Haiglasaaga vol3: südame ultraheliuuringu tulemused

See on tõesti eksklusiivne postitus tellijatele, sest jagan siin nüüd ja kohe viimaseid saabunud uudiseid. Hommik algas sellega, et mulle tundus, et keegi siit haiglast on lugenud eelmiseid postitusi, sest kell kaheksa tuldi meid äratama, et kohe on vereproovi aeg (tavaliselt 12:15) ja kell 8:30 on meil juba ultraheli aeg. Asjad olid nagu imeväel liikuma hakanud.

7 thoughts on “Haiglasaaga vol3: südame ultraheliuuringu tulemused

  1. Sa pole lihtsalt “normaalne ema” vaid sa oled soe ja hooliv, kõik on läbi mõeldud, keegi ei ole hooleta . See paistab igati välja, kuidas te üksteisest lugu peate ja kokku hoiate, paljudel oleks teilt õppida. Jõudu, jaksu ja tervist!

  2. Ma küll arvan, et see mida sa teed on ikka õige, Need tänapäeva emmed-kes ongi lapse jaoks 101% 24/7 olemas ja siis on neil on neil vaja psühholoogi abi, oma vaba aega, jnejne nutavad ja halavad, kui et mahutada oma ellu kõik see, mis ongi elu.

  3. Täitsa normaalne ema oled ju. Lapsel on 100% kõik olemas + saab kodus rahulikult puhata ja Sina saad teha seda, mis sulle meeldib ja on vaja ära teha.

  4. Täiesti arusaadav ju. Ikka normaalne ema. Kôik ei teegi neid asju. Ma ka ei viitsi lastega pidevalt mângida. Nad tahavad nii palju mãngida aga ma ei jaksa. Kui teie Grillfestile saate teie puhata ja Hedelinil nagunii rahulikku olemist vaja ja kui kodus see olemas siis why not hoidjaga koju jãtta. Ise ka ei hakkaks last kaasa tassima, kui võimalus koju jãtta. Olete head vanemad oma lastele ja ãrge kahelge selles kordagi.

Comments are closed.