S2E3 ehk Dermosili advendikalendri unboxing

#KOOSTÖÖ

Kes veel ei tea, siis marimelli blogi esimene ja kõige pikaaegsem koostööpartner on Dermosil. Me oleme igal aastal jaganud teile kamaluga kingitusi, teinud erinevaid loosimisi ja ka see aasta ei erine kuidagi selle poolest. Lisaks teevad nad kingitusi SOS Lastekülale, sest igalt Leebe lagritsa kingipakilt (seal sees on ülimõnusa lagritsa lõhnaga seep ka!) annetavad nad 1,50€ just neile, et ka vanemliku hooleta lapsed saaksid abi.

Aga marimelli jälgijate lemmikuudis on ilmselt see, et Dermosili lehel kehtib alati kood marimell, mis annab tasuta tarne. Ma ise küsisin sellist koodi, sest üsna tihti jätan ma mõnest poest tellimuse tegemata, sest toode on nii soodne, et ma ei raatsi tarnet lisaks maksta. Kui neil parasjagu kampaaniat ei ole, et tarne on tasuta, siis on marimelli kood kenasti abiks.

PS! Üks hea uudis on veel – kõikide nende vahel, kes on sel aastal kasutanud marimelli koodi osalevad loosis, kus Dermosil paneb välja viis vinget üllatuspakki kõikide ostjate vahel. 

Ma olen teile aastaid nende tooteid üllatuspakkidesse pannud, teinud erinevaid loosimisi jne. Sel aastal otsustasin kokku koguda oma lemmikud ja neid teiega jagada ehk on abiks. Kui tahate end aga lihtsalt üllatada, siis tänavu on neil müügis advendikalender, mida uudistasime siin videos:

marimelli TOP 14 aastal 2021:

Ma garanteerin teile, et ma ei kiida ühtki toodet seepärast, et meil on koostöö. Osad tooted on aastaid mu listis püsinud ja osad on sel aastal lisandunud, aga siin nad on:

Kulumuvärv – üks vanimaid tooteid mu meigiarsenalis. Kui otsa saab, tellin alati juurde ja paremat kulmude joonistamise/toonimise komplekti pole ma siiani veel katsetanud. olen erinevatest PR-pakkidest ikka proovinud teisi ka, aga see on jätkuvalt lemmik.

Peitekreemide duo – samuti toode, mis aastaid olemas olnud, aga ma pean tunnistama, et sellele on kandadele astumas sel aastal valikusse tulnud jumestuskreem.

BB kreem (honey) – toode, millega ma olen mitu sõbrannat juba ära influencinud. Jääb hästi naturaalne ja õhuke, puudri alla ideaalne.

Mul on alati back upiks olemas ka see ripsmetušš – täiega äge on see, et see ei lähe kunagi laiali, vaid kukub tükkidena ära kui sooja veega maha võtta.

Porgandiõli – kas siin on üldse kommentaare vaja? Porgandiõli, ükskõik milline ja mis kujul, on mu ammune lemmik. Mina igapäevaselt ei kasuta, aga päevitamiseks kreemi asemel pea alati. Kasutan ka lastel.

Köögiseep – see salveiga köögiseep on mu lemmik olnud samamoodi juba aastaid, eemaldab kätelt nii juustu, kala kui küüslaugulõhna imeväel. Tellin tavaliselt juurde täitepakendis. Ja nüüd on meil köögis üldse see automaatne seebitotsik ja ka sinna sobib see ideaalselt sisse.

Kooriv seep – see on selle aastane uus toode, millesse ma kohe armusin ja reaalselt, kõik sõbrannad, kes on külas käinud, on endale ka tellinud. Vannitoas ta meil on ja see koorib käed nii mõnusalt ära, et kreemitamist ei vaja. Muidu mul alati, nii kui ilm natuke jahedamaks läheb, on käed kohe karedad. See mure on nüüd murtud.

Sügavpuhastav šampoon (see on nagu koorija) – mul on igapäevaselt kasutuses mitu erinevat šampooni ja see on üks neist, mis mul dušinurgas hetkel on ja ma ei tea, ta on veidi imelik, sest ta on nagu koorija, aga mulle täiega meeldib. Ja ei, mingeid tükke ei jää juustesse. Lihtsalt veider on kasutada juustes koorijat, aga päriselt, megamõnus.

Sädelev ihupiim – no selle kreemi vastu ei saa miski. See oli selle suve toode ja totaalne uus lemmik. Lõhn superhea. Ei jää rasvane, imendub kiirelt ja sädeleb. Nagu suvel, pruunil kehal, megailus!

Ja viimasest Juuri sarjast on mu lemmik see porgandi näokreem, see on nii mõnusalt paks ja tunned kohe, et näonahk mõnuleb seal all kui sellise paksu kihi kreemi saab. Samas sarjas on ka näopuhastusvahend, mis on mu meelest selline so/so – ta teeb oma tööd hästi, nägu jääb pehme, aga mulle tundub, et ta on nagu kreem. Ma tahaks alati, et puhastajad oleksid koorivad või vahulised. Aga see on minu probleem. Samas kellele sellised pehmemad puhastajad meeldivad, siis seda on komplektina ka müügil.

Ja Meelise lemmikuteks on see öine jalakreem ja see näokreem. Vannitoas on meil ka meestele mõeldud dušigeel kask, aga ma pesen ka end sellega, mulle täiega meeldib selle lõhn.

Viimane pakk, mille nad saatsid, sisaldas endas uusi talvetooteid – näiteks on seal kardemoni seep, talvehõnguline toalõhnastaja, šokolaadine massaašikreem.. ja palju muud põnevat. Vaata selleks talveks valminud tooteid siit!

Kas sa oled varem Dermosilist tellinud, mis su lemmiktoode on? Kui ei ole, siis kas oled neist kuulnud? Mis toodet sa proovida tahaksid, jäta julgelt link kommentaaridesse :)

5 thoughts on “S2E3 ehk Dermosili advendikalendri unboxing

  1. Olen koguaeg tellida tahtnud just sellepärast, et tooted tunduvad nahasõbralikud ja ilusa disainiga. Siit blogist iga kord, kui loen Dermosili toodete kohta, tuleb mega isu tellida, siis lähen midagi muud tegema ja meelest ta läinud ongi.

  2. Kaunist 1. detsembri hommikut! :) Räägi, kes selle Dermosili avdvendikalendri võitis? Youtube video all võitjat ei näe.

Comments are closed.