Eksperiment: kui üks meist oleks õmbleja

Kes juba nägi Facebookis videot, kes mitte, aga käisime ükspäev Viljandis ja Meelis pani end Votexis proovile – nimelt õmbles ta valmis terve voodipesukomplekti paaridele.

Me oleme Meelisega 12 aastat koos olnud ja täpselt sama kaua on sõbrad meie magamistuppa sisse astudes teinud suured silmad ja küsinud, miks me eraldi tekkidega magame.. Meelisel on voodi alati näiliselt pooleks jaotatud, et tema pool ja minu pool ja me magame ka reisidel alati samadel voodipooltel..

Ja veel üks võib-olla selline fun fact – meil on erinevad tekid ja padjad (Meelisel on vana Napsie mudel, mis on selle mäluvahuga, minu jaoks jäi see liiga kõrgeks kui Napsie uued padjad me majja saabusid, mis on just parajalt pehmed ja mõnusad), Meelis magab suletekiga, mulle meeldib see Napsie vana krabisev puuvillatekk. Hedon seevastu eelistab üldse mingit kolmandas suuruses ja variandis patja ja Napsie bambustekki.

Niisiis, on mul ainult hea meel, et meil Votexiga aastaid nii head suhted on, sest poest ma väga voodipesu osta ei saaks, sest kõik mõõdud on erinevad. Eriti patjadel.

Nüüd oli ka, kui käisime Votexis külas, siis nad olid, kuulge, no vaadake, millised uued makosatiinid meile tulid, valige välja, kohe õmbleme valmis.. Reaalselt, neil läks mingi 15 minutit, et meile kogu vooditäis asju valmis teha. Aga see kangas oli tõesti niiiiiiiii ilus ja niiiii mõõõõnuuuus pehme! Oeh, ei jõua oodata, et saaks sauna ja uute linade vahele. Ma reaalselt võtsin kätte, pesin selle läbi ja TRIIKISIN. Ma ei triigi kunagi midagi, aga mul oli kohe tahtmine tunda end nagu hotellis!

Kuna pilt, eriti liikuv pilt, ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis video Meelise eksperimendist on vaatamiseks siin:

PS! Loosimine toimub Facebookis. PPS! Votexis kehtib alati kood MARIMELL, mis annab kõigele 20% soodukat! 

#KOOSTÖÖ

4 thoughts on “Eksperiment: kui üks meist oleks õmbleja

  1. Osaleksin ka suurima rõõmuga loosis, nii vahva, omanäolised asjad ongi erilised :)

  2. Väga lahe disain,mulle väga meeldib. Piire peabki rikkuma disaine tehes. see et punast niiti kasutas sobib sinna üllatavalt hästi. Ja tumesinine-kollane lahendus on ka mega lahe.

Comments are closed.