#elulineblogi

Kuus aastat! Aitas küll!

Tegelikult räägin ma täna sellest, kuidas ma ripsmetehnikut vahetasin. Seega, keda ilujutud ei huvita, muud siit postitusest ei leia :) aga samas – annan ära erihinnaga ripsmete paigalduse/hoolduse, mis lõpetamiste ja suve eel on parim ja kiireim lahendus ärgates “nägu peas” olla…

Ma käisin aastast 2011 ühe ja sama tehniku juures, vahepeal mööda ilma trippides mul polnudki ripsmeid ja tagasitulles panin kohe endale tema juurde aja, seega kuus aastat ustavalt tal sabas jooksnud, kuigi ta on tänaseks vist kolmes erinevas kohas töötanud… Või isegi neljas, ma ei mäleta enam. Aga iga asi saab kord otsa. Või noh, inimesed muutuvad, prioriteedid muutuvad ja hinnad muutuvad ja mulle hinnatõus ei meeldi.

Ma ei mäleta enam, palju ma maksin täitsa alguses, aga kogu aeg hind aga tõusis ja tõusis ja minust läks ta asukoha poolest aina kaugemale, mis tähendas seda, eriti kui Hedonts veel lasteaias ei käinud, et ma pidin sebima lapsehoidja (sest tal polnud eriti õhtuseid aegu jagada kui Meelis oleks saanud last vaadata), talle lapsehoidmise eest maksma, samas, et vähem maksta, sõitma taksoga sinna ja tagasi.. Lõppkokkuvõttes läks mul rispmehooldus nii kulukaks, nagu ma oleks Helsinkis käinud :D

Aga ma teadsin, et Triinu Liisi sõbranna tegeleb ka terve sajand juba ripsmetega ja nii ma talle kirjutasingi, et tšaukitšau, palun mulle üks aeg.

Ta asub KESKLINNAS! Ma lähen jalgsi ka kodust sinna mingi max 15 minutit. Ta hind on soodsam. Ja ta on sitaks kiirem! Mul läks vanasti ripsmehoolduses 1,5-2h. Jah, mu eelmine tehnik oli väga hoolas, aga ma ei saa öelda ka uue tehniku kohta, et ta oleks kehva tööd teinud. Nüüdseks juba nädal tagasi tehtud hooldus on sama hea kui salongist välja astudes. Ühesõnaga, ma olen megarahul. Ja tema on rahul, et ma olen rahul ja ütles, et kui ma tahan oma kogemusest blogida (no ma ju blogin kõigest), siis võin mainida, et kes tema juurde aega broneerib ja kasutab koodi “marimell”, saab soodushinnaga nii paigalduse kui hoolduse.

Lõpetamised tulemas, suvi tulemas – nii mugav. Ma kohe tunnen, et mul nägu peas, ei pea mingi meikima ja möllama hommikuti, et uksest välja astuda.

Tšeki Liisu töid siit ja broneeri aeg :)

Kuidas teil muidu ripsmepikendustesse suhtumine on? Ma alles lugesin kuskilt, et kunstripsmed on ikka kõige jubedam asi, mis naisel olla saab. Mu meelest pole need koledad (kui just mingeid megapikkasid ja paksusid ei pane) ja teiseks on need nii mugavad. Pesed hommikul näo ära, kreemitad ära ja võid uksest välja astuda, ilma et peaks mingit ulme meiki näkku panema.

26 thoughts on “Kuus aastat! Aitas küll!

 1. Kui kiiresti ta teeb tööd?
  Mis on paigalduse/hoolduse tavahind? Aga soodushind? Tänan!

  1. Mul oli hooldus nõks üle tunni :) ja tulemus pole halvem kui varasema kahe asemel. Hindu küsi temalt.

 2. Ma olen nõus, et ripsmepikendused on okeid, kui need on õige pikkuse ja tihedusega. Enamasti aga need seda ei ole ja näevad võltsid välja. Nt ka sinul on liiga pikad ja tihedad ja mustad :D

  1. Loomulikud ripsmed ei ole ju musta värvi enamikul meist. Nt tumepruun oleks parem.

 3. Mina pole ka veel ilusaid ripsmepikendusi kohanud, ikka liiga võltsid. No samas võibolla mõni pikendustega inimene oleks oma olematute ripsmetega veel koledam (kuigi see pole õige sõna).
  Nt kui on väga väiksed silmad ja siis väga pikad ripsmed pandud…ei ole ilus.

  Kuna mul endal on väga pikad tumedad ripsmed siis pole pikenduste vajadust olnud.

 4. Minult küsitakse pidevalt, et kas mul oma ripsmed. Tegelikult on ikka võltsid, aga need, mida pannakse on niivõrd hästi ja loomulikult pandud. Ma olen sama tehniku juures käinud vist juba 7 aastat (kaheksas jookseb). Vahepeal proovinud teisi, sest tehnik käis maailmas ringi. Ta on vaieldamatult Tartus üks parimaid tehnikuid. Hinnad on samas soodsad 20€ hooldus ja 25€ panek. (klassikalised).

 5. Käisin ise ka Liisu juures. Kiidan väga team tööd. Püsivad hästi ja töö teeb kiirelt.
  Tegin ise puhkuse oma ripsmetele ja võtsin pikendused ära, aga siiski..ainult kiidusõnad Liisule. Kui kunagi peaksin tagasi panema pikendused, siis kindlasti Liisu juures :)

 6. Olen ripsmepikendusi lasknud endale paigaldada korduvalt. Alguses oli kõik väga okei, kuid ühel hetkel peale paari kuust pausi ei kannatanud enam ripsmeid panna. Nimelt silmadel tekkis liimi vastu allergia. Lasin ripsmetel ära tulla, kuna olin väga šokis. Hiljuti proovisin uuesti, kuna teadagi, et mõned allergiad kaovad ära, kuid kasutult. Ripsmetehnik küll vahetas liime ja pani ripsmeid silmalaust kaugemale kui tavaliselt teistele, kuid miski ei aidanud ja 2 nädala möödudes oli tunne, nagu oleks 2 kuud tagasi hoolduses käinud. Muidu meeldivad väga ning kannaks neid kogu aeg, kui see vaid nii lihtne oleks!

 7. Mulle meeldib see efekt mille ripsmed annavad, aga ma VIHKAN seda et silma ei saa hõõruda , nii vastik :D Näo pesemine/maskitamine oli nii tüütu sest nägu oli ebamugav kuivatada . võibolla mknu viga, võibolla harjub… tänaseks siiski nendel põhjustel loobunud sellest teenusest

  1. Ma sügan silmi, meigin, pesen vee ja seebiga ja kuivatan ka suht pohhuilt. Midagi ei juhtu nendega ;)

 8. Vaatasin ka siis pilte ja kahjuks volüümidest on küll asi üsna kaugel.. õiged volüümid on ikka sellised “pehmed ja kerged” mitte “tükkis” nagu need.
  Kui tahad ilusaid ja loomulikke, siis soovitan näiteks Ruthie Bellet, Carmen Palmistet :)
  Võrrelge kasvõi nende pilte ja saate aru, millest räägin ;)

 9. Minuarust on enamus pikendusi võltsi välimusega, nagu Malviina või kes ta oli :D Parajad harjad seal piltidel samuti.. Lisaks igasugu muud kolinad ja küünised, täitsa jube!
  Lugege raamatut “kuidas olla pariisitar” :)

 10. kas igasugused kunst, küüned, ripsmed, juuksed oma loomuliku ilu ei riku ära, juuksed on kahjustatud, küüned, lisaks ripsmed on koormatud.
  on ju olemas ka ripsmeseerumid ja ripsmetushid, palju sa ikka neid värvima pead igasekund ei pea ju keemiat täis olema. a maitse asi:P
  võitsin ükskord hd kulmud oma breznevitest said topelt breznev”:P:D naljaga pooleks, ei väga ilus ja teistsugune oli a püsis vist nädal kaks peal. a ise korrastan end. miks peaks mujal.
  eks maitsed ja inimesed ole erinevad.
  ma ostan ka ripsmekaid kokku, a meigin end väga harva.

  1. Ma olen ilmselt mugav ja ripsmetuši suhtes ülivaliv ja see ikkagi on meikimine ja siis ma unustan maha võtta, mis on kordades hullem kui ripsmete koormamine. Need ripsmekarvad mis kleebitakse on ju sulgkerged :)

   Küüsi minuteada tänapäeva geel enam ei kahjusta. Nt mul on endal küüned koguaeg lakitud just geellakiga, sest püsib kaks nädalat ja ma saan ise teha, üks-kaks-kolm.

 11. Minule ka ripsmepikendused meeldivad ja ei koti kui keegi ütleb, et need on niii jubedad ja võltsid. No on võltsid siis on, saagu üle :D aga ilme see ikkagi annab ja noh ma eelistan endal neid lûhemaid, võib olla isegi neid kõige lühemaid, pikkusele ma nagu rõhku ei pane, pigem et oleks see ilme mis ripsmed annavad. Nii mugav on hommikul tõusta ülesse ja olla kohe nägu peas. Aga kahjuks mul vahepeal tekkis allergia ja silmad ikka ei kannata teatud liime, kahjuks pidin nende kandmise pooleli jätma, aga ilma olen ka väga kompu seega elab üle :D

  1. Mul on alati olnud 11-13 pikkuses pikendused segamini, sest mul on endal samapikad ripsmed.

 12. minu ‘ripsmetehnik’ on Maybelline’i Lash Sensational ripsmekas, see lill tuub..olen rahul, koolutab, tihendab:) ja odav ja kiire ka ;) ..ah ma olen nii old school ;)

 13. Siis küll kui endal on pikad ripmsed :) mul kahjuks nii pikad pole

 14. Ma olen ka selle tehniku juures käind ja kui läksin ühe tuntud ripsmetehniku juurde, siis ütles et ega see kvaliteet kiita pole, mõni ripsmekarv oli üksteise peale kleebitud vms.

  Üleüldse võltsid asjad, no ei näe ilusad välja.

Comments are closed.