Hedon 2 piltides

Vabandan juba ette oma pimeda blogilugeja Kai ees, kes ei saa sellest postitusest midagi. Ma ei hakanud ka igale pildile alla kirjutama, mis seal on. Kai, seal on söögid ja lapsed, tule homme tagasi, eks :)

Hedoni teist sünnipäeva käis jäädvustamas Anete Palmik, me vana lemmik, kes saatis mulle öösel hunniku pilte ja mõnda neist jagan ka teiega, juttu peost, söökidest-jookidest ja kingitustest saab lugeda siit!

Kõikide piltide autor seega Anete Palmik, head vaatamist :)


19 Comments

 1. Mega armas pidu tundub olevat. Tahtsin juba eile kirjutada ja tänada sind sünnipäeva kingituse ideede eest :) Minul kodus üks Mai kuus 2 aastaseks saav poiss . ja vaikselt mõtlen mida talle kinkida võiks kes peole tulevad. :)

 2. väga imelik on see toit, ainult pruuni värvi…
  ja tordi välimus ei ole kah just teab mis…ääred kõik viltu ja kõverad :S

  1. Kallis inimene,
   Mine riku mujal õhku :) pole ei toidul ega tordil häda. Viga on ainult sinu negatiivses suhtumises.
   Mine õue, jaluta-hinga värsket õhku, ehk läheb meel helgemaks. Uuel aastal ikka uue ja positiivse hooga.

 3. Tead, vaatan neid pilte ja ütlen ausalt , et teil seal eestis veab, et sellised mängutoad olemas on. Toidu eest on ka hoolitsetud ja mis vahet sel on, mis värv, poisi sünna ikkagist.
  Elan juba 16 aastat saksas ja sellist küllust laual, rääkimata mängutubadest võib siin unistada. Mina eesti mamma seisan terve hommiku köögis ja valmistan, et lastel ikka lõbus ja kõht täis aga kui sakslase juurde sünnale lapse saadad, siis sööda enne kõht kodus täis, kuna seal peale Chipside ja heal juhul tordi midagi ei saa. Pole kombeks. Ise tegime küsitluse, et kas selline mängutuba läheks peale. Kehitati õlgu ja küsiti, et milleks seda vaja. Nii, et Mariliis, hästi tehtud ja ilusad pildid. Poisile palju õnne tagantjärgi.

  1. Ma mäletan kui ma Saksas elasin, siis.. jõululaual oli kartulisalat ja grillvorstid-viinerid. Seal pannakse üldse rohkem rõhku veinile ja õllele kui söögile mu meelest. Igal õhtusöögil “sugulaste” juurde oli paar pudelit veini ja kast õlut per nägu arvutatud ja söök telliti naabermaja kebabist :D

  2. Täitsa kohutav jah see nende söök. Tegelt panevad nad rõhku 25 ja 26 söökidele. Jõuluõhtul 24 teevad nad enamus Raclette. Õlu ja vein ja naps on neil standart. Kõike veetakse kastidena koju.

 4. Nii nii ilus pidu,pildid,toidud ja tõesti ilus perekond!!:)
  Mainiks ära, et Mari-Leenul on nii ilusad pikad juuksed, võiksid vahest lahtiste juustega olla ja ka meile, blogilugejatele pildikest sellest näidata!:)

  1. Tahtsin sama küsida.Miks lapse särgil on promotud teie lehekülge…ei küsi halvaga,vaid soovikski teada et mis eesmärgil ?

  2. Oleksin sinna ilmselt midagi muud kirjutanud, kui see tekst oleks sealt varasemast ajast maha tulnud. Aga kuna viimasel särgikasutuskorral ma unustasin teksti eemaldada, siis see oli sinna suht sisse sööbinud ja ei tulnud maha :)

   Aga mis seal oleks võinud siis kirjas olla? On ju meie beebi? :)

 5. Inglismaal on toidu koha pealt sama seis- krõpsud ja tort,heal juhul ka võileivad sünnipäevalaual. Kui eriti uhke pidu,siis isegi mõni quishe :D
  Tore pidu ja väga eakohane,isegi “pruun toit” ja “kõver tort” on väga okei :)

 6. Mul hoopis selline küsimus, et kas Hedon poseerib lahkelt piltidel? Alati vaadanud teie pilte, et ta nii loomulikus asendis, tavaliselt sellises vanuses lapsi peab ikka keelitama ja meelitama, et saaks pildile naerma.

  1. Oleneb päevast, aga üldiselt kui kaamera/telefon välja võtta, siis ta ütleb “ilti!” ja teab, mis tegema peab :) harjunud vist

Comments are closed.