Grammyvääriline eestlane läheb tuurile

AD 2017 kohtusid Pärnaõie talus seletamatute metafüüsiliste protsesside tulemusel C-JAM ja Mikk Kaasik ning sellest sündis maailma muusikaajalugu muutev idee ning kooslus. Meie universumis on mitmeid cellobände, kuid mitte ükski nendest pole veel oma ametlikus koosluses kasutanud vokalisti.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Ain Protsin

Nii Apocalyptica kui ka Melo-M on enda koosseisus kasutanud trummarit, kuid vokalistini pole neist veel ükski küündinud. Kõik järgnev on selle elumuutva kohtumise tagajärg ja tulemus.

11. juulil ilmub C-JAMi ja Mikk Kaasiku esimene ühine album „Prints ja kerjus”. Album on Mikule esimene ning C-JAM’ile juba seitsmes. See sisaldab kümmet lugu sellistelt gigantidelt nagu Queen, Pink Floyd, Annie Lennox, Michael Jackson aga ka Eesti muusikat, näiteks Andres Valkonen, Rein Rannap ja Heini Vaikmaa. Album on salvestatud käesoleva aasta veebruaris kõigest kahe päevaga, kogu plaadi vokaalne materjal on Freddy Mercury eeskujul lauldud sisse ainult Miku poolt ning näeb ilmavalgust 11. juulil.

15aastase Miku jaoks on album eriliselt tähelepanuväärne, kuna vähesed siin planeedil on jõudnud nii noorelt oma esimese Grammyväärilise üllitiseni. Tõsi, auhinda pole sellele albumile veel kaela riputatud aga kõik eeldused selleks on olemas ning vaja on vaid veidi head õnne ja vedamist.

Miku näol on tegemist ürgandeka noore muusikuga, kes vaatamata oma noorele eale on kogunud tunnustust erinevatelt konkursidelt ja võistulaulmistelt ning muuhulgas ka ansamblijuhendajana. Teda on korduvalt võrreldud noore Jaak Joalaga.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Ain Protsin

Seoses kõige sellega antakse ka valjuhäälselt teada, et sel suvel on plaanis samanimeline plaaditutvustustuur meie ilusa Eestimaa erinevates kaunites paikades. Lisaks laulmisele rikastab kontserttuuril Mikk helipilti kitarrimängu ja klaveri saatega.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Ain Protsin

Tuuri alustatakse 11. juulil Tartus ning lõpetatakse 4. augustil Käsmus. Kogu info on kättesaadav nii C-JAM`i kui Tartu Kontsertkorralduse kodulehtedel.

11.07 Tartu Hansa Hoov
12.07 Kõue mõisa park
14.07 Tori kirik
15.07 Padise mõisa park
17.07 Vihula mõisa suvelava
18.07 Arensburgi terrass
19.07 Kingu talu hoov Viimsi Vabaõhumuuseum
20.07 Avinurme kirik
22.07 Kernu mõisa park
24.07 Saku mõisa park
25.07 Haapsalu kuursaal
26.07 Hiiumaa Orjaku sadam
27.07 Anija mõisa park
28.07 Viinistu Kunstimuuseumi õu
29.07 Ammende villa suvelava
02.08 Tallinn PADA Aed
04.08 Käsmu Meremuuseumi õu

Kontsertide algus kell 20.

Piletid eelmüügist Piletilevis ja Piletimaailmas.

Lisainfo: www.kontsertkorraldus.ee

Viva La Musica

#KOOSTÖÖ

1 Comment

  1. Ülisarmikas poiss! Lähen teda peagi teistkordselt kuulama :) Tsellomängijad on superhead!

Comments are closed.