Erootikabutiik FiFi – kas päriselt on olemas naisi, kes end ei rahulda?

Jep, tean, kõlab nagu wifi, aga netiteenuseid sealt poest ei leia. Hoopis kamaluga seksikust.

fifi-butiik-esileht

Fifi on uus online erootikabutiik kus müügil hoolikalt valitud, kvaliteetsed ja tervisesõbralikud tooted. Kauba kohaletoimetamine on tasuta ja asja juurde käib muidugi fantastiline klienditeenindus.

Mina kuulsin sellest kohast esimest korda, kui Barbie käis mingil alastifotosessioonil ja siis selgus, et koostöös Fifiga või sealt kaudu, ma täpselt ei süvenenud. Igaljuhul pakub Fifi fotosessiooni naistele, mis kannab nime “Kehamaastik” (link!) ja mis oma olemuselt on täiesti uus lähenemine aktifotole. Pildistamine toimub mustal fototaustal, et tuua välja erinevad kehakumerused. Tulemus on anonüümne ent vägagi isikupärane ning sobib seepärast imehästi ka seinale riputamiseks. Vastavalt julgusele nii esikusse kui magamistuppa.

Aga mitte sellest ma ei tahtnud kirjutada. Kui ma juba sinna lehele sattusin, siis uudistasin natuke ringi ka. Näiteks ma ausalt ahmisin õhku, kui leidsin sealt vibraatori, mis maksab ligi kolmtuhat eurot (link!). Kes sellist ostab? Mõni eriti rikas ja kogu aeg komandeeringus olev mees? Mõni staar?

Aga oli ka normaalses hinnaklassis kraami, noh, päris mitte 5€st vibraatorit, sest sellel poleks ilmselt rohkem tulevikku kui üks kasutuskord. Silma jäi näiteks see kuulikestega mänguasi (link!). Ma olen suht konservatiivne seksija. Vist. Sellessuhtes, et ma olen igasuguseid asju oma elus teinud ja kogenud, aga lapse sünd tõmbas kuidagi maha selle “rajuseksikiisu” minus :) Aga kui keegi käsiks midagi proovida, siis ma ilmselt prooviksi seda kuulidega varianti või seda (link!) – see näeb mingi eriti futu välja.

Ja kui tõele au anda, siis on Lelo (link!) ainukene bränd, millest ma üldse vibraatoritööstuses midagi kuulnud olen. Jääb hästi meelde ka, nagu Lego :D

Seega, kui oled naine ja otsid midagi mõnusat, millega salaja armurõõme jagada, siis kiika siia: populaarseimad ehk TOP9 tooted – link! Ja kui oled juba paaris, siis haara siit paaridele mõeldud seksleludest (link!) midagi, et linade vahel oleks veelgi pöörasem.

Ahjaa, tegemist on sponsoreeritud postitusega, kõik kes midagi erootikabutiifist Fifi soovivad, võivad oma soovi kommentaariga maha jätta, sest päkapikud on juba liikvel ja nädala pärast loosivad nad ühele võitjale soovitud toote välja :)

Ühtlasi, kui siin juba seksikaks see asi läks. Saab ju anonüümselt kommenteerida.

Käisin mina ühel naiste peol. Seal siis kari naisi hakkas mingite seksvidinate üle arutama, et kellel mis on ja mida tasuks osta ja proovida ja mida mitte, mis on hea aku pidavusega ja mis mitte. Bläblä ühesõnaga. Kuniks keegi julges moka otsast öelda, et aga tema ei tarbigi mänguasju ja see naistekari lendas nagu tuviparv saiapuru peale: “MISASJA!?!?! Sa ei kasuta midagi? Isegi mitte vibraatorit? Ah? Kuidas see võimalik on?” Ja ma lihtsalt taganesin vaikselt pildilt, sest ma ka ei kasuta :) Et kas see on mingi must have, et naine peab end rahuldama mingi asjaga? Mitte, et eneserahuldamine tähendaks kehva sekspartnerit või rutiinset seksi, aga kuidagi mulle tundub, et see on nagu kohustuslik osa – nagu ilma pangalaenuta oled järelikult vaene, ilma nutitelefonita ajast maha jäänud, ilma … Saate aru küll. Ma ei heida kellelegi ette, kui nad teki all millegi muu kui mehe emmiga mängivad, see iga inimese vabadus ja hea kui te oma kogemusi jagaksite :)

Ja ärge unustage lisada, millist toodet teil vaja oleks, et oma elu vürtsitada. Kogu Fifi valiku leiab siit! Loosimise teen nädala pärast!

126 thoughts on “Erootikabutiik FiFi – kas päriselt on olemas naisi, kes end ei rahulda?

 1. Hakkasin mänguasju katsetama/proovima paar aastat tagasi. Põhjuseks oli see, et ma lihtsalt ei saanud enam orgasme oma mehega seksides. Ma ei tea kas põhjuseks mu kaalutõus ja enda ebakindlus või millest see blokk tekkis. Mehega muidugi arutasime seda ja tegime tellimuse “abivahenditele” esmakordselt koos. Nüüdseks oleme lahus ja olgem ausad, mul on iseendaga vägagi lõbus :D Kusjuures mu sõbrannade jaoks on selline asi täielik tabu teema. Ühelt sõbrannalt, kes oli pikemat aega vallaline, küsisin et kuidas ta enda seksiisu rahuldab. Vastuseks sain, et tal ei olegi sellist asja. Et ta ei tunne, et ooo tahan/vajan seksi :D No ma ei tea…ei osanud midagi selle peale kosta.
  Siiani olen kõik oma tellimused teinud hotlipsi lehelt. Fifi`lt hakkasid silma kaks asja:
  https://www.fifiboutique.com/et/a/3in1-vibraator
  https://www.fifiboutique.com/et/a/jankuvibraatori-komplekt

 2. Ehh, tead selle 300 euri maksva vibraatoriga meenus mulle üks ettevõte, millele Joosep programmeeris koduka kujunduse ja see firma tegeles kumminukkudega ja need nukukesed maksid 1500+. Ma kahjuks ainult ei mäleta selle ettevõtte nime, no lihtsalt huvi pärast oleks jaganud, et saaksite ise oma silmaga üle kaeda, et mis seal nii palju võiks maksta.
  Ma uurisin ka seda Fifi e-poodi ja ma ei osanud esiti mitte midagi valida, aga kuna võiks ju huvi pärast loosis ikka osaleda, siis lõpuks valisin välja vot sellise vidina:
  https://www.fifiboutique.com/et/a/touch-vibraator

  PS. Kusjuures ma ei oleks ka osanud sellel teemal kaasa rääkida, kuna pole ka varasemalt spetsiaalseid sekslelusid kasutanud. Ei arva, et see peab ilmtingimata olema mingi naiste must have teema. Tore ja huvitav on ikka, aga kui inimene ise ei tunne selle järgi vajadust, siis lihtsalt selleks kasutada, et ajaga kaasas käia ja ka olla pop ja mis kõik veel, siis no kammoon… Kui uueks trendiks saab endale pudeli sisse istumine, et kas siis see peab ka olema must have, ei pea ju. Veits meelevaldne võrdlus, aga usun, et saate pointile pihta küll ;)

 3. Oh kui lahe teema :)
  Seksi teemad on millegipärast sellised, et kas räägitakse avalikult ja väga vabalt või siis teine äärmus, teemat välditakse, nagu nõukaajal. Sest see on piinlik.
  Olen ise suht nö vabameelne, kindel kaaslane on olemas. “Salasahtlis” on nii mõnigi põnev mänguasi, mida kas koos või eraldi kasutame. Eriti põnev on just see sekslelude areng läbi aastate. Et mis oli ca 10 a tagasi ja mis on nüüd. Hetkel tunduvadki Lelo tooted sellised olema, kahjuks hind on see mis hetkel on meie ostusoovi edasi lükanud. Aga mine tea ehk veab mul esimest korda elus loosiga:) igatahes jään oma õnnele lootma ja valikus oleks sellisel juhul https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-kaasosaline-kinkekomplekt või https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-ulestunnistus-kinkekomplekt . Ps, ideaalne romantilise jõuluõhtu kingituseks :)

 4. Ma kunagi ostsin endale vibraatori, no nii moe pärast. Tundus, et kõigil on ja et see on mingi megasuperhüper asi, ilma milleta ma oleks nagu elust maha jäänud. No ja ma olen seda mõned korrad üksi proovinud ja mõned korrad koos mehega ja ausalt, mulle ei paku see mingit pinget. Kogu see enese avastamine ja eneserahuldamine on kogu aeg minust nagu mööda läinud, ei kõneta mind. Õnneks ma kuskile sellisesse mänguasjade vestlusringi pole sattunud ja ennast nüüd puudega naiseks pidama ei hakka, et mulle mänguasjad ei meeldi. Ju siis ma hindan seksi puhul muid asju, kui füüsilisi vibratsioone. Aga igaühele oma.

 5. Pole kunagi mingeid lisavidinaid voodisse toonud ja olen päris üllatunud, mida KÕIKE võiks soetada . :D Alustuseks tundub hea variant: https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator – no ideed hakkasid tulema igaljuhul :D
  või hoopis https://www.fifiboutique.com/et/a/pulse-ii-duo-hot-octopuss , tundub selline kena kingitus :D….
  või see https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tortm-2-peeniserongas
  …ok ma ei hakka liigselt hoogu minema, on mida valida.

 6. Vallalisena kasutasin üht kliitorierutiga Lelo vibraatorit, see aitas mul ennast avastada ja tõi kohe ka elu esimese orgasmi. Lelo mänguasjad on nii mõnusast pehmest silikoonist ja näevad erutavad välja. Vibraatoril oli mitu programmi, aga kasutama jäin ainult ühte. Mehega koos oleme vaid üht odavat vibreerivat peeniserõngast proovinud, aga see ajas temal tuju ära ja mulle ei mõjunud üldse. Tooksin hea meelega voodiellu vaheldust ja prooviksin paaridevibraatorit: https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator

 7. Mul mõned “mänguasjad” on küll, aga enamjaolt olen neid kasutanud koos elukaaslasega seksi vürtsitamiseks. Üksinda rahuldan ennast tavaliselt ainult siis, kui mees on kuskil pikemalt ära (näiteks nädalasel reisil), aga seda ei tule väga tihti ette. Minu jaoks on lihtsalt koos mehega saadud rahuldus mõnusam, kui ainult vibraatoriga :)

  Sellepärast valiksin auhinnaks sellise korseti, et siis näiteks (ainult) see seljas elukaaslasele õhtusööki valmistada.
  https://www.fifiboutique.com/et/a/burlesque-korsett-3

 8. Tahaks midagi sellist, mida saaks nii üksi kui mehega kasutada. Ta on ka väga avatud sellistele asjadele, aga ilmselt ükski mees ei ütleks ära võimalusest oma naist mastubeerimas näha. See Lelo Gigi tundub väga ahvatlev: https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-gigitm-2-g-punktivibraator

  Oleme kasutanud Lelo Tiani-t (https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator) ja see oli tõsiselt mõnus. Juba siis kui pakist välja võtsin ja korraks tööle panin, sain aru et seal midagi on… :D

 9. Meil on mehega kohe täitsa “meie karp” :D pärast pikemat koosoldud aega ning kahte last on tore asju veidi vürtsitada. Kuna mänguasju on meil küllaga, nii mulle kui ka neid, mida saame koos kasutada, siis sooviks hoopis midagi sellist: https://www.fifiboutique.com/et/a/oriens-body et pakkuda mehele veidi rohkem silmarõõmu ning ka end oma uue figuuriga veelgi seksikamana tunda. ;)

 10. Näed see, jõuluhõnguline kingitus tundub küll midagi teistsugust ja põnevat – ei ole liiga elektrooniline aga mitte ka tavaline “toru”!
  https://www.fifiboutique.com/et/a/dildo-bouncer-fun-factory
  Mingis meeltesegaduses ja tühjendamise-suurpuhastuse tuhinas likvideerisin oma paarist lelust koosneva “mänguasjakollektsiooni” eelmisel aastal ära ja alles jätsin vaid tupekuulid :D Nüüd aeg-ajalt olen mööda e-poode kolanud ja üht teist silmanud, aga vist ka ei ole ükski asi niiväga kõnetanud, et osta. Kuigi varasemaid asjakesi sai ikka aeg-ajalt kasutatud, nii kaaslasega koos kui ka omaette kui tuju tuli. Enda kogemustest sulle veel niipalju näiteks, et liiga võimsa elektroonikaga “raputajad” tundusid mulle kuidagi võõrastavad, nagu minust olenemata toimetaksid (olgugi et hea eesmärgi nimel, aga see üksi on neh…), sellepärast eelistangi nö leebemaid asjakesi, et ikka ise juhtida ja tunnetada ka saaksin, hoopis teine asi! Nüüd prooviks jälle, ajasid isu peale ;D

Comments are closed.