EBA: viimane uuendus

marimell

Sel aastal on EBAl üks uuendus, mida ma polegi seni jaganud. Aasta lemmikblogi tiitli saab endale inimene, kes saab kõige rohkem hääli – olenemata kategooriast.

Eelmisel aastal tekitas küsimusi, et kui Henry sai oma kategoorias rohkem hääli kui Mallukas, siis kuidas tuli võitjaks Mallukas – lihtne, eelmisel aastal sai rahvas seda valida. Sel aastal, te pole vist tähele pannud, on eraldi kategooriana ainult aasta uustulnukas. Lemmikut te otseselt valida ei saa, see selgub konkreetselt häälte arvust, mis blogija kogub, olenemata millises kategoorias ta on.

Vaatasin korra tulemusi, mis on sel aastal üsna keeruliselt mul ees, ehk ma ei näe täpselt inimeste skoori, küll aga näen ma selgelt, kes on mingis kategoorias populaarsem, kes jookseb rohkem läbi kui teine.

Üllataval kombel arvati nii mõneski kategoorias, et ah, seal võidab nagunii see (nii palju kui ma olen neid EBA kajastusi ja “kellele mina oma hääled andsin” postitusi sirvinud), siis tänavu ma ütleks, on olukord enam kui pingeline. Pole päris nii, et nendes “eeldatavates” kategooriates oleks vaid ühte nime näha. Mõnes kategoorias käib rebimine kahe-kolme vahel, mõnes suisa viie blogija vahel.

Palun aidake kaasa, et te oma hääled kätte saaksid ja esiviisikust vähemalt esikolmikusse rebiksite. 

Sa oled tunnustust väärt – meenuta enda lugejatele, et nad hääletaksid. Te ei adu, kui paljud jätavad hääletamata lihtsalt sellepärast, et arvavad, et mis see üks hääl loeb! 

PS! Ärge unustage, et ühelt IPlt läheb arvesse vaid viis häält (ehk viis erinevat korda), mis tulevad hiljem (ehk kui arvad, et hääletad 120 korda), need lihtsalt kustuvad.

Hääletada oma lemmikute poolt saab siin: EBA.marimell.eu