#elulineblogi

EBA 2017 koostööpartnerid – aitäh teile!

Mul on nii hea meel, et juba märtsi alguseks olid mul kõik tänavused koostööpartnerid põhimõtteliselt leitud – pean silmas just auhinnafondi. Tänaseks võib öelda, et kõik on lukus. Kinkekotid, üllatusauhinnad. Kõik. Selleks aastaks.

2017 aasta Eesti Blogiauhindade suursposnor on EPICENTER, kes pani blogiauhindadele juba eelmisel aastal õla alla.

Koostööpartneriks on ka Trattoria Massimo, kus sel aastal auhindade jagamine toimub. Nad on teinud selleks õhtuks eraldi menüü, kust iga inimene peaks endale sobiliku roa leidma ja natuke soodsama hinnaga kui neil muidu menüü on.

Jahh Catering katab VIP lauad imeliste suupistetega ja joogivaliku eest vastutab Prike, kes toob laudadele Barton & Guestier’i veinivaliku. Kes veini ei soovi, siis laudadel on ka  Vitamin Well vett ja Mana mahla. Tervituseks pakume Zonin proseccot.

Loomulikult ei puudu kohapealt ka photobooth, kus saab pilte teha ja kellel meik vajab kohendamist, siis kohapeal on Avoni meiginurk, kus end värskendada saab.

Igal kategoorial on üks sponsor, kes paneb välja auhinnad esikolmikule. Sel aastal on õla alla pannud suur hulk vanu ja uusi firmasid. Mis auhinnaks läheb, selgub loomulikult alles pärast üritust.

Dermoshop (beebi-ja pereblogid)

Estrella (noorteblogid)

Fazer (aasta lemmikblogi)

Fiskars (toidublogid)

Guerlain (kultuuriblogid)

Linea Natura (aasta uustulnuk)

Molami Stuudio (loomeblogid)

MyChef.ee (arvamusblogid)

MyPrint.ee (fotoblogid)

Polar (spordiblogid)

raseerija.ee (meesteblogid)

Seesam (reisiblogid)

Tradehouse (ilu- ja moeblogid)

Valio (trenni- ja terviseblogid)

Ülemiste (elulised blogid)

Tänavusi diplomeid aitab luua ja tuunida HeiDisain, tema loomingut omakorda aitab printida ja raamida nagu ka eelnevatel aastatel PhotoPoint .

Kui keegi mingil põhjusel oma auhinda vastu võtma ei tule, saadab Itella SmartPOST selle talle lähimasse pakiautomaati.

Loomulikult ei puudu ka sel aastal kinkekotid. Kõiki VIP laua ostjaid on ootamas mahukad kotid, koti väärtus on ligikaudu 100€ ja selle saab iga VIP lauas koha ostnud inimene. Sellesse kinkekotti on oma panuse andnud:

Altia

Avon

Essence

Linea Mamma Baby

Maiasmokk

Mamac makroonid

Mana

Pesumaailm.ee

Shokobox

Vitamin Well

Lisaks eelnevale on meil päris mitu üllatusuahinda plaanis, mis me loosime välja kohapeal, kuhu annavad oma panuse järgnevad firmad ja tegijad:

Essence

Fotograaf Kristi Kullerkupp

Juuksur Anett Laisaar

Kuldsete kätega Gerli Pill

Kuma

Meikar Diana Aru

Pesumaailm.ee

RubyRent

Riviera

Mul on nii hea meel, et kõik on korras ja abistajaid nii palju. Kuni 15.04 saab end ise blogiauhindadele kirja panna siin! Ärge siis unustage blogilugejatena ka erinevate blogijate tähelepanu sellele pöörata, et kandideerimiseks on aega veel vaid 24 päeva!

One thought on “EBA 2017 koostööpartnerid – aitäh teile!

  1. Super! Hea töö! See võib olla ikka tohutu orgunn ja rõõm on kohe näha, et varakult on see osa kenasti paigas.

Comments are closed.