Tüdrukuteõhtuks inspiratsiooni

Mulle täiega meeldib pidusid korraldada ja ma alati tahan lähtuda inimesest, kellele ma seda teen. Seega, polnud mul raske ühele oma parimale sõbrannadest tüdrukuteõhtut korraldada. Kõige kurvem selle asja juures on alati see, et kui inimene valib välja inimese, kes võiks nö olla korraldaja, siis ikka tekib draama.

Mida ma teen draama vältimiseks?

Tavaliselt palun alati midagi korraldades kõigilt ideid – panen need kõik paberile, uurin hinnad taha ja koostan eelarve, mis on 98% juhtudest vastuvõetamatu. Ja siis tuleb hakata kompromisse leidma, aga kõik tahavad midagi ENDALE. Nad ei saa nagu aru, et üritust korraldatakse kellelegi teisele ja temale võib-olla need asjad ei sobi või meeldi.

Minu algne plaan oli üldse, millest ma vestlust alustasin – “röövime” ta pärast emadepäeva hommikusööki ära, sõidame Viirelaiule ja oleme öö seal. Meil oleks olnud õhtusöök, meelelahutus (BSH, Saagim ja Kristina tegid sel õhtul seal oma etendust), kindlasti piisavalt mulli ja mõnus seltskond.. See jäi liiga kalliks. Ega ta odav lõbu ei oleks olnud, aga kui tihti neid tüdrukuteõhtuid ikka tehakse ja ma alati eelistan kvaliteeti suvalisele tränale. Okei, see jäi ära ja eelarves tuli hakata tegema kärpeid.

50€ per nägu on minevik – selle eest ei saa midagi

Ma saan aru, et inimeste võimalused on erinevad, aga arvestades igasugust hindade tõusu, siis ammu enam ei tee midagi ägedat 50€ per nägu, kui teid on ca 10 inimest. Mina läksin seda teed, et kogusin raha südametunnistuse alusel – “kanna nii palju, kui sina oled nõus TEMA õhtusse panustama” – panin lõppkuupäeva ette, siis vaatame eelarve üle ja otsustame, mida saame esialgsest eelarvest võtta ja mida jätta.

Noh, ütleme nii, et ülemäära seda raha ei kogunenud – kokku 785€. Lõpuks jäi meile kaks põhiasja, mille jaoks raha korjasime – mullikoolitus ja limu. Mingil xn hetkel teatas üks tema sõbranna, et kindlasti on vaja meiki – miks? Minu jaoks täiesti arusaamatu, ma tean, et ta oleks suutnud ise endale sellise meigi teha, mis oleks hommikuni vastu pidanud ja arvestades selle kulu suurust, no tundus mulle meie eelarve juures mõttetu. Lõpuks leppisime kokku, et kuna tema polnud oma osalustasu veel maksnud, kandis tema meikari kulu ja asi timm. Siis tuli kuskilt järgmine idee – vaja minna stripikasse. No jälle, so yesterday on igast stripparid ja stripikad ja ma ei tea, mis enda elamata unistusi tahetakse teiste pidudel läbi elada. Mina teatasin konkreetselt, et selle jaoks ei ole eelarvet, võib olla on mingi natuke, mis limust alles jääb, aga kogu eelarve oli juba niigi kitsas ja täpselt planeeritud.

Tüdrukuteõhtu hommikul

Vaatasin, et mullikoolitus (käisime Nudistis) + joogid autosse (hahaha) + söögid + limu rahast jääb alles heal juhul 92€ – seega sündis mu peas otsus, et seda mitte ise kinni maksta nagu ma alatasa teen, ma ei viitsi vaielda ja maksan, on lihtsam. Idee oli järgmine – ta sai ülesandeks koguda kokku õhtu jooksul 69€. Tegin talle ühe üllatuspaki ka, aga võimalusi oli veel – näiteks emale helistada :D

Sellega läks väga hästi, ta sai rohkem raha kui vaja ja õhtu lõpuks tahtis stripikas vähem raha ja saime selle raha eest veel shotte teha linna peal jne.

Suures plaanis oli meil plaan lihtne – kogunesime naistega Telliskivis, haarasime Nudistist kasti mulli autosse kaasa, läksime limuga Peetrisse talle järele – ta reaalselt ei teadnud seni kuni meikar talle koju läks, ta teadis, et läheb “emaga kontserdile”. Sõitsime limuga tagasi Telliskivisse Nudisti, kus ootasid meid juba söögid-joogid. Ja koolitus ja nende veinimaja tutvustav tuur. See oli mega-mega-mega äge. Soovitan täiega minna. Saate proovida kõike, mida nad toodavad ja tehases ringi jalutada ja kopsikuga suurest tünnist mekkida ka päris naturaalselt rabarbrat.

Seejärel oli plaan natuke Telliskivi peal ringi trippida, et ta saaks lihtsalt for fun ülesandeid täita. Ja kell 22 ootas meid siis stripi “koolitus” – etteruttavalt olgu öeldud, et ta sai paremini hakkama kui teda õpetanud preili.

Ja kui mina arvasin, et mu õhtu lõppeb juba enne stripikat, siis ma jõudsin koju 5:02 hommikul, sest nii tore oli – käisime Vanalinnas tiiru, leidsime sealt mingid šveitslased, kes meile sappa pookisid ja meid Venusesse kutsusid ja no läksime. Seal nad meie kostitamisega ei koonerdanud. Väga väga tore oli lõppkokkuvõttes ja nagu näha, saab ka minimaalse eelarvega toreda õhtu teha. Soovitan jätkuvalt seda Nudisti koolitust. Lasin neil endal tellida söögid meile, panin ette eelarve lihtsalt mis summas ja kõik toimis super hästi.

Ja õnneks, jäi ka pruut rahule!

Vanne jäi lugemata, aga selle vea parandas ta pulmas. Oleks mul rohkem aega olnud, oleks ma parema vande välja mõelnud, sest kõik, mida sa netist leiad on suht sama, mugandasin natukenegi naljakamaks.

Kommenteeri kaasa: Kas sul on olnud tüdrukuteõhtu? Mida sulle korraldati? Saan järgmiseks korraks ideid :D

 

3 thoughts on “Tüdrukuteõhtuks inspiratsiooni

  1. Eks jah inimest peab tundma, ma keelduks 90% nendest asjadest tegemast, mis to do listis on. Kõlab nagu vahva õhtu samas. Kas võiksid öelda palju see Nudisti ekskursioon maksis?

  2. No näete, võttis mõistuse pähe ja laseb jälle tasuta lugeda, Mis teha, rasked ajad …. ;)

Comments are closed.