#beebiblogi #elulineblogi

Tere, saame tuttavaks, mina olen Hedelin!

Meedial luba kasutada teksti, aga mitte pilte, artikli tegemisel suunata lingiga blogisse!

Tere, armsad marimelli jälgijad, mina olen Hedelin. Meeldiv tutvuda pärast aastat. Te olete kõik mulle kaasa elanud ja mul on hea meel teiega oma esimest eluaastat jagada. Minust on küll hulga vähem pilte kui mu vennast, aga nagu kohe näete, pole ma kunagi defektiga olnud, nagu kurjad keeled ühes foorumis rääkisid. Nüüd saate mind pealegi palju rohkem nägema, sest ma tulin lõpuks kapist välja.

Miks ma seal üldse olin? Kui me emmega haiglas olime, siis tahtsime teile jõuluüllatust teha, aga ei tulnud välja, keegi jõudis ette ja rääkis minu sünnist juba Õhtulehele, aga kuna emme oli intensiivis ja mina lastetoas, siis ei tahtnud me üldse midagi endast jagada. Ja nii ta läks, jõulupildil olin ma nii pisike pudin, et paljud ei pannud mind tähelegi.
Emme alguses mõtles, et ta ei pildistagi mind iga kuu, aga siis keegi teist ütles talle, et ta ikka teeks iga kuu minust pilti, et hea pärast vaadata. Nii ta hakkaski kolmandal kuul mind pildistama. Enne seda ja pärast seda muidugi ka, on igasuguseid pilte minust, aga selle tekiga, mille ma babyshoweriks sain on alates kolmandast kuust.

Vaadake siis.. nii ma olen aasta aega kasvanud, teie olete näinud mu käsi, jalgu või kukalt, aga tegelt olen ma kogu aeg naerupall olnud. Emme ütles, et mõned inimesed kirjutasid talle iga kuu, et miks ta mind ei näita, et vend on küll juba korralik reklaamnägu, aga mind ei näidata. No ei tahtnud näidata enne kui aastaseks saan. Emme mõtles, et huvitav, kas nii on võimalik. Nagu näha, siis oli. Aga mina nii kade pole, ma laon kõik pildid letti. Millisel kuul ma kõige nunnum olin?
Vot, selline aasta mul oligi. Millisel kuul ma kõige nunnum olin? 
37 thoughts on “Tere, saame tuttavaks, mina olen Hedelin!

 1. Minule meeldis kõige rohkem 7ndal kuul tehtud pilt, Hedelin oli sel pildil tõeline naerupall

 2. Nupsik :) väga armas pere!
  Ps! Viimane perepilt on üli kena! Leenu sa näed mega püss välja :)

 3. Siis kui tudub issi süles ja 7-kuu pilt on mu lemmikud. Issi ja venna väikene koopia :)

 4. Hedelin on ülinunnu laps, aga kui peab valima, siis 7 kuu pildi peal röövib see kelmikas naer minu hääle

 5. Hedelin, sa oled niii armas ja palju õnne sulle!!! ja Leenu, on tõesti nagu väike Hedon (kuskil mainisid)

 6. Tere, Hedelin! Minu meelest oli õige otsus lasta see aastake tal kasvada igasuguse meedia tähelepanuta. Mulle meeldibki ta just 12-kuusena. Nüüd nagu olekski ta justkui enda nägu (raske seletada, mida ma täpselt silmas pean) ja valmis rohkem maailmas ringi vaatama. Juba veidi väljakujunenud isiksus. Ma arvan, et päris pisikesi beebisid võikski veidi suurema tähelepanu alt eemal hoida ja pigem lähimate ringis tal olla lasta. Armas postitus ja tuju läks kohe nii heaks! Ilusat jõuluaega teile!

 7. Ja tegite nüüd ninanipsu kõigile kõiketeadjatele. Kes peavad oma sõnu nüüd sööma.
  Laps on kena,naerusuine ja õnnelik!
  Soovin teile toredaid jõule ja veel ägedamat uut aastat.

 8. Nii tore lõpuks kohtuda Hedelin! :) 7 kuu pilt näitab milline armas tüdrukutirts sa oled! :)

 9. Väike armas Hedelin .nii issi moodi laps ☺️ja kõik pildid väga armsad !

 10. Tere nunnupall! Kõik pildid ühtmoodi armsad! Ja ikka ja jälle pean ütlema, et teil on super armsad lapsed. Ja kohe näha, et sama pere lapsed. Sarnasust on märgata! Edu kasvamisel, Hedelin

 11. Ohh kui armas laps ja nii isa nägu. Vanarahvas räägib, et kui tütar on isa nägu, tuleb tal väga õnnelik elu. Palju palju õnne sulle Hedelin. Ja kui armas väikse mannekeeni jala hoidmine on viimasel pildil :))

 12. Täitsa Issi laps. Aga öeldakse, et kui tüdruk on isasse, siis tuleb väga ilus tüdruk

 13. Väga armas perekond ja Hedelin, sa oled nii armas nunnupall Ja isegi siis olid nunnupall,kui meile kukalt näitasid
  Ilusaid jõule teie perele

 14. Hedelin on oma issi ja venna koopia. Vâga armas, pisiike nunnupall! Kõik pildid on väga toredad aga see jõulupilt perega kuuse all, on ülim lihtsalt. Häid pühi teie perele.

 15. Tere Hedelin,tore sinuga lõpuks kohtudaKõikidel kuudel olid väga armas ja oled ka edaspidi,kuid 7&9 kuu olid eriti ägedad

 16. Nii ilus perekond. Leen sul on väga ilus kleit seljas- ei saa sellelt silmi. Kust sellist soetada saab?

 17. Hei väike Printsess :) Igal päeval,igal nädalal,igal kuul,igal aastal oled(on)lapsed väga väga armsad,toredad,kallid jne(olgu selleks poiss või tüdruk)Toredat kasvamist sulle sinna :)

 18. Minu 2 kuud hiljem sündinud tütar sai haiglas täpselt samad riided selga :)
  Armas!

 19. Vaatad Hedelinile otsa ja no täielik Meelise koopia :) Naerupall pea kõigil piltidel ja huvitav outfit 9nda kuu pildil.

Comments are closed.