Hullumeelsed hinnad koolivaheajal

Ma tahtsin tegelikult juba suve lõpus ühe reisisutsaka teha, aga kuidagi ei klappinud kord ajad siis hinnad, siis lapsehoidja jne. Lõpuks mõtlesin, et olgu, las see kool hakkab, lähme koolivaheajal. Hea, et ma istusin, kui Liis mulle hindu saatis.

Mul tekib küsimus, kes üldse jõuab koolivaheajal reisida? Tuleb välja, et paljud, sest hinnad on laes ja kohti käputäis alles. Ja see valik on ka kesine kuhu minna oktoobris. Türgi tundub oktoobris imelik. Järgi jääbki Egiptus. Selles suhtes, et ise seigelda ja ümber istuda ja avastada – siis tahaks ikka pikemalt kui nädal. Tenerife pole üldse mu meelest koht kuhu ma lastega minna tahaks. Variandina mõtlesin korra ka linnatrippi, ala Itaaliasse või Hispaaniasse, aga see pole see. Tahaks ikka niisama chillida.

Kõige mugavam on ikka tšarter sinna ja tagasi, palmid, soe päike ja bassein – lapsed muud nagunii ei taha. Ranna olemasolu võib meie lastega reisides olemata olla ja tunnistan – mugav on ka kompaktses hotellis olla, kust kuskile liikuda pole vaja ja kõik on käe-jala juures ja saadaval.

Nii me siis lappasime (õigemini Liis lappas) meile erinevaid variante ja lõpuks otsustasin ma, et ei – koolivaheajal me ei lähe. Eks siis tuleb nädal iseõppimist basseini ääres, aga vähemalt säästame tuhat, kui mitte rohkem, eurot.

Enivei, ma panen teile siia valiku, mida Liis mulle soovitas, äkki keegi on kuskil neist käinud ja tahab kaasa rääkida, et kuhu tasuks ja kuhu pigem ei tasuks minna.

Kuhu siis minna? Rääkige kaasa!

Türki saaks minna kuni novembri keskpaigani. Seal soovitas Liis loomulikult enda lemmikud Maxx Royalit, mis mul hinge kinni võttis. Sellele järgnes vähe leebem Crystal Prestige Elite – mida ta on mulle ka varem korduvalt pakkunud, aga oleme ikka valinud midagi muud. Ja kolmandana pakkus ta Bellis Deluxe’i. On keegi neis käinud, on need reaalselt Türgis oma hinda väärt?

Egiptuse hooaeg alles algab ja eelmisel aastal novembris Hurgadas oli täitsa tore, hommikud olid jahedad ja pidi kampsiku peale panema, et sööma minna, aga päeval oli soe ja mõnus. Egiptuse valikud olid sellised:

Lastega minnes ilmselt oleks lõbustuspark-hotell ühes parim valik, mis? Ma mingis Albatrosis olen kunagi olnud ja see oli.. OK. Nüüd pakkus Liis Albatros Aqua Park Sharmi – see pidi olema eestlase üks lemmikumaid hotelle, et lastega hea mugav. Aga samas pidi see olema kaugel Rixosest, mis on mind vist suht ära hellitanud seal Egiptuses. Teisel kohal pidi olema Royal Albatros Moderna – aga nagu ma ütlen, mul üks Albatrosi kogemus on ja see ei olnud just ülemäära wau-kogemus, lihtsalt OK kogemus, siis ma nats kardan seda.. Kui keegi on käinud, siis kommenteerige ja.. äkki oskate isegi Rixosega võrrelda.

See Baron Resort tundub ilus, aga mulle endale tundub, et lastega nats vähe tegevust. No ja siis ongi alati valikus Rixos Premium Seagate Sharmis ja Rixos Premium Magawish Hurgadas. Mõlemas oleme olnud ja mõlemad meeldisid ja alla selle taseme enam nagu kogemust saada ei tahaks.

Palun andke kommentaarides nõu, kui olete mõnes neist hotellidest olnud – kuhu iga kell tagasi läheksite?

Kui tahad ka kuskile minna, siis küsi Liisilt pakkumist (liis.hein@go.ee), aga ütlen kohe ära, et säästureisi jutuga ära tema poole pöördu. Selles suhtes, et kui sa tahad šampanjat, siis Törley sinna ei kvalifitseeru, see tähendab, et ta suvalist mulli ei müü, vaid ikka kvaliteeti kuhu ka ise julgeks minna. 

 

10 thoughts on “Hullumeelsed hinnad koolivaheajal

 1. Hurghada Rixos Swim Up toaga! Parim otsus elus.
  Samas Sharmis oli parem toiduvalik.
  Me käisime Hurghadas, kui venelasi enam polnud ja päris kõle oli. Hästi inimtühi oli Hurghada. Hotell oli sel hetkel 17% täis. Nii ütles mingi boss, kui uurisime.
  Nüüd oktoobri alguses Bodrumi Rixosesse. See jälle uutmoodi kogemus. :)

 2. Olime albatros aqua blus sharmis. See on aqua parki kõrval ja mõlema veeparke jms saab kasutada. Jäime ülirahule. Kaasas olid 6a ja 2a ja no võrratu. Rixosest jah küllaltki kaugel, aga taksoga sai sohosse, old sharmi ja igale poole odava raha eest. Old sharmi sai ka jalutades, 20 minuti tee.

 3. Meie olime Modernas , siis kui peale koroonat reisid avati. Hotell ilus, bassud soojendusega . Ikka sellise soojendusega , et isegi mina külmavares nautisin.Toad olid okeid. Aga animatsioon oli ikka nii jura, et ma vist pole ammu sellist jama näinud.Veepark superlux. Restoranis tormati nii, nagu oleks viimnepàev käesMa ise vist seda hotelli enam ei valiks☺️Koolivaheaja hinnad on ebanormaalsed ja seetöttu läheme ise 16 oktoober ja laps on koolist eelmal lihtsalt 5 päeva.Ma polnud nöus koolivaheaja eest tonn per nágu maksma. Meie läheme Domina Coral Bay resorti( olen seal kaks korda kâinud) .Aga kuna sul lapsed väiksed siis nendele seal suurt tegemist pole. Meie oma 13 ja ta nagunii tahab ainult tiktokis olla

 4. hei .oleme ka ennast RIXOSEGA ära hellitanud ,et kui nüüd pakkumisi saame ,siis lõpus ikka kirjas ,et see pole RIXOS ,palun arvestage sellega.Albatros-käinud -lihtsalt ok ..kuid kui arvestada hindadega mis hetkel ,siis vist peabki hakkama arvestama OKhotellidega .Kõike ilusat

 5. Ma ei läheks üldse koolivaheajal. Mul laps oli ka eelmine aasta esimeses klassis ja temal käisid ikka välja paljud kooliajal reisimas. Oma laps istus karantiinis x10 äkki ja ilusti sai teistele järgi. Ma ei pablaks üldse ja teekski lapsele lisavaheaja.
  Lisaks on täitsa kreisi endal seal vaheaegadel olla. Tahaks ju ise ka veits puhata ja seal kisa sees normaalseks jääda.
  Ja Egpituses muidugi oleneb hotellist, kuid pole ka kõige lõõgastavam olla, kui kohalikel endil koolivaheajad.
  Mul oli esimene kogemus 2015, kui lapsed käisid juures ja tahtsid valgega pilti. Kuna mul lumivalged juuksed ka, siis käidi ka neid katsumas kas päris ikka on

 6. Mulle ja minu 8 aastasele poisile Albatros Aqua Blu küll väga-väga meeldis. Laps siiani räägib sellest reisist, kuigi oleme üsna palju erinevates riikides reisinud. Seal on ju 2 suurt veeparki kõrvuti – Aqua Blu ja Aqua Park ja mõlemat saavad Albatrosi kliendid kasutada. Suurim veepark Sharmis.
  Mulle väga meeldis, aga ma ei aja ka reisides ülimat luksust taga. Lastel on seal kindlasti tore, teie kohta ma ei oska öelda kui ainult 5+ tärne tahate.

 7. Albatrosi keti hotellid ongi väga head keskmise lastega reisiva eestlase jaoks, oleme isegi paar korda käinud. Mingit Rixose stiilis “luksust” nagu teie harjunud olete ei tasu muidugi oodata. Sealt tuleks ilmselt ainult ving ja hala. Meie oleme rahul olnud, kuna Egiptuse eest al 1500€/nägu nagunii ei oleks nõus iialgi välja käima.

 8. Meie valik oli sel kevadel crystal prestige, mulle isiklikult väga meeldis ja jättis üli hea mulje. Lastel oli tore, rand oli hotellialale ülimõnusalt lähedal. Laste lemmikuks osutuski bassein mis oli rannaääres mõnus tuulevaikne sopp. Toit hea, teenindus hea ja koguaeg uurisid kas kõik on hästi ja kas saame kuidagi veel aidata. Kemer lähedal, Lennujaamast paras kaugus. Aga jhh maitsed on erinevad.

 9. Lahendus on lihtne, ära mine koolivaheajal. Me võtsime alati lapsed koolist nädalaks või paariks ära ja läksime siis kui endale meeldis ja hinnad normaalsed. See mõni nädalat puudumist ei teinud midagi, ainult koolikaaslased kadestasid, et nii “coolid” vanemad. Lastele oli nii õppimise innustuseks kui preemiaks: kes ei tahaks suusamäel kimada või ookeanis hulpida kui teised koolipinki nühivad

  P.S. Õppeedukusele ja ellusuhtumisele mõjus pigem positiivselt.

 10. Olen mõlemas Sharmi hotellis käinud( aqua park ja moderna). Moderna on ikka väga igav võrreldes aqua parkiga. Moderna pluss on see, et rand on hotelli territooriumil. Aqua park on tõesti super vinge. Vee lõbustustel ei ole otsa ega äärt. Pluss Aqua Parki kõrval asub kohe teine hotell, mis kuulub samasse gruppi ja ringi saab liikuda mõlemal alal. Toit ei ole hea, ikka selline kesine nagu Egiptuse enamustes hotellides. Ja Aqua Parki asukoht on vanalinnas, ehk et seal liigub väga palju kohalikke ringi ning lisaks on hotelli läheduses Sharmi suurim mošee, kus siis teatud tundide tagant hakkab kõlaritest väga hirmuäratav palvelaul kõlama ja seda isegi öösel. Kuna kõik eelnevad korrad oleme Sharmis peatunud gated alal, kus ka Rixos asub, siis see palvelaul oli ikka väga hirmutav. Lisaks hotelli rand asub eemal, kuhu viiakse bussidega. Rand ise on suht räpakas ning kivine ja läheb kohe sügavaks, aga snorgeldamise jaoks ideaalne koht. Kui lastele basseinid meeldivad, siis soovitan väga. Seal on isegi täiskasvanutele lahedad atraktsioonid. Soovitan ainult sellisel ajal minna, kui basseiniveed on soojad. Talvisemal ajal nad soojendavad ainult 2-3 basseini ja teised on külmad, kus ujuda ei saa.

Comments are closed.