Eesti beebidisaineritest lummatud…

Sortisin ükspäev beebi riideid, tõesti-tõesti, juba on asju, mis on väikseks jäänud. Leidsin ühed Mimi Disaini püksid (olen kuskilt saanud), need on veel suured, aga hakkasin siis uurima, kust neid juurde saaks ja ehk parajaid, sest need nägid nii lahedad välja. Sattusin omadega sellisele lehele nagu bebee.ee, tegemist on toreda epoega, kuhu on kokku kogutud suurem osa Eesti beebiriiete tootjaid.

Paljud asjad on nö ökod, näiteks need Bluebird Kidsweari triibulised dressikad, mis on meganunnud. MimiDisaini (haaremi)püksid on ka täiega ägedad, ühed sellised on hetkel ootamas.

Valikus on särke, pükse, kampsuneid, ööriideid ja… eriti jäid silma mulle Little Sir Ewaldi triiksärgid, mis praegu on meile veel liiga suured, aga ühel päeval täiendan kindlasti beebsi kappi just nende erksavärviliste särkidega. Saadaval nii kollast, sinist, rohelist

poistes2rgid.jpg

Dadamoral on ka vahvad särgid ja pusad lastele. Kiisupiltidega ja kutsupiltidega on mu lemmikud.

s2rgid.jpg

Ükspäev just mõtlesin, et jumal tänatud, et me poisi saime. Valik on ikka kordades väiksem kui tüdrukutel. Mul oleks kapid täis igast sitse-satse-roosamannat. No vaadake neid Mimi disaini, Bebe Organic kleite. Suu hakkab vett jooksma. Happy Bowsi kleitidest ma parem ei räägigi.

kleidid.jpg

Kellel on huvi Eesti disainereid toetada, siis siin on kirjas kõikide bebee poes müüdavate brändide info ja siin kogu tootevalik beebidele, poistele ja tüdrukutele. Valikus on ka hulgaliselt aksessuaare (papusid, lipse, mütse, tekke, kotte…). Mu enda lemmikud on need peapaelad – nagu kuninganna kroonid :)

Elisa-GROWN-BEIGE

Muuseas, avastasin, et märtsikuus ostjate vahel loositakse kinkekaarte ka. Tšekkige nende Facebookist.

Kas teil on oma lemmidisainer? 

4 thoughts on “Eesti beebidisaineritest lummatud…

  1. “Beebidisainerid” kõlab nagu disainitaks beebisid, mitte riideid beebidele.

  2. Bluebird ja MimiDisain on minu lemmikud.Ilusad ja armasad eestis tehtud asjad.Ning fabritseeritud aktid teevad lahedad laste asju.Meie pere meespere sai sealt näiteks kikilipsud.Laps jõuludeks öökullipadja ja sünnipäevaks seinale laheda nimelise lipuketi ;)

    Uhke,et Eestis nii palju tublisi tegijaid on ;)

  3. Kui sul pole midagi Hedoni väikeste riietega peale hakata siis võid need alati mulle kinkida :) Hetkel ka väike poiss tulemas :)

    1. mul õnneks oli suht vähe riideid, aga kirjuta mulle meilile kui miskit soovid :) ma osad jätan igaks juhuks alles ja osad viin kirbukasse müüki :D

Comments are closed.