Meelis kirjutab: 2in1 auto puhtaks ja dušiklaasid ka

Uued tooted on meie lemmikud. Saada katsetada või proovida midagi eelisjärjekorras – iga kell pöörduge meie poole ja saate ausat tagasisidet. GoGoNano tooteid oleme me aastaid kasutanud ja juba viimased.. ma ei tea kolm-neli aastat on nende tooted meie majapidamises olemas olnud. Peamiselt tulevad esile ikka sügisel kui porihooaeg algab, aga tegelikkuses on nad meil olemas kogu aeg ja kasutuses kui vaja peaks olema ka muul ajal.

Tegemist on siis toodetega, mis kaitsevad erinevaid esemeid ja pindu mustuse ja niiskuse eest. Nanokaitse aitab hoida ja säilitada igapäevaseid esemeid, et saaksid nendest kauem rõõmu tunda. Meie pikaaegne lemmik on Stay Dry, mis on toodetud spetsiaalselt tekstiili- ja nahatoodete kaitseks ja igal sügisel saavad Hedoni riided (kombed ja jalanõud) nendega üle vuhistatud.

Uus lemmik – Liquid Skin

Kuna me elame hetkel keset teedeehitust, siis on auto pidevalt tolmukorra all. Kohe kui lasime klaasid üle uue autoseeriasse kuuluva Liquid Skiniga, kadus see tolmumure ära, tolm lihtsalt libises klaasidelt maha, ka siis kui vihma tibutas ja muidu klaasid tolmuseks ja rõvedaks jättis. Sobib kasutamiseks nii klaasidel, kerel ja..

Ja kuigi Leenu meil väga ei korista, siis on tema eriti õnnelik selle üle, et see uus (kuigi autosarjast pärinev) toode sobib ideaalselt ka dušiklaaside kaitsmiseks ja neid ei pea iga kord pärast pesu puhtaks tõmbama, sest vesi lihtsalt voolab sealt maha ja katlakivi kihti ei teki nagu varem.

Hiljem saab kasutada nii auto kui dušiklaaside puhul profülaktika mõttes Multi Cleanerit, mis sisaldab lisaks puhastamisvõimele ka kaitset. Sellega saab edukalt ka tekstiilipindadelt plekke eemaldada. Originaalis mõeldud jällegi autosalongi puhastamiseks, kuid sobib ka mujal kodus kasutada.

Piimhappel põhinev keskkonnasõbralik desinfitseerimisvahend

Ja kuigi me ütleme, et koroona on mõttetu ülepaisutatud jura, siis käsi desome me ikka alates Tai reisist ja see on saanud meie igapäeva osaks, et meil igal pool neid desoaineid vedeleb. Igas käekotis ja jope taskus, köögis, vannitoas, autos..

Ja olgem ausad, mida looduslikum see asi on, millega sa päevast päeva oma käsi kokku mäkerdad või koduses majapidamises kasutad, seda parem. GoGoNano on välja tulnud uue keskkonnasõbraliku variandiga, mis on piimhappebakreril põhinev, väga jätkusuutliku ja rohelise tehnoloogiaga, mille koostis on pehmem ja ohutum, ilma mürgise ja ebameeldiva lõhnata nagu paljud desoained, mida näiteks poodides pakutakse oma käte kaitsmiseks ja hinnalt ilmselt ka taskusõbralikum kui tuhat eurot liiter noname desoaine.

Anti-Viral orgaaniline lahendus aga toimib ka õrnadel materjalidel, olgu selleks siis pehmed tekstiiltoolid, katted, väliriided jms. Ehk siis saab kasutada erinevatel pindadel ja materjalidel mida teiste desodega teha ei ole võimalik ilma materjali rikkumata.

Kõige olulisem meie jaoks on desoaaine puhul alati lõhn. Poodides pakutav on tihti see, mida kasutatakse põrandapesuks, aga kuna liitrihind on odav, siis käib kah. Pärast seda kui üks puhastusteenustega tegelev inimene sellele (ja deso lõhnale) viitas, ei taha me eriti poodides neid desoaineid tarbida. Seepärast meil ongi erinevaid väiksemaid ja suuremaid totsikuid autos, kottides ja taskutes.

GoGoNano Anti-Viral ei haise ja see on peamine. Ja kuigi võib tunduda, et kui üks asi sobib kõigeks, ei sobi ta millekski.. „mida saab kasutada kõikide pindade, sealhulgas rõivaste, töö- ja köögipindade puhastamiseks ning desinfitseerimiseks“, siis meie kiidame selle desoaine heaks ja ütleme, et sobib tõesti kõikide pindade puhastamiseks.

marimelli kood kehtib nende e-poes aastaringselt, aga kuna hetkel tähistab GoGoNano oma seitsmendat tegutsemisaastat annab marimelli kood 17% allahindlust (muul ajal annab 10% allahindlust).

#KOOSTÖÖ

4 thoughts on “Meelis kirjutab: 2in1 auto puhtaks ja dušiklaasid ka

  1. Kas see autokeemia sobib sisetingimustesse? Ei ole mürgine? On kindlaks tehtud, et võib kasutada sisetingimustes?

    1. Ma küsisin neilt otse, kas dušiklaase võib proovida kaitsta ja nad ütlesid jah, ilmselt oleksid öelnud kui sisetingimustesse ei sobi.

Comments are closed.