#elulineblogi

Ennustaja: katsu tingimata sünnitada enne, kui lapsest saab lammas

Iga esoteerikaga kursis olev inimene teab öelda, et Eestis peetakse neid “nõidu”, kes pidevalt avalikkuse ees virvendavad, asjatundjate ringkonnas pigem kuulsusejanulisteks šarlatanideks. Noh, igast Nastjad ja Pendli-Endlid. Just ükspäev üks tuttav ütles, “kuule, Nastja ilmus viies raamat!” Ma olin mingi… eee.. änd? Ma ei loe mingit Nastjat, kes peksab ilmselgelt täiega segast!

Teadjam rahvas käib hoopis teise ringkonna juures kui Mang või Paukson ja neist inimestest valjusti ei räägita, sest nad ei soovi avalikkuse tähelepanu. Sain ühe sellisesse ringkonda kuuluva astroloogiga tuttavaks. Ta elab maakohas, mida ta ei lubanud nimetada, sest tegemist on väikese külaga. Külas teavad teda kõik, aga vaikival kokkuleppel ei räägi kohalik rahvas sellest mehest muud kui heal juhul juhatavad, kus ta elab. Ja sedagi vaid hea õnne korral.

Ütleme, et tema nimi on Mart. Ta on veidi üle keskea, väga läbitungiva pilgu, tumeda siilipea ja mingi erilise auraga, mida ma ei oska sõnadesse panna. Ta elab täiesti tavalises majas, kus pole mingeid õlest nukke, kanakonte, kristallkuule, tumedaid sametkardinaid ega muud voodoo-kraami. Ta käitub ka täiesti normaalselt ja kui mina tal külas käisin, olid tal seljas dressipüksid ja Hilfigeri kampsun.

Tema juurde saab minna allkirja vastu – kuigi ta korjab neid suvalisse kaustikusse, on sinna alla kirjutades tunne nagu oleksid allkirja andnud just metsikule lepingule ma ei tea millega. Pildistada, filmida ei tohi. Rääkimata tema nime avalikustamisest või hinna mainimisest. Usun, et see on igal inimesel nagunii erinev, aga palju ma oma kukrut kergitama pidin, ma öelda ei tohi. Tema maine on teatud ringkonnas ülikõrge ja reeglina ei soovitata tema juurde pigem minnagi, kuni sa pole sada protsenti kindel, et tahad oma küsimusele vastust saada. Muidu võib see sind juba enne hävitada, kui tagajärg on käes. Sest tavaliselt minevat tema ennustused täppi.

No mingeid suvalisi posijaid ma ei usu, usun just selliseid, kes on täiesti nö tundmatud. Näiteks ükskord ennustas mulle ja Meelisele üks täiesti tundmatu vene naine sajaüheprotsendiliselt tõtt, halb hakkas… Meelis oli näost valge kui tema juurest tuli ja keeldus mulle ütlemast, mis ta teada sai. Paar aastat hiljem suvatses ta alles mulle rääkida, kui kõik oli möödas… Ma siin pikalt sel vanal teemal ei peatu, aga asi rääkis meie valikutest tööalaselt ja minu maovähendusoperatsisoonist.

“Ma ei teadnud, et selline kaart isegi olemas on!” ütles Meelis, kui kaardimoor esimese asjana lauale operatsioonisaali pildiga kaardi lajatas. See oli paar kuud enne oppi – millise pinge all võis elada Meelis ja mida ta võis tunda siis, kui teda minu juurde ei lastud, sest ma lamavat intensiivis ja infot me ei väljasta, kuna te olete mitte keegi… Ma ei taha teada, mida ta tundis!

0001016_year-of-the-sheep-joy

Aga asume parem asja juurde, selle Mardi-nimelise mehe juurde. Palusin tal endale koostada horoskoop, mis ootab mind ees uuel aastal ja mis ta beebsi kohta arvab. Siin on kokkuvõte. Kusjuures, see tuli emailiga paar päeva pärast külaskäiku, pealkirjaks kurjakuulutav: lamba-aastal sündinud last ootab hukatus. Seega kõik Kalade-naised ja hetkel rasedad ehk midagi ka teile!

Oleks parim, kui laps sünniks tähtajal, 15. jaanuaril ehk enne lamba aasta algust. Lamba aastal (algab 9. veebruaril) sündinuid jälitab halb õnn. Hiina astroloogia ütleb, et lammastel on nõrk iseloom, nad on allaheitlikud ja lasevad teistel end eluteel jalge alla trampida. Lamba-aasta lastele on tähtedesse kirjutatud õnnetu saatus: nende abielud purunevad, ärid lähevad pankrotti ja neid saadab pidev ebaõnn kõiges. Õnnelikke lambaid on ainult käputäis mitmesaja kohta. Lammas on tapaloom. Teda süüakse, temalt pügatakse villa.

Samas lõppevat hobuseaastat peetakse draakoni ja tiigri järel kõige soodsamaks. Seega kui laps sünnib Kaljukitse tähtkujus lõppeval hobuse aastal, on kõik parimas korras, tähed ennustavad talle stabiilset ja rahulikku elu. Temast saab otsusekindel ja usaldusväärne inimene, kes seisab kahe jalaga maas. Selline mees on õnnistus igale naisele, kellega ta eluteel kokku puutub. Kaljukitsest tuleb vaikne, tõsine ja rahulik beebi, kellega on emal üsna lihtne. Kaljukitsest laps vajab enda ümber väga puhast ja selget õhkkonda, kus kõik asjad on omal kohal ja hästi korraldatud.

Kui aga peaks sündima hoopis Veevalaja, siis Veevalajast laps on nii üdini aus, et ta ei suuda ema eest ühtegi pahategu varjata. On aga tugev oht, et Veevalajast võib saada memmepoeg.

Kalade naised on müstilised ja väga ligitõmbavad, see olgu nii boonuseks kui ka hoiatuseks kõigile meestele, kellega elu neid kokku viib. Kaladest ema saab oma poja jaoks kindlasti olema väga autoriteetne figuur, kellele poeg vaatab imetlusega alt üles. See kehtib igas tähemärgis sündinud laste kohta, aga eriti Veevalaja puhul. Selline emakuju pakub liiga suurt konkurentsi kõigile teistele naistele, kellega poeg end eluteel ümbritseb ja võib juhtuda, et ta ei pääse iialgi ema varjust välja. Seetõttu tuleks poeg kasvatada võimalikult iseseisvaks ja lasta ta ruttu põllepaela küljest lahti, kuni pole liiga hilja.

Kalade uus aasta: stress ja rahamured

Algav aasta toob Kaladele pingeid ja stressi. Aasta alguses võid olla väga hirmunud, kohati segaduses ja otsustusvõimetu. Tõenäoliselt tundub sulle, et kõik kasvab üle pea, oled füüsiliselt ja vaimselt suure pinge all. Tähtis on säilitada selge fookus, sest ainult nii on võimalik end kõigest välja vedada. Rahaasjadega võib sel aastal ette tulla muret ja ootamatusi.

Sinu aasta algab Jupiteri ja Merkuuri retrograadis, mis tähendab seda, et elad olevikust üks samm tagapool. Võib-olla ei suuda sa lapse sünni järel seetõttu nii kiiresti kohaneda kui peaksid. Hoia aasta alguses eemale inimestelt, kes röövivad sinult energiat. Sul ei ole seda teistele jagada. Kui sa hoiatust ei järgi, on ohus sinu süda ja seedeorganid. Otsi tuge rituaalidest, mis on sulle alati kindlustunnet ja lohutust pakkunud. Kui sinu jaoks on see toiduvalmistamine, siis proovi lapse kõrvalt leida aega, et keeta ja küpsetada. See on sinu kindel telg, ära lase sellest lahti.

Positiivset: su armuelus läheb kõik hästi. Nii on läinud juba mõnda aega, sest alates 2012. aastast mõjutab sind ellu sära toov Neptuun, kes on “süüdi” ka sinu pulmades ja lapseootele jäämises. Tema mõjuväli saadab sind veel mõnda aega, naudi seda. Ka keerulisel ajal aitab sind abikaasa tugi (ja tuge otsi nimelt temalt, mitte mõnelt reetlikult sõbrannalt).

Kusjuures, samal teemal kirjutas ka Washington Post, kuidas Hiinas oli sel aastal beebibuum, kõik tahtsid oma tited enne lambaaastat ära sünnitada…

14 arvamust: “Ennustaja: katsu tingimata sünnitada enne, kui lapsest saab lammas

 1. Tore. Mul sünnib lammas. Keeldun uskumast seda. Kuidas usud, nõnda läheb. Lõppudelõpuks on inimene mõjutatav ja suure töö teeb ära ikkagi perekond. Kui kasvatada laps “tallutavaks” siis jah, nii ongi.

 2. Mina sellistesse ennustustesse, mis põhinevad tähemärkidel, suurt ei usu. Mina olen veevalaja ja vanemate eest titest saati kõiki pahandusi ikka väga suure hoolega varjanud ja valetanud niimoodi, et nina peaks juba kolmemeetrine olema :)

  Kaljukitsed keda ma tean on suured mässajad ja lambaastal sündinud inimesed aga vägagi rahulikku ja harmoonilist elu elavad ja pole keegi neid kuskile tallanud :)

  Eks tähemärk võib ju üht-teist mõjutada aga kõige suurema mõju annab siiski kasvukeskkond ja kasvatus ise ja selle mõju ennustada on raske :)

 3. Mangiga ka isiklikud kogemused – ei ole šarlatan ega soss-sepp. Ka ta aastahoroskoop läheb mul alati 97% täppi.

 4. No mina seda asja ei usu .. mul elukaaslane lammas, ning ka tema ema ja kõik väga edukad, minu märtsi laps peaks siis enneaegsena tulema , et hukatusest pääseda :D

 5. Ei ole lambad nii õnnetuse hunnikud midagi! Mina olen lammas ja sündinud igatepidi õnnesärgis ning ei taha uskuda, et ma üks sellest sajast olen. Mul lihtsalt veab tavapärasest natukene rohkem. Ei ole näinud õnnetuse hunnikuid ka endaealistes kaaslastes rohkem kui kõikide inimeste elus.
  Samas tuleb tunnistada, et mul on see lambale kirjeldatud pähe istutav loomus ja seda armastavad kõik ära kasutada.. Jällegi ei ole seda ühelgi mu lambast sõbral :D. See kõik on liiiiga suhteline ja liiiiiga paljudest erinevatest asjadest mõjutatud.

 6. Eks need ennast varjavad sensitiivid ka päris puhtad poisid pole, siilipeaga ja kuldsõrmusega isikukoode küsivat tõekuulutajat on meedias juba kohatud…

  See salapära tekitamine ja vaikimise nõudmine on lihtsalt jälle üks “trikk”, et mitte liigset tähelepanu saada, efektiivsemalt toimida ja mõjusam paista.

 7. Heh..:D Mina ise ka lambakene, ja kõik minu sõbrad-tuttavad ka lambad, nii et meie elame küll õndsas rahulolus..Arvan, et kõik sõltub ikka keskkonnast, kus inimene üles kasvab..Samuti olen Neitsi tähtkujust, kes peaksid olema ülimalt pedandid, kokkuhoidlikud inimesed..Kuid minust suuremat räpakolli ja rahalaristajat ei leidu kuskil mujal :D Nii, et mina olen oma elust õppinud, et see on paras jama ikka, mis need horoskoobid kõnelevad, eriti just nende aastahoroskoopide kohta..2015.aastal ju sünnib raudselt terve maailma peale kokku juba, ma ei kujuta ette, mitu miljonit lammast..ei saa nüüd arvata, et nad kõik hukule on määratud…

 8. Mind ajab naerma, et sa tõsimeeli usud nüüd ka seda. Inimestel võiks ikka natuke rohkem kriitika meelt olla ja mõtlemisvõimet. Sa ei võinud küll avaldada, palju maksid selle soga eest, kuid pole just kõige arukamalt raisatud raha :D Kui sa kannaksid üle, kas sa tõesti usuksid, et sinu lapsuke ongi nüüd hukatusse määratud? Lihtsalt sellepärast, et ta on lamba aastal sündinud? Oeh.. :D

  1. Kus ma siin kirjutasin, kas ma usun või ei usu? :D
   Ma lihtsalt jagan teiega ühte kogemust oma elust… Ma ei ole öelnudki, et ma tõsimeeli usun seda kõike, mida ta mulle “koostas”.

 9. Mul ka sündimas üks lammas. Aga meie perekonda sobibki. Siis koos Draakon, Kass, Tiiger, Rott ja Lammas. Puhta loomaaed, või mis :D

  Ma olen muidu suur horoskoopide lugeja, ei usu neid nüüd pimesi, aga Mangi horoskoopi tahaks küll lugeda, ta ikka tihti paneb oma ennustustega täppi.

 10. Minu kogemus veevalajaga on see, et nad on kahepalgelised. Neid ei saa usaldada, kuna sa ei tea kunagi, mil noa selga löövad. Kaljukits aga ûks jube ûlbe isiksus. Arvab, et tema on maailma naba.

 11. Ütleks, et liialt üldsõnaline horoskoop, et olla kellegi isiklik. Meenutab rohkem neid ajakirjades avaldatavaid esoteerilisi jutukesi.

 12. Hehh :D Esiteks algab see lamba aasta 2015a hoopis 19ndal veebruari, mitte 9ndal. Ja teiseks – nii kaua ei saa Sa mingi valemiga üle kanda, seega onul hea ennustada ja tark paista :)

Comments are closed.