ÄMBRID & PÄRLID TV3 peolt

Ma tegin viimati kleidiarvustust 2018 aastal. Minult on aegajalt ikka küsitud, kas ma enam kunagi seda ei tee ja need olid ikka parimad jne. Käisime neljapäeval üle mitme aasta jälle TV3 sügishooaja avapeol ja nii mõnigi uuris, kas tuleb ka kleidiarvustus nagu vanasti. Mõtlesin, et miks mitte teha, sest vaatasin mitu korda õhtu jooksul – issand, kui vinge kleit. Oo, kui lahe hõlst. Huvitav, kust sellist saab. Nii mitmegi puhul vaatasin, et issand kui äge kombo jne.

Kõik pildid pärinevad TV3 enda galeriist, kust ma kahjuks ei leidnud üles neid pärleid, mis mind kohapeal konkreetselt kadetsema panid. Ilmselt olid nad tavalised reklaamikliendid, kes seina äärde ei kippunud, aga maitse oli neil hea. Erilised tervitused maani rohelise glitterhõlstiga naisele!

Aga PÄRLID:

Aasta meelelahutaja ja kõige kuulsam eestlane, magusasõber ja parim versioon endast aka BSH aka Brigitte Susanne Hunt riietub tihti pükskostüümi, mis loomulikult sellise keha juures töötab hästi, aga see komplekt oli kümme kümnest. Olenemata sellest, kas see oli valitud tisside varjamiseks ja nalja tegemiseks, sobib see talle ülihästi ja on reaalselt üliilus. Ja ma julgen arvata, et kõik seda nii hästi välja ei kannaks. Mina oleks valinud teist tooni kingad, sest samasuguseid Manolo Blahnikuid on ka gold glitter toonis olemas ja oleksid kleidiga superhästi sobinud. Aga ma ei kanna eriti kontsi ja veel vähem 1200 euroseid. Samas, mingi kick peab alati asjal juures olema, nagu nt mina panin oma full glitterkleidi juurde just karvapallidega tennised.

Ma nägin, ma ei tea mida enne, kas seda naist või seda kleiti ja olin wau, ta lihtsalt särab, olenemata, et ta ei ole piitspeenike modellimõõtu naine. Ta lihtsalt kiirgas positiivsust, säras nii seest kui väljast. See kleit istus 101% ta selga nagu valatult. Hiljem sain aru, et ta on see Kroonika ajakirjanik Merilin Mölder, keda ma lihtsalt nimepidi teadsin. Pole ise aastaid enam seltskonnaelu telgitagustes aktiivne, seega ei tea ka “kolleege”.
Dresscode oli pidulik ja ma ei tea, kui pidulikuks ma isiklikult seda kõige vasakpoolsemat roosat kleiti pean, aga see oli raudselt üks õhtu hittidest, millelt ma oma pilgu mitu korda õhtu jooksul tabasin. Kirsiks tordil on kindlasti need Irregular Choice’i kingad! Tervikuna see komplekt oli üks mu lemmikuid!

Kui Eesti Vabariigis on üks inimene, kes kõik välja kannab, on selleks ilmselt Laura Põldvere. Esiteks, alustame sellest, et ta julgeb erineda. Eks see käib tema brändi ja karjääriga ka kaasa, aga ta on algusest peale olnud heas mõttes hull ja kui ta üldse kunagi tavaline on olnud, siis ilmselt Verona ajal laval :D Aga see selleks. Mulle meeldib tema julgus, vabadus, särtsakus, piiridekompamine, hulljulgus ja kõik muud maailma sõnad iseloomustamaks tema ägedaid riidevalikuid. Ja jällegi, eriti püüdsid mu pilku ta saapad!

Kui on üks outfit, millega ma tahaks punasele vaibale minna, siis see oleks midagi sellist. Minu peas on üks vana pilt Beth Dittost ja ma olen alati tahtnud seda nö järgi teha, ta oligi punasel vaibal mingite katkiste sukkade, body ja hõlstiga, tundus megaäge ja julge. Hetkel ei leidnud kohe seda pilti, aga tema nimele klikkides näete, et ka paksuna võib äge välja näha. Aga kuna ma olen jäänud oma glitterile ikka truuks, siis otsustasin ka sel korral glitteri kasuks. Ma kusjuures mõtlesin sarnase variandi peale nagu Alilal ka enne tänavust TV3 pidu, aga kuna mu keha ei kannata sellisena end näidata, siis jätsin selle Alikale.
Mitte igal peol ei sära perekond Põrk nii nagu sel korral. Nad on legendaarsed reklaamitellijad ja alati neil pidudel figureerinud. Meeldib naise julge kirju kleidi valik, sellist kannaks isegi. Kusjuures, nali meie kulul – kui ma veel neljapäeva hommikul kaltsuka tiiru tegin, et äkki leian midagi uut endale selga, siis Meelis ütles, et mine Continental Modasse ja ma ütlesin, et ma ei saa minna, muidu olen proua Põrkiga veel samas kleidis :D See pood nimelt on nende oma.

Ämbreid ei julge jagada, aga…

Ühe mehe toon ka välja. Ilmselt jäi ta silma, sest ta erines. Polnud mingi über pidulik, aga eristus ja see meeldiski. Tegelikult ju suht turvaline ja klassikaline valik Jürgenil, aga meeldis et polnud see kõige tavapärasem smart casual – teksad ja pintsak variant. Kuigi jah, dresscode oli siiski pidulik.

Meeldis see, et sa ei pea olema õhtukleidis, et särada ja olla pidulik, vaid võid seda edasi anda ka mingi detailiga või ühe riideesemega. Head näited on Epp Kärsin ja Anna-Maria Veidemann Makko:

Ma pole kindel, kas pulmakleit on kõige õigem koht sellisel üritusel. Kleit ise on väga ilus, sobib talle selga ka valatult. Aga seal peol polnud vist inimest, kes poleks Desireele saba peale astunud. Noh, õnneks aitas ka Taavi vahepeal kleidisaba ikka hoida ja kanda, aga nii mõnigi kord takerdusin isegi sinna otsa.

Ma panin Anni Rahula siia ainult selle pärast, et mul on nii hea meel, et talle läks selga Tomi kingitud kleit, mida ta kandis viimati enne lapsi :)
Totaalne ämber:

Ainus soovitus mis mul naistele on, ärge tulge kontsadega, kui te pole harjunud nendega käima, neid liipavaid jalgu on valus vaadata. Eriti kui need on juba peo alguses valusad ja väsinud. Haha, thats why ma kannan tenniseid, et mitte liibata :D
2 thoughts on “ÄMBRID & PÄRLID TV3 peolt

  1. Mina lisaks pärlina veel Sinu enda kleidi. See oli väga ilus ja kannaks isegi, jalanõud oleks teised valinud.

    1. Aitäh :) Jalanõusid proovisin ka peaaegu kõiki, mis mul kodus olid ja need tennised sobisid kõige paremini + sellisel üritusel, kus veits ka tantsida ja olla terve aeg jalul, mugavus ennekõike :)

Comments are closed.