Decus kliinik sooduskood marimell

Alustan peagi koostööd Decus kliinikuga, kuhu mu sõber tööle läks ja esimese asjana küsisin ma teile sooduskoode. Valisin ise välja kaks protseduuri, mis tundusid mulle põnevad, et teiega jagada – Slender ja Transion koos LPGga, sest koos pidid nad kõige paremini toimima.

Mul on 14ndal esimene protseduur, eks ole näha, kas saab kõhnemaks või ei :)

Igal juhul, te ei pea ootama, et ma läheks ja oma kogemust jagaks, vaid võite kohe broneerima kukkuda. Suuremale osale asjadest on koodiga MARIMELL 30% soodukat, aga laserepilatsioon on suisa -50% kui võtta 10x pakett, ma kavatsen selle vist isegi ette võtta, sest maksta ei tule ühe korraga, vaid saab iga kuu oma teenuse eest maksta, aga soodushind kehtib ikka. Mis tundub eriti mõistlik. Ja see jalgade raseerimine on ihunuhtlus, ausalt.

Jep, ma olen proovinud neid epilaatoreid, aga ikka jääb pooleli ja mingi x hetk ei taha, et jalad karvased oleks ja raseerid.. ja see nullib suht eelneva. Käisin eelmine aasta enne Taid depilatsioonis.. Tais ikka raseerisin ja jälle pekkis.

Decuse hinnad marimelli lugejatele

Slender Life – tavahind 40€ koodiga MARIMELL hind -> -20%

Transion – tavahind 30€ koodiga MARIMELL hind -> -20%

Lipo Laser – tavahind 40€ koodiga MARIMELL hind -> -20%

LPG – tavahind 40€ koodiga MARIMELL hind -> -20%

Massaaž – tavahind 45€ koodiga MARIMELL hind -> 35€

Hambavalgendus – tavahind 69€ koodiga MARIMELL hind -> 49€

Laserepilatsioon – tavahinnast 1x korraga koodiga MARIMELL -30%

Broneerides kirjutage lihtsalt juurde, et soovite kasutada koodi MARIMELL.

Ja kui on vee mõni teenus, mis teile silma hakkab ja millele te soodukat tahaks, siis andke kommentaarides märku, nad on nõus ka teistele teenustele head hinda pakkuma. Lihtsalt küsige ja ma organiseerin :)

5 thoughts on “Decus kliinik sooduskood marimell

 1. Oktoobri algusest hakkan käima jälle RF Dermolifting-us, sooduskood oleks hea küll :)

 2. Hea oleks isegi saada tatoveeringu eemaldamisele soodukat.Tean paljusid kes tahaksid selle eemaldasa aga hinnad on päris kallid.

 3. See on väga teretulnud pakkumine. Pikemat aega meeles mõlkunud laserepilatsioon, kogu aeg olen just maksumuse tõttu edasi lükanud.
  Aga see 50% soodust 10x pealt on arvestatav soodus. Tahan näha, kas tõepoolest toimib.
  Ainult üks küsimus, mis ilmselt huvitab lisaks minule ka teisi blogilugejaid (seetõttu küsingi siin kommentaariumis, mitte otse kliinikult).
  Kui ostan 10x paketi ja siis ühel hetkel mingil põhjusel ei saa enam käia, kas siis on võimalik järelejäänud korrad näiteks sõbrale edasi anda?
  Käia tuleks nende kodulehe andmel 1,5 – 2 kuu tagant ja vastunäidustuseks on muuhulgas näiteks lapseootus. Kui lapsesaamine plaanis, siis võib juhtuda nii, et saaks 3-4x ära käia, aga rõõmustavate triipude ilmumisel jääb asi katki.

  1. Kui tõesti vahepeal jäädakse lapseootele, siis võib ikka nn. sõbrale edasi anda paketi.

 4. Väga suurepärane oleks, kui oleks võimalik organiseerida sooduskoodi ka ClearChoice protseduurile :) #küsidavõibikka

Comments are closed.