marimell Berliinis: kuidas pikas püsisuhtes kõhuliblikaid toita?

Kevadine päike on välja sulatanud mitmed lahutuse või lahku minemise uudised – just tuli uudis, et Borati näitleja Sacha Baron Cohen ja Isla Fisher lahutavad oma 13 aastat kestnud abielu. Sellele järgnes uudis Eda-Ines Etti kihluse katkestamisest. Mitmed sõbrad-tuttavadki on viimasel ajal perekonnanimed tagasi muutnud abielueelseks. Arutlesime reisil olles just sõbrannaga, et mis ajab paarid nö lahku kasvama ja üheks (rõhutan, et üheks mitmest) põhjuseks on kindlasti seks. 

Siinkohal võib vastu vaielda, et emotsionaalne side on olulisem jne – NÕUS! Kuid heas suhtes on üldiselt vajadus saada rahuldatud mitmeid erinevaid asju – me vajame kaaslaselt tunnustust, toetust, armastust.. kuid ka füüsiliste vajaduste täitmist. Jah, on olemas aseksuaalsed inimesed ning seksuaalsed vajadused on inimestel erinevad, kuid keskmine inimene VAJAB vaimse heaolu säilitamiseks ka seksuaalseid suhteid. Me ühiskonnana pole harjunud sellest lihtsalt rääkima ning seda vajadust endale tunnistama, sest nii häbi on ju! Tegelikult on vajadus seksida sama normaalne nagu tühi kõht või pissihäda. 

Kuidas pikas püsisuhtes aga seda vajalikku toimingut põnevana hoida? Uude suhtesse astudes või ka üheöösuhte puhul on kõik nii uus ja põnev. Isegi täiesti keskpärane või kehv seks uue inimesega tekitab nii palju põnevust, sest kõik on uus! Kuidas seda põnevust hoida inimesega, kellega oled üle kümne aasta koos olnud ning kelle alasti keha on sama igapäevane kui pesu pesemine? Mina olen veendunud, et siinkohal tulevad appi lihtsalt.. abivahendid! 

Mul on nii kahju, et väga paljud ei julge isegi sõna “vibraator” välja öelda. Rääkimata siis sellest, et teha partnerile ettepanek seda ühiselt kasutada. Muidugi, väga paljude jaoks tähendavadki “seksimänguasjad” vaid vibraatorit ja libestit.. või siis fetištooteid, mida kardetakse kasutada. Aga valik on nii palju laiem! Kuna Kirg.ee saatis meile kingituseks mõned uued mänguasjad ja vahendid, siis mõtlesin teha oma soovituste nimekirja, mis algab alustajatele sobilikest ning lõpeb soovitustega kogenud kasutajatele. Noh, kogenud kasutajad võiksid muidugi kogu nimekirja ostukorvi lisada. 

Kevadised soovitused magamistuppa:

Võtsin mõned uued tooted ka meie Berliini reisile kaasa, et neid seal katsetada, oli põnev nädalavahetus :)

Vibreeriv huuleläige Vibrant Kiss mündi. Huuleläige (mida on veel koola, pina-colada, maasika, popcorni ja brownimaitselisena) tekitab huultel nn vibreeriva kiheluse, mis teeb põnevamaks suudlused.. või oraalseksi. Alguses tekitas minul see tunde nagu oleks huuli süstimas käinud – huuled tundusid hellemad ja suuremad. Suuseksi puhul andis jällegi täiesti uue kogemuse, sest on veits piparmündine ning seeläbi tõstis tundlikkust (ka näiteks temperatuurile). 

Kõdipulber “plahvatavad kommid”. Need kommid meenutavad lapsepõlves söödud suus põrkamist-plahvatamist tekitavaid komme. Mis oleks, kui seda tunnet saaks suuseksi edasi kanda? Samamoodi võib ühe kommi visata näiteks vannivette ja põnevat tunnet hoopis üksi nautida. Minu jaoks isiklikult oli see toode liiga magus, sest meie tarbime suhteliselt vähe suhkrut. Samas tõmbas suu nö käima. Proovisin ka oraalseksi sellega teha ning toimib! Tekitab suhteliselt kiiresti väga suure erutuse – kes tahab kiiresti pihta hakata (vähese unega lapsevanematel ikka alati rutt), siis see abivahend on päris hea kiirendi. Natukese sarnase mulje tekitab ka mullilise joogi suus hoidmine suuseksi tegemise ajal. 

Vibreeriv kaelakee Liberty Leaf. Minu arvates võiks seda kaelakeed niisamagi kanda, sest näeb väga minimalistlik ning stiilne välja. Samal ajal on kaelakeel kümme erinevat vibratsioonirežiimi, mida saab kasutada.. igal pool. Minu kogemus selle kaelakeega oli lihtne – töötab. Ma ei vahetaks seda oma lemmiku Lelo Sona vastu küll välja, kuid kui pole seda parasjagu kaasas või pole vibraatorimaailmas omale veel lemmikut leidnud, siis tegemist on kindlasti “asja ära ajava” abivahendiga. Mis on samal ajal ka ilus aksessuaar! Lisaks – katsetasime seda kaelakeed ka Meelise peal ja tema hinnangul see töötab hästi. Muidugi, mehed on erinevad ja nendele meeldivadki erinevad asjad. 

Intt vibreeriv-kõdistav suhkruvatimaitseline geel ehk nö vedel vibraator. Geeli võib kasutada nii naistel kui meestel ning see tekitab soojendava surina-vibratsiooni. Väidetavalt seda toodet väga kiidetakse kasutajate poolt ja ka üks meie vanu lemmikuid selles sarjas. See on meil juba mitu aastat magamistoa sahtlis olemas.

Viva Cream erutusgeel naistele. Viva Cream on ergastav kliitorigeel, mis on loodud spetsiaalselt naistele, et stimuleerida erutust, intensiivistada aistinguid ja pakkuda virgutavaid surisevaid, jahutavaid ja soojendavaid laineid. Minul tekitas esimesel korral alguses kuumatunde, siis jahedama tunde, kuid siis vähendas hoopis nö vaimselt erutust. Jäin liialt mõtlema, et mis tunnet see geel parasjagu tekitab, ning nö kaotasin keskendumise. Teistkordsel kasutamisel jällegi juba palju huvitavam, kui nii väga sellele tundele ei mõtle. 

Kliitoristimulaator Lelo Sona Travel. Kindlasti üks minu lemmik tooteid juba aastaid. Ma olen sellest nii palju varem rääkinud, et mulle tundub imelik seda jälle teha, aga isegi enda sõbrannadega rääkides selgub ikka ja jälle, et keegi pole Lelost üldse kuulnud ja ma saan jälle hämmingust silmi pööritada, sest no kuidas ei ole. Kuidas te üldse rahuldatud saate? Jah, üks asi on seksida kaaslasega, aga minul konkreetselt võib selline seksiisu keset päeva peale tulla, et hoia ja neela ja kui ma midagi tahan, siis ma olen naine, eks – ma tahan seda kohe! See uus reisi lelo on väiksem mudel ka kui ta tavaliselt on, aga töö teeb ära sama hästi ja no mul ausalt minut ja palged roosad ja tunne taevas. Selle konkreetse kinkisin just sõbrannale sünnipäevaks. Nagu ma ütlesin, et ta on lihtsalt väike õde, aga sama tore kui teised Lelo mudelid. 

Pöörlev vibraator Spinning sari. Sarjas on tegelikult kolm erinevat vibraatorit – Vibe 1, Rabbit 1 ja G-Spot 1. Vibraatorid keerlevad lisaks tavalisele vibratsioonile ise, et tupes g-punkti stimuleerida. Aga saab kasutada ka nö tavalise vibraatorina. 

Neli ühes masturbaator Homme Henchman meestele. Välimuselt suhteliselt arusaamatu, kuid tegelikult väga mitmekülgne abivahend, mida saab kasutada peeniserõngana, munandivenitajana, masturbaatorina ja no peenise “puhvrina”. Vahekorra ajal aitab reguleerida sisenemissügavust või oraalseksi tegemisel annab partneri käele puhkust ning peenisele lisastimulatsiooni. 

Kes Tartus elab või Tartusse satub, saab minna ka poodi kohapeale tooteid vaatama ja testreid katsetama – Kirg.ee füüsiline pood asub Kuperjanovi 18a, Tartu. 

Tegelikult soovitan Kirg.ee lehel ka pikemalt ringi vaadata, sest väga soodsa hinna eest saab endale koju tellida väga mitmeid asju, mida katsetada. Ei pea ka ehmatama ja loobuma, kui esimene asi ei sobi – tulebki leida endale parimad variandid. See on investeering, mida sa oma suhtesse soovid teha. Garanteerin, et kolmapäevaõhtu partneriga on kordades põnevam, kui Kirg.ee pakike on kasutamist ootamas! Ja marimelli kood kehtib seal ka alati.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga