsteemi poolt.

Change Lingerie body saab endale Enely L. Pean siinkohal mainima, et ühest ammusest koostööst (üldse mitte marimelli ja pesupoe vahel, vaid ma vahendasin ühte photoshooti) kasvas välja totaalne Change pesu armastus ja hetkel on mul pesusahtlis ainult nende kraam. Okei, hetkel paar paari rasedatele mõeldud aluspükse ka.

Voodipesu Votexilt saab endale Anna L. Ma vist ei pea mainima, et olen totaalne makosatiini fänn ja iga kord kui uued kangad tulevad, siis ma vesistan seal kodukal. Õnneks nad saadavad üsna tihti meile ka uut voodipesu katsetamiseks, niiet.. mul on hea meel, et keegi veel nad ehk enda jaoks tänu meile avastab. PS! Koodiga marimell saab nende e-poes alati 20% soodukat!

Dr Simeonsi Dieedi saab endale Sirtsu. Me oleme mitu korda ise seda dieeti läbinud ja kes meie pikemaajalised jälgijad on, need teavad, et it works! Ma ei jõua ära oodata, et ma ära sünnitaks ja natuke taastun ja saaks dieedile minna.. Ütleme nii, et on kuhu minna. Siht on silme ees :)

Lelo Sila kirg.ee poolt saab endale Elisabeth E. No seda toodet olen ma siin juba mõnda aega kiitnud. Kuigi ma jätkuvalt ei suuda valida, kas mulle meeldib rohkem Lelo Sila või Lelo Sona. Nad on ikkagi piisavalt erinevad, et ma tihti valin nende vahel, et täna tahaks seda, aaa eii, täna ikka seda. Üks on selline – kuidas ma ütlen, kiirem ja tugevam (Sona), teine leebem ja mõnusam (Sila).

Pure Cosmeticsilt saab Liis V endale minu lemmik mineraalkosmeetika tooted Sampure sarjast. Ma olen nüüd kaks või isegi rohkem aastat neid truult kasutanud ja ma ei jõua ära kiita. Nahk hingab ja pole õhtuti meiki eemaldades raske. Mõnikord kasutan ainult puudrit, sest selle toime on nagu 2in1. Oleneb päevast ja kohast, reisidel meeldib eriti natuke tumedam Sand toon, mis teeb jume kuldseks ja läbipaistvaks kui otse näokreemile panna.

Ja lõpetuseks katab Maks ja Moorits Aivi P jõululaua. Kui hakkliha – siis Maks ja Moorits (pakend on parim!). Kui verivorstid – siis Maks ja Moorits (kui peened, siis Tooma verivorstid, kui paksud, siis maitselt mahedad). Kui pasteet, siis Maks ja Moorits (veisemaksapasteet, nomm!). Kui snäkivorst, siis Maks ja Moorits (classic supersnäkk on lemmik!). Kui viinerid, siis Maks ja Moorits (77,7% ja kanaviiner!).

Palju õnne kõikidele võitjatele. Häid jõule! Palun kirjutage mulle (info@marimell.eu) ja ma annan teada kuidas te oma võidud kätte saate!

 

 

 

One thought on “Challenge.ee võitjad!

  1. Ma nii üritasin, et endale kuuse alla ka kingitust saada aga mis siis ikka Palju õnne võitjatele ja väga, et Marimell lausa 7 inimest õnnelikuks tegi

Comments are closed.