Kas te küsite raha tagasi kui midagi ei meeldi?

#KOOSTÖÖ

Kui tihti te midagi ostate ja rahul ei ole? Kui tihti te raha tagasi küsite? Mina olen oma tüübilt mugav ja senti ei veereta, kui midagi tellin ja ei meeldi, annan kellelegi edasi kellel vaja on, viin kuskile kogumiskasti või.. kõik muu tundub lihtsam kui kuskile midagi tagastada.. Delimano uuel köögitarvikute sarjal on 30päevane tagastamisõigus. Kas seda vaja kasutada on, ma ei tea.

Ma sain juba mõni aeg tagasi Delimanolt proovimiseks uue Titanium Legend sarja ja olen nüüd katsetanud nii potti, ümmargust vormi, panni kui ka kastmepotti ja.. ma neid veel tagasi saatma ei kiirusta ja laiali ka ei taha jagada kuigi mul on potte-panne piisavalt. Aga kuna mul on “sahvris” ruumi, las nad seisavad.

Mul on viimasel ajal pea kõikide asjadega nii, et on millegi tuju. Kuigi mul on olemas pott kus ma saan keeta ühel päeval pastat ja teisel päeval kartulit, siis on mul ikkagi erinevate pottide päevad ehk kohe on tunne, et tahaks kartulit keeta selles potis või kastet teha mitte potis vaid hoopis ümmargusel ahjuvormil :D

Õpi minu vigadest

Esiteks pean ma ütlema seda, et see poti-pannimajandus on kiirem. Ma saan aru, et see kõlab nagu ulmefilm, aga sellel pannil saab muna kiiremini valmis ja selles potis keeb pasta kiiremini kui tavaliselt. Ma ei oska seda seletada, kui proovite, saate ise aru, mida ma mõtlen. Need pannid ja potid on väledamad kui teised. Haha, ongi tõsi. Läksin infot otsima ja leidsin selle:

Süsinikterasest kööginõud on paremini soojusele reageerivad, soojenevad kiiremini ja ühtlasemalt, hoiavad kauem soojust ja nende energiatarve on induktsioonpliidil kuni 90% * väiksem. DELIMANO® Titanium Legend praepannil kulub 2’15’’, et jõuda induktsioonpliidi 9. tasemel soojuseni 220°C, võrreldes alumiiniumpanniga, millel sama temperatuuri saavutamiseks induktsioonpliidil kulub 7’14’’.

Kasuta potte-panne madalal või keskmisel kuumusel – tõsi! Ma ühe panni keerasin kohe pekki kui tahtsin maksimum kuumusel muna praadida. Ma üldse ei mõelnud kuniks käis plönn ja õli valgus äärtesse. Õnneks oli mul neid kaks. Seega, õppige minu vigadest ja ärge maksimumkuumusel neid kasutage!

Vajad vaid tilka õli – tõsi! Muna ei nakku sinna kinni ehk nende väide, et sisekülgedel on kasutatud külgevõtmatut pinnakatet vastab tõele.

Kogu selle sarja potte-panne võib kasutada ka ahjus (kuni 250 kraadi!) – mu meelest mugav, sellepärast meeldib mulle ka Delimano vanem sari, et ma ei pea mõtlema, kus ja kuidas ma kokkan kui tahan saan poole praadimise pealt söögi ahju ümber tõsta. Eriti hea näiteks parti tehes – pruunistad pliidil ära ja sups sama panniga ahju edasi küpsema.

Ja lisaplusspunktid disainile – iga poti-panni all on retsept. Mulle nii meeldib. Kui pesed poti ära ja paned kuivama ja ootamatud külalised tulevad, siis ei vahi vastu mingi kole potipõhi vaid õhtusöögi idee. Ma ei tea, kes selle seal Hispaanias välja mõtles, aga minu high five läheb talle!

Nii ja kui te mind ei usu, et üks poti-pannisari saab väledam olla, muna ei nakku kinni ja arvate, et ma ajan siin kinni makstud TopShopi juttu, siis palun – esiteks teile sooduskood MARIMELL10 – sellega saate Delimano lehel alati 10% allahindlust, olenemata sellest mis kampaania või soodukas hetkel käimas on ja teiseks – Delimano Titanium Legend sarjal on 30päevane prooviperiood, mis kehtib ostudele kuni 31.07.2022. Kui sa ei ole toote kvaliteediga rahul, maksavad nad sulle raha tagasi.