#elulineblogi

Kes asuvad Eestimaad estraadikullaga vallutama?

Sel suvel saab näha imelisi muusikuid koos laulmas. “Hallo Kosmos, hallo Maa” on pühendatud Eesti kustumatule estraadile ning selle tuntuimatele esitajatele läbi aastakümnete. Kõlavad soolod ja duetid, mis kuulsaks lauldud Georg Otsa, Heli Läätse, Uno Loobi, Marju Kuudi, Jaak Joala, Anne Veski ning paljude teiste legendaarsete artistide poolt.

Kaheks nädalaks panevad varem mitmeski muusikalis armunud noori mänginud muusikud leivad ühte kotti ja lähevad üheskoos suvetuurile. Nende varasem suhtlus ja sõprus on vahetu ja lõbus ning kindlasti on palju, mida koos publikuga meenutada.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Irina Mägi

Kes on need kaks andekat, kes jõud ühendavad?

Laulud saavad oma näo ja värvi läbi Hanna-Liina Võsa heliseva hääle ja Koit Toome maheda tämbri. Lauljaid saadab tuuril üks Eesti rõõmsatujulisemaid ja virtuoossemaid kitarriste Marek Talts.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Irina Mägi

Hanna-Liina Võsa on õppinud mainekas Ameerika muusikali- ja draamaakadeemias, olles olnud peaosaline Eestis lavastatud muusikalides „Kuningas ja mina“, „Helisev muusika“, „Mari Poppins“ ja paljudes teistes. Koos Koiduga on nad säranud paaridena nii „Hüljatutes“, „West Side Storys“ kui ka „Ooperifantoomis“.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Irina Mägi

Koit Toome on lavalaudu kulutanud juba mitu aastakümmet, saanud esmalt populaarseks popbändiga Code One, aga hiljem ka soolokarjääriga ning esindanud Eestit paar korda Eurovisioonilgi. Üks tema suurimaid projekte on olnud tuurid esitades Jaak Joala varamust laule, kes on olnud ka tema isiklik mentor ja õpetaja.

Foto: Tartu Kontsertkorraldus | Irina Mägi

Nüüd lisanduvad muusikute repertuaari ka varasemad estraadiklassikud, mida esitama hakata. Kontserte on kokku vaid kuraditosin, leia endale lähim ja soeta pilet Piletilevist või Piletimaailmast.

10.07 Arensburgi terrass
11.07 Haapsalu Kuursaal
12.07 Hiiumaa Orjaku sadam
15.07 Pärnu Ammende villa suvelava
17.07 Padise Kalju lava Kallaste talu
18.07 Anija mõisa park
19.07 Saku mõisa park
20.07 Viinistu Kunstimuuseumi õu
22.07 Lohusalu sadam
23.07 Vihula mõisa suvelava
24.07 Võru Kandle aed
25.07 Tartu Hansa Hoov
26.07 Tallinn PADA suveaed
Kontsertide algus kell 20

Lisainfo: www.kontsertkorraldus.ee

#KOOSTÖÖ