#elulineblogi

Põnevad advendikalendrid

Eelmisel aastal avastasin igasugu põnevad advendikalendrid liiga hilja, aga mõned ma ikka tellisin, et teile unboxida. Sel aastal alustasin varem seda surfamist, aga tuleb tunnistada, et mida päev edasi, seda suuremaks läheb valik.

Tellisin ka sel aastal mõned põnevamad leiud Amazonist ja loosin need teile suures osas välja, st et mõni tellitutest jääb meile ka, aga suurema osa kingime teile ära – selleks pole vaja teha muud kui vaadata unboxing videoid ja kaasa kommenteerida.

Panin teile kokku siia listi neist, mis mulle põnevad tundusid, kõiki ma loomulikult ei tellinud, aga jooksvalt lisan videoid vahele kui mõni kalender jälle saabub ja me neid unboxime. Kõik kalendrid on lingitud (kliki vaid peale).

Kalender kassidele. Aga nüüd leidsin ka koertele.

Mulle endale meeldisid kõik söögiga seotud kalendrid – selle kujundus on lahe: maitseainekalender, endale (vist jätan endale, sest see tundub nii minulik) tellisin sellise Wajos maitseainekalendri, sest kuna ma tellisin Meelisele gini oma, siis oli tarne soodsam. Lisaks igale kohvisõbrale kohvikalender (saadaval ka teekalender), tšilli ja BBQ kalender, pähklikalender, moosikalender, õli- ja äädikakalender – neid kulub alati igasuguste kastmete tegemiseks ja täiega põnev kokandushuvilisele. Ja eraldi ongi mingi köögikalender, kus sees on igasugust erinevat kraami kokkamiseks.

Üks toode, mis ei ole kalender, aga jäi ka seal silma oli erinevate soolade pakk – mis sobiks mu meelest hästi soolaleivakingiks. Ma tellisin ise ka ühe sellise, jumal teab, millal vaja läheb.

Lisaks tundus põnevana ka pudrukalender, aga seda veel ei ole laos. Ja leidsin isegi vegankalendri. Neile sobib ilmselt ka Yummikommide sortimendist midagi.

Ja siis on hulk erinevaid joogikalendreid – ginikalendri tellisin eelmisel aastal ka Meelisele, aga olemas on ka veinikalender, õllekalender, viskikalender, või miks mitte liköörikalender. Olemas on ka Harry Potteri kokteilidekalender.

Mis veel silma jäid?

Lastele see kommi-šokolaadi-temaatika kalendrite rivi on kirju, kellele Barbiet, kellele LOL’i, Käpapatrulli, Pepat jne. Aga äge tundus näiteks see meisterdamiskalender, kus sees on pliiatseid, pastakaid, liimipulk, kleepsud jne. Samas iga päev üks suva pliiats saada, ma ei tea kui õnnelik laps on. Sama nagu need Lego kalendrid, millest ma aru ei saa, kuidas saab üks jupp lapse õnnelikuks teha, aga noh, ju on püsivamaid lapsi ka kui minu omad, kes kannatavad oodata, mis sealt kokku tuleb.

Hedon saab igal juhul sel aastal vannishullamisekalendri – igasugused vahud, seebid, mullid.

Ja no totaalne hitt – tomatiseemnekalender – igale aiandushuvilisele raudselt rusikas silmaauku. Mõnus vanemaid või vanavanemaid ka meeles pidada. Kahjuks mul pole ei aiandushuvi ega kohta kus nendega möllata, muidu täiega oleks tellinud.

Olenevalt vanusest, kas teil on advendikalender? Kas lastele ostate pigem klassikalise šokolaadinööbikalendri või midagi põnevamat? Mis ägedat olnud on või mis sel aastal plaanis? Milline kalender teile siit meeldiks?

6 thoughts on “Põnevad advendikalendrid

 1. Nii huvitavad kalendrid, mõned neist eriti vahvad.
  Ma mõtlesin sellel aastal kõigile lastele ja abikaasale soetada advendikalendrid. Meil on olnid ikka päkapikusussid kõigil, ka täiskasvanud lastel, aga nüüd nad oma kodudes ja oleks vahva advendikalendriga seda tava elus hoida. Vahva üllatus igal hommikul.
  Olen siin vaadanud kodumaist HOIA homespa kalendrit, aga 5 (3 täiskasvanut ja 2 noort neidu)neid osta, on paras korralik kulu. Ma muidugi ise süüdi, et head mõtted tulevad nii viimasel minutil. Aga küll ma midagi välja mõtlen. Vegan kalender mu suurele neiule oleks vahva üllatus. Eelmine aasta sai teekalendri.
  Abikaasale sobiks gini või viski kalender super hästi. Aga ka õlle sõbrad oleme mõlemad.
  Noorematele lastele siiski ka juba ootamas sokolaadi kalendrid, suu peab ka magusaks saama.
  Päikest ja olge vahvakesed edasi.

Comments are closed.